Ielts Özel Ders Merkezi

IELTS ÖZEL DERS  MERKEZİ PROGRAMLARI

Ielts Özel Ders Merkezinde Eğitim  Programları İçeriği

1 – Ielts Özel Ders Merkezi ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 – Ielts Özel Ders Merkezi ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

IELTS  özel ders merkezi hakkında  Bakırköy de bulunan IELTS  özel ders merkezi konumundaki IELTS  özel ders merkezi seminerlerinde var olan Akademik Eğitim IELTS  özel ders merkezinde  ielts academic ve  general training eğitimleri alarak  sınavda istenilen skora rahatça ulaşabilirsiniz.

IELTS  özel ders merkezinde yapılan organizasyonlardaki  IELTS  özel ders merkezinin hazırladığı  ders programları 2 şekilde uygulanır:

1 – Ielts Özel Ders Merkezi ( Bireysel – Ielts özel ders ) : IELTS  özel ders merkezinde bireysel IELTS özel ders programları IELTS  özel ders merkezinde gerek ielts academic gerekse  general training sınavına katılmak isteyen adaylara gereken skorların alınabileceği yöntem ve strateji ile özenle uygulanır.

2 – Ielts Özel Ders Merkezi ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ): IELTS  özel ders merkezinde dört ( 4 ) kişilik gruplar halinde işlenen IELTS ders programlarında, IELTS  özel ders merkezimiz bireysel çalışmalara gösterilen özen ve düzenle çalışır.

♦ IELTS  özel ders merkezi ile ilgili eğitimlerde kullanılan  IELTS  özel ders merkezi   üniversite hazırlık bitimi , muafiyet sınavları ( yeterlilik sınavı ) için her üniversitenin kendine özgü olarak istediği skora  sınavlarda sizi ulaştırır.

IELTS  özel ders merkezinde ders programlarında yer alarak yurt dışı üniversite eğitimi  yada yurt dışı ve yurt içi master programları için hazırlanabilir ve IELTS  özel ders merkezimizde amacınıza ulaşabilirsiniz.

♦ IELTS özel ders merkezi programlarında görev yapan gerçek sınav hazırlık hocaları sizi istediğiniz skora ulaştırır.

♦ Akademik Eğitim IELTS özel ders merkezimiz hedefledikleri skora ulaşmak isteyen üniversite öğrencilerini ve  IELTS sınavına değişik amaçlarla girmek isteyen tüm kesimleri IELTS  özel ders merkezi çatısı altında görmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır.

AKADEMİK EĞİTİM IELTS ÖZEL DERS MERKEZİ: 0 212 572 00 34 – 0212 572 74 14 – 0 532 477 25 41 Bakırköy / İstanbul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir