Ielts Özel Ders Hocası

Ielts Özel Ders Hocası

Ielts Özel Ders Hocası Gözetiminde Ielts Dersi

1 –  Ielts Özel Ders Hocası  ( Bireysel – Ielts Özel Ders
2 –  Ielts Özel Ders Hocası ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts Özel Ders )

IELTS ÖZEL DERS Hocası bulmak isteyenlerin hemen baş  vurmaları gereken bu site IELTS ÖZEL DERS Hocası açısından hem kalitenin hemde uzmanlığın bir arada bulunduğu bir kaynaktır. IELTS ÖZEL DERS Hocası ile ilgili araştırmalarda ilk karşınıza çıkan sitenin diğer araştırmacılarla olan bağlantısı da oldukça iyi  sıkıdır. Her IELTS ÖZEL DERS Hocası bu işin uzmanı olmayabilir. İnternette ki bilgi kirlenmesi buna  neden olabilir. Arayın ve en IELTS ÖZEL DERS Hocasını burada bulun. 

1 –  Ielts özel ders Hocası ( Bireysel – Ielts özel ders ):  IELTS ÖZEL DERS Hocasından, sınava hazırlanmak için IELTS ÖZEL DERS Hocasının programlarına katılan ve eğitim alan adaylar IELTS ÖZEL DERS Hocasından bire bir ders alacaklarında, programların işleneceği günleri ve saatleri kendileri belirler ve bu şekilde özel yaşamlarında bir değişiklik yapmadan ,ihtiyaç duydukları eğitimi   IELTS ÖZEL DERS Hocasından alabilir. Bu bire bir eğitim alanlara tanınmış bir ayrıcalıktır. IELTS sınavında başarılı olabilmeleri için kaç ders almaları gerektiğine ise,yapılan  seviye belirleme sınav sonuçlarına ve aday öğrencinin sınavda elde etmek zorunda olduğu ” score ” a göre IELTS ÖZEL DERS Hocası karar verir.

2 –  Ielts özel ders Hocası ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) : IELTS özel ders hocasının 4 kişilik gruplara uyguladığı IELTS özel ders programlarına dahil olarak  IELTS ÖZEL DERS Hocasından ,bire bir  IELTS özel ders kalitesi ve niteliklerinde eğitim alınabilir. 4 kişilik gruplarla yapılan derslerin bireysel nitelik kazanmasında,grubun 4 kişiden oluşturulması büyük rol oynar.Zira,bu şekilde dersler boyunca aday öğrenci anlamadığı bir yer yada konu ile ilgili soru sorabildiği gibi  IELTS ÖZEL DERS Hocası dersler de öğrencilerle 4 kişi olduklarından bire bir ilgilenebilir.
AMAÇ

Tüm Türkiye de gerçekten kaliteli ve eğitim verebilen bir IELTS ÖZEL DERS Hocası yada kaliteli bir kurum bulmak çok zor.Ayrıca kaliteli kurumun kalitesi de içindeki ders veren IELTS özel ders hocasının kalitesinden kaynaklanır.İşte bu açığı olabildiğince kapatabilmek ve  eğitime ihtiyaç duyan aday öğrencilere bu eğitimi sunabilmek için yola çıktık.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 1. Aday öğrenciler arzu ettikleri taktirde,sadece kendilerinde yeterli bulmadıkları bir modül için IELTS ÖZEL DERS Hocasından ders alabilir.
 2. IELTS özel ders hocasının IELTS özel ders programlarında,  eğitim konusunda uzman ve yıllarca bu eğitimi vermiş deneyimli gerçek IELTS ÖZEL DERS Hocası görev yapar.
 3. IELTS özel ders hocasının IELTS özel ders programları boyunca,sınavda başarı kazanmanın en önemli unsurlarından bir olan akademik kelime sayısını geliştirici özel hazırlanmış alıştırmalar  IELTS ÖZEL DERS Hocası tarafından aday öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir.Bu çalışmalar çok yakından izlenir ve ters durumlarda gerekli uyarılar yapılır.
 4. Ders sürecinde IELTS ÖZEL DERS Hocası tarafından  aday öğrencilerin sınavda işlerini kolaylaştıran ve daha hızlı ve de daha doğru yanıt vermelerini sağlayan  IELTS sınav teknikleri ve sınav taktikleri konusunda özel açıklamalar yapılır.
 5. Programa katılan aday öğrencilere senet yapılmaz.Ödemeler karşılıklı güvene dayalı bir biçimde taksitlendirilir.
 6. Aday öğrencilerin ielts özel ders hocasının programlarına bizde katılmaları mümkün değilse özel ” IELTS ÖZEL DERS Hocası ” gönderilebilir.
  …………………………………………………………………………………………………………………….

   SINAV İKİ ŞEKİLDE UYGULANIR : ACADEMIC IELTS Ülke içinde ve ülke dışında yüksek lisans yada doktora yapmak amacı ile  herhangi bir üniversite ya da bir yüksek eğitim kurumuna girmek isteyen öğrencilerden istenir .GENERAL IELTS,Ülke içinde ve ülke dışında dönemsel eğitim programlarında yer almak isteyen öğrenciler ile belli kurum ve kuruluşlara (bankalar, konsolosluklar vb) İngilizce yeterlik belgesi olarak  çalışanlardan istenir.Dinleme ve konuşma becerileri her iki sınavda da aynıdır fakat okuma ve yazma becerileri için bölümler  Academic ve General olarak iki kısma ayrılmaktadır. Testin süresi toplam 2 saat 45 dakikadır:-Dinleme (4 bölüm, 40 soru, 30 dakika)
  -Konuşma (11-14 dakika)
  -Genel İngilizce Okuma (3 bölüm, 40 soru, 60 dakika)
  -Akademik İngilizce Okuma (3 bölüm, 40 soru, 60 dakika)
  -Genel İngilizce Yazma (2 konu,150-250 kelime, 30 dakika)
  -Akademik İngilizce Yazma (2 konu, 150-250 kelime, 60 dakika)Her bölüm 9 üzerinden hesaplanır ve son olarak bunların ortalaması alınır.Alınan ortalam ( overall ) kurumlar tarafından belge geçerlilik ” score ” u olarak kabul edilir.Sadece.bazı üniversiteler ielts sınavının bir bölümünden mutlaka  belli bir score isteyebilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir