Ielts Özel Ders Öğretmeni

Ielts Özel Ders Öğretmeni Hakkında

IELTS ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ HAKKINDA BİLGİ

1 –  Ielts özel ders Öğretmeni ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders Öğretmeni ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

IELTS özel ders öğretmeni tarafından özel olarak kurulan IELTS özel ders öğretmeni departmanlarında IELTS özel ders öğretmeninden   eğitim almak bir ayrıcalıktır.  Bu nedenle ön yargıya kapılmaksızın, özel ders eğitimini özel  ders veren IELTS özel ders öğretmeninden alarak amacınıza uygun olan  skora sınavda ulaşabilirsiniz. Sınav hazırlık için yeterince İngilizce bilgisine sahip değilseniz,   özel ders hazırlık çalışmalarına başlamadan önce sizi bu seviyeye taşıyacak olan IELTS özel ders öğretmeni ile bu konuda eğitim almak ve   ders alabilecek seviyeye ulaşmak konusunda farklı bir eğitim almak üzere anlaşabilirsiniz.

İstanbul genelinde eğitim verdiklerini söyleyen fakat içinde gerçek hazırlık ELTS özel ders öğretmeni olmayan bu programda IELTS özel ders öğretmeni yer almazsa yapılan tüm masraflar ve harcanan süre boşa gider. IELTS özel ders konusunda çok ciddi bir kimlik taşıyan Akademik Eğitim , geçmiş başarıları ile de bu konuda iddialıdır. Sınava hazırladığı ve başarı kazanmış olan öğrencilerimizin isimleri ve yanlarında bulunan telefon numaraları bu konuda ki başarılarımızın kanıtıdır.


IELTS özel ders öğretmeni tarafından  IELTS özel ders programları 4 kişilik grup şeklinde de gerçekleştirilir.Gruplara uygulanması gereken özel ders sayısı grubu oluşturan aday öğrencilerin seviyeleri ile orantılıdır. Sınav hazırlık için IELTS özel ders öğretmeni tarafından gerçekleştirilen seviye sınavı sonuçlarına göre aday öğrencilerden denk seviyede olan adaylardan 4 kişilik gruplar oluşturularak IELTS özel ders öğretmeninin hazırladığı program uygulanır.

Ielts Academic ve General Training sınavlarına ELTS özel ders öğretmeninden özel ders alarak  hazırlanmak için Akademik Eğitime baş vurun ve başarı elde etmenin tatlı heyecanını yaşayın.

NOT :  IELTS özel ders öğretmeninin  programlarına bireysel olarak katılan adaylar, programların uygulanacağı gün ve saatleri kendi belirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir