IELTS Özel Ders Sayfası

IELTS Özel Ders Sayfası Hakkında

IELTS Özel Ders Sayfası Hakkında Yazı

1 – IELTS Özel Ders Sayfası ( Birebir IELTS Özel Ders )
2 – IELTS Özel Ders Sayfası ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders )

1 – IELTS Özel Ders Sayfası ( Birebir IELTS Özel Ders ) :IELTS Özel Ders Sayfası isimli eğitim birimlerimizde kurduğumuz IELTS Özel Ders Sayfası bölümlerimizde öğrenciler IELTS Özel Ders Sayfasının hazırladığı programlarla IELTS Academic ve IELTS General Training  sınavlarına hazırlanır.

Bu sınavlara girmek ve mutlaka başarılı olmak isteyen öğrencilere IELTS Özel Ders Sayfası eğitim bölümündeki IELTS Özel Ders Sayfası programları aracılığı ile birebir IELTS Özel Ders Sayfasına ait ders verilir.

2 – IELTS Özel Ders Sayfası ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders ): IELTS Özel Ders Sayfası isimli eğitim birimlerimizde tesis edilen  IELTS Özel Ders Sayfası bölümlerimizde öğrenciler IELTS Özel Ders Sayfasının hazırladığı programlarla IELTS Academic ve IELTS General Training  sınavlarına toplu halde IELTS Özel Ders Sayfası dersleri verilerek hazırlanır.

Bu sınavlara girmek  isteyen öğrencilere IELTS Özel Ders Sayfası programları aracılığı ile 4 homojen öğrenciden oluşturulan grup halinde IELTS Özel Ders Sayfası eğitim bölümünde ders verilir.

Mevcut İngilizce Seviyenizden emin değil misiniz?

Bu IELTS Özel Ders Sayfası programları CEFR B1 – C2 seviyeleri içindir (orta ve ileri düzey). Seviyenizden emin değil misiniz? Şimdi ücretsiz İngilizce seviye testimize katılın.  IELTS Özel Ders Sayfasındaki bizimle temasa geçin.

Öğretmenin sınava hazırlık deneyimi olacak mı

IELTS Özel Ders Sayfası programlarındaki tüm eğitmenlerimiz, dili nasıl hayata geçireceğini bilen, üniversite eğitimi almış, anadili İngilizce olan profesyonellerdir. Samimi destek ve açık rehberlik ile öğretmeniniz eğitiminizin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır..

IELTS Özel Ders Sayfası öğretilerinde  neler başaracaksınız?

IELTS Özel Ders Sayfası kursu, testi geçmeniz için gereken İngilizce becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. IELTS Özel Ders Sayfası Kursunuz İngilizce seviyeniz, hedefleriniz ve kariyeriniz için tamamen özelleştirilecek, ancak bunlardan bazılarını veya tümünü içerecektir.

● Daha iyi dinleme ve okuma anlama
● Daha iyi telaffuz
● Geliştirilmiş dilbilgisi anlama ve daha az hata
● Daha iyi cümle yapısı
● Daha büyük kelime bilgisi ve daha fazla deyim
● Daha akıcı İngilizce konuşma
● Daha iyi İngilizce yazma
● Daha akıcı konuşma, güven ve İngilizce konuşma keyfi.

 

Neden IELTS Özel Ders Sayfası öğretilerini  Seçmelisiniz?

Test katılımcısı için% 100 özelleştirilmiş
% 100 anadili İngilizce olan öğretmenler
Olumlu etkileşim ve odaklanmış düzeltme
Esnek boyutlu paketler
Esnek zamanlama
İletişimsel yaklaşım
Her zaman ÜCRETSİZ danışmanlık

IELTS Özel Ders Sayfası programları,  öğretmenin tam olarak müşterinin mesleğine, jargonuna, hedeflerine ve zorluklarına odaklanma fırsatı sunar.