Ielts Özel Ders Kadıköy

IELTS ÖZEL DERS KADIKÖY PROGRAMI

Ielts Özel Ders Kadıköy Programı İçeriği

1 – Ielts Özel Ders Kadıköy ( Birebir, Ielts özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Kadıköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla )

1 – IELTS ÖZEL DERS KADIKÖY ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders Kadıköy için yapılan etkinliklerde IELTS özel ders Kadıköy merkezlerinde kurulmuş IELTS özel ders Kadıköy platformundaki IELTS özel ders Kadıköy öğretilerinde, eşine rastlanmayacak kadar farklı ögelerle düzenlenen ve içeriğinde ki tüm temel bilgi ve öğretim seçeneklerini öğrencinin isteğine bırakan, öğrencinin IELTS sınavında başarılı olması ve yüksek bir skor elde edebilmesi amacı ile sınavla ilgili tüm özel ve genel bilgileri öğrenciye yansıtarak sınava girmeden önce onun önünde başarı kapılarını açan, kelimelerle ilgili öğrencinin sıkıntılarını özel yöntemlerle ve kullanılan özel alıştırmalar aracılığı ile gideren IELTS özel ders Kadıköy programına IELTS özel ders almak amacı ile kayıt yaptıran öğrenci, kendisine uygulanması gereken IELTS özel ders Kadıköy programının gün ve saatlerini bizzat kendi tespit ederek,  gereksinim duyduğu eğitimi özel yaşımına uyumlu bir şekilde düzenleme olanağı bulur. Böylece, aldığı dersten ötürü  bir sorun yaşama gibi olasılık kalmaz. İşine gücüne devam ederken,  düzenli bir biçimde eğitimini de alır.

IELTS özel ders Kadıköy ünitelerinde hizmet veren IELTS özel ders Kadıköy panellerindeki birebir IELTS özel ders Kadıköy programında yer alacak olan öğrenciye uygulanması gereken ders sayısı ve program konusunda uzmanlar kurulu öğrencinin seviyesine ve sınavda almak zorunda olduğu score a göre karar verir ve kişiye özgü ve  IELTS özel ders Kadıköy “ programı başlar.

IELTS özel ders Kadıköy  etkinlikleri kapsamında yapılan IELTS özel ders Kadıköy  programlarında ,IELTS özel ders Kadıköy programları öğrencilere tüm incelikleri ve etkinlikleri ile tam olarak eksiksiz bir biçimde uygulanır ve öğrenci IELTS sınavında başarılı olabilecek duruma getirilir.

2 – IELTS ÖZEL DERS KADIKÖY ( 4 Kişiden oluşturulan gruplarla IELTS ÖZEL DERS): IELTS özel ders Kadıköy ile alakalı olarak yapılan seminerlerdeki IELTS özel ders Kadıköy birimlerimizde bulunan IELTS özel ders Kadıköy departmanında verilen öğretilerde ve IELTS özel ders Kadıköy eğitimlerinde,  ayrıca, amacı öğrenciye yüksek bir skor aldırmak ve başarılı olmasını sağlamak olan, sınavda sorulan her tür sorunun çözüm yollarını çok sade ve basit bir dille anlatan, toplu ders alınmasına rağmen öğrenciye birebir ders alıyormuş gibi hissettiren, sınav öncesi kelimeler konusunda özel önlemlerle öğrencilerin eksik taraflarını tamamlayan seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden kurulu gruplara katılarak oluşturulan bu küçük sınıflarda  kaliteli ve birebir özel IELTS dersi niteliklerinde  ders alabilirsiniz.

IELTS özel ders Kadıköy ünitelerindeki IELTS özel ders Kadıköy panellerinde verilen IELTS özel ders Kadıköy derslerinde, gruplar, tamamen öğrenci çıkarları düşünülerek 4 kişiden oluşturulur. Böylece, grup mevcudu   az olunca, ders alan öğrenciler, kalabalık gruplarda pek yapılamayan ” soru sorabilme fırsatını ve şansını ” yakalar. Anlamadığı konular hakkında soru sorabilir, yanıt alabilir ve hatta ders tekrarı isteyebilir.

IELTS özel ders Kadıköy kampüslerinde tesis edilen  IELTS özel ders Kadıköy bölümlerindeki IELTS özel ders Kadıköy öğretilerinde, grup derslerinde öğrenci sayısının az olmasının diğer bir olumlu yanı da, eğitmen her bir öğrenci ile teker, teker ilgilenebilir ve onlarla birebir iletişim kurabilir. Bu da verilen eğitime yansıyarak, sınavlarda öğrenciler çok iyi sonuçlar elde edebilir.

IELTS özel ders Kadıköy için düzenlenen organizasyonlardaki IELTS özel ders Kadıköy panellerine katılacak öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği, öğrencinin sınavda elde etmek istediği skora ve içinde bulunduğu İngilizce seviyesine göre bizim tarafımızdan belirlenir.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 •  IELTS özel ders Kadıköy ünitelerindeki IELTS özel ders Kadıköy seminerlerinde verilen her tür ders için öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. Ödemeler öğrenci tarafından belirlenen tarihlerde taksitler şeklinde yapılır.
 •  IELTS özel ders Kadıköy stantlarında ki  IELTS özel ders Kadıköy öğretimlerinde,IELTS sınava hazırlanan öğrencilere, sınavın kalbi sayılan ve başarılı olabilmek için çok bilinmesi gereken akademik kelimelerle ilgili özel hazırlanmış alıştırmalar verilerek bu alıştırmaların tümünün eksiksiz bir biçimde tamamlanması ve bitirilmesi istenir. Bu aşamada öğrenciler sıkı bir takibe alınır ve alıştırmaları yapmayanlar derhal uyarılır.
 • Programların uygulama safhasında, sadece dil  eğitimi değil yanında sınavda soruların kesinlikle doğru ve daha hızlı yanıtlanmasına katkı sağlayan IELTSsınav çözüm teknikleri ve taktikleri ile ilgili eğitim de verilerek öğrenciye % 100 katkı sağlanır.
 •  IELTS özel ders Kadıköy platformundaki  IELTS özel ders Kadıköy organizasyonlarında, sınava hazırlanan öğrenciler isterlerse, kendilerinde yetersiz buldukları tek bir konu ile ilgili olarak da ders alabilir.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

 • Tek bir hedefiniz ve amacınız olsun. SINAV
 • Hazırlanmaya başlayınca, olabilirse işi gücü bırakın ve sınava odaklanın. Sosyal hayattan vazgeçin. Tüm yaşamınız İngilizce çalışmak olsun.
 • Özel ders alın. Parayı düşünmeyin. Kazanırsanız harcadığınız para zaten kısa bir süre içinde geri döner.
 • Eğer illede kurs diyorsanız, 2-3 kişilik gruplara katılın. Eğitmen sizinle de ilgilenebilsin.
 • Çok okuyun ve çok akademik kelime öğrenin ama bunları kullanabilin.
 • Özel ders alırsanız, bu işi iyi bilen bir hoca bulun.
 • Sık, sık akademik seviyede konuşmalar dinleyin. Kulağınızı akademik kelimelerin telaffuzuna alıştırın.
 • Sınav esnasında, dinleme bölümünde kaçırdığınız bir soru olursa sakın ona takılmayın. Takılırsanız, aklınız başınıza gelene kadar en az 4-5 soru daha geçmiş olur.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir