IELTS Özel Ders İstanbul

IELTS ÖZEL DERS İSTANBUL PROGRAMLARI 

IELTS Özel Ders İstanbul Programları İçeriği

1 –  IELTS Özel Ders İstanbul ( Birebir IELTS Özel Ders )
2 – IELTS Özel Ders İstanbul ( 4 öğrenci ile grup halinde IELTS Özel Ders )

1 –  IELTS Özel Ders İstanbul ( Birebir IELTS Özel Ders ) :

IELTS Özel Ders İstanbul merkez birimlerimizdeki IELTS Özel Ders İstanbul kampüslerimizde öğrencilere IELTS Özel Ders İstanbul öğretileri ile bire bir IELTS Academic ve IELTS general training dersleri verilir. IELTS Özel Ders İstanbul adına düzenlenen özel IELTS Özel Ders İstanbul programlarıyla çok iyi IELTS sonuçları elde edilir.

IELTS Özel Ders İstanbul merkez birimlerimizdeki IELTS Özel Ders İstanbul kampüslerimizde öğrencilere IELTS Özel Ders İstanbul öğretileri ile IELTS Özel Ders İstanbul eğitim birimlerimizde IELTS Özel Ders İstanbul  ile ders alan öğrenciler için  hazırlanan IELTS Özel Ders İstanbul programları birebir olarak uygulanır. IELTS Özel Ders İstanbul’daki uygulama sona erdiğinde öğrenci IELTS sınavına IELTS Özel Ders İstanbul merkez birimlerimizdeki IELTS Özel Ders İstanbul kampüslerimizde öğrencilere IELTS Özel Ders İstanbul öğretileri ile IELTS Özel Ders İstanbulda tam olarak hazır hale gelir.

2 – IELTS Özel Ders İstanbul ( 4 öğrenci ile grup halinde IELTS Özel Ders ) :

IELTS Özel Ders İstanbul eğitim ofislerimizde ki IELTS Özel Ders İstanbul sınıflarında  4 eşit seviyedeki öğrenciden oluşturulan gruplara toplu halde IELTS Academic ve IELTS general training dersleri verilir. IELTS Özel Ders İstanbul merkez birimlerimizdeki IELTS Özel Ders İstanbul kampüslerimizde öğrencilere IELTS Özel Ders İstanbul öğretileri ile gruplar IELTS Özel Ders İstanbul’da daha iyi sonuçlar elde etmek için çağdaş IELTS eğitimin gereği 4 öğrenciden oluşturulur.

 

Eğitim için IELTS

Yurt dışında eğitim almak istiyorsanız, dünya çapındaki birçok üniversitenin ve İngiltere’deki tüm üniversitelerin ve kolejlerin IELTS sınav sonuçlarını kabul ettiğini aklınıza koyun .öğrenci vizesi müracaat  sahipleri,  dünya çapındaki 1.000 IELTS sınav noktasından herhangi birinden IELTS neticesi  ile  İngiltere’deki üniversitelere müracaat edebilirler. Bazı üniversiteler, IELTS sınavlarının düzenlenmesini ve verilmesini sağlayan British Council adına yerel temsilciler olarak hareket eder.

Bir lisans veya lisansüstü derece programı planlıyorsanız, IELTS Özel Ders İstanbul programıyla Akademik IELTS sınavına katılın IELTS Özel Ders İstanbul merkez birimlerimizdeki IELTS Özel Ders İstanbul kampüslerimizde öğrencilere IELTS Özel Ders İstanbul öğretileri ile Genel Eğitim IELTS sınavı, dereceyi vermeyen IELTS Özel Ders İstanbul programları için yeterlidir.

İş için IELTS

Yurt dışında çalışabilmeniz için dil yeterliliğinizin delilini  sağlamak vize almanın önemli bir adımıdır. IELTS Özel Ders İstanbul merkez birimlerimizdeki IELTS Özel Ders İstanbul kampüslerimizde öğrencilere IELTS Özel Ders İstanbul öğretileri ile bunu IELTS Özel Ders İstanbul programlarıyla başarabilirsiniz. Dil becerileri kariyer başarısının anahtarıdır ve herhangi bir işin diğer tüm gereksinimlerine ilave olarak değerli bir varlık olarak kabul edilir. Eğer çalışma vizesi başvurusunda bulunuyorsanız, ‘yetkin’ İngilizce veya ‘mesleki’ İngilizce dil becerilerine sahip olmalısınız.

 İngiltere’de , başvuranlar testin dört bileşenden (Okuma, Konuşma, Dinleme ve Yazma) her birinde en az 6.5 puan lazım.

Yeni Zelandada , çalışma izni başvuru sahipleri IELTS Genel veya Akademik modülünde 4 veya daha yüksek bir toplam bant puanı kazanması gerekir. Ayrıca, yaşadıkları ülkeler, mevcut ikamet ettikleri ülke veya ailelerinin İngilizce bilgisi gibi İngilizce dil yetenekleri hakkında ilave delil sağlayabilirler.

 Kanadada , başvuranlar IELTS gereksinimlerini puanı için uygulamak istediğiniz kuruluşla doğrudan kontrol etmelidir.