Ielts Özel Ders ve FAYDALARI

Ielts Özel Ders ve FAYDALARIIelts Özel Ders ve FAYDALARI Hakkında Açıklama

Ielts Özel Ders ve Faydaları  Hakkında Bilgi

1 – Ielts Özel Ders  ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)


1 – Ielts Özel Ders  ( Birebir Ielts Özel Ders ): IELTS özel ders ve faydaları ismi altında kurulan departmanlarda Ielts özel ders uygulamaları kapsamında, daha önce görülmemiş bir şekilde, bu devrin ve çağın en yeni sistemleri ile yüklü, öğrenciyi doğrudan birebir etkileyen, bir disiplin dahilinde ve çok ciddi bir biçimde uygulanan, uygulama başladıktan kısa bir süre sonra öğrencinin seviyesinde inanılmaz yükselme yaşatan,  düzenlenişinde ve hazırlanışında sadece öğrenciyi ve onun başarısını amaç edinen ve odak noktasına yerleştiren, öğrencinin hazırlık aşamasında gereksinim duyacağı tüm bilgileri içeren özel bir tarzda ve düşüncede hazırlanan IELTS hazırlık programlarına katılarak birebir IELTS özel ders almak sureti ile IELTS özel ders ve faydalarından yararlanın sınavda da kesin başarılı olup ,  yüksek bir skor elde edin.

2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders):
IELTS özel ders ve faydaları için özel hazırlanan platformda toplu yapılan IELTS derslerinde olumlu sonuçların elde edilebilmesi amacı ile öğrenci sayısında bir azalmaya gidilerek öğrenci sayısı 4 kişiye indirildi. Ayrıca, bu tür gruplar içinde, özellikleri ile IELTS için hazırlanan tüm öğrencilerin gereksinimlerine eksiksiz yanıt verebilen, içerdiği sınav teknikleri, okuma parçaları çözüm teknikleri, listening ve speaking modüllerinde sınav sırasında yapılması gerekenleri anlatan açıklamaları ile öne çıkan ve öğrencinin isteklerine yanıt verebilen programlarla desteklenmeye başladı. Bu durum elbette, IELTS sonuçlarına yansıyarak çok umut verici durumlar yaşanmaya başladı.

Ielts Özel Ders ve FAYDALARI Hakkında Açıklama

IELTS özel ders ve faydaları, konusunda yazılması gereken o kadar çok şey var ki bu yazılanların bir sayfaya sığabileceğine inanmak olası değil. IELTS özel ders alan bir aday öğrencinin en önemli avantajlarından biri bu dersleri tek olarak alabilmesidir. Diyelim ki aday öğrenci sınavın 4 ayağından biri ve en zoru olan  reading konusunda kendisini yeterli hissetmiyor. O taktirde sadece reading dersi alarak bu zorlu IELTS sınavına hazırlanabilir. Diğer başka bir konu olan  writing yani essay yazımında kendini eksik hisseden bir aday öğrenci sadece essay yazımı ile ilgili ders alabilir ve bu tarafını güçlendirebilir. Yada her ikisini birden alabilir. IELTS özel ders almanın ve bu tür programlara katılmanın en büyük avantajlarından biridir bu durum.

IELTS özel ders programlarına katılan aday öğrenciler, programların uygulama aşamasında anlamadıkları her hangi bir konu ile karşı karşıya geldiklerinde, bu konu hakkında rahat, rahat soru sorma imkanı bulabildikleri gibi diğer yandan anlamadıkları bu konunun tekrarını bile isteyebilir.. Bu şekilde IELTS özel ders ve faydalarından yararlanıldığı gibi anlaşılmadık konu kalmayacağından  öğretilen konuların da aday öğrenci tarafından özümsenmesi  daha rahat bir hale gelir.

IELTS özel ders öğretilerine katılmak ve bu tür bire bir eğitim almak aday öğrenciler tarafından ayrıcalık olarak görülse de durum hiçte sanıldığı gibi değildir. Kalabalık gruplarla uygulanan IELTS programlarında işlenen 5 ders,  IELTS özel ders programları ile 1 derste işlenir. Olaya bu açıdan bakılınca, finansal açıdan  özel ders almanın bir ayrıcalık olmadığı anlaşılır. Zira, özel ders alarak eğitimin süresi kısalınca , ucuz olduğu için tercih edilen kalabalık gruplarla yapılan eğitimlerin hiçte o denli ucuz olmadığı ve özel ders programları ile ödenen meblağ açısından aralarında fazla bir fark olmadığı görülür. Kalabalık gruplarla 50 derste öğrenilenler IELTS özel ders programları ile 10 derste öğretiliyorsa , 50 ders için yapılan ödeme ile 19 özel derse yapılan ödeme arasında bir fark olmaz. Olsa da önemsenmez. Ayrıca bire bir alınan özel ders rahatlığı ve kalitesi de bonus olur.


IELTS özel ders platformundaki  Ielts özel ders seminerlerinde bire bir ders almak isteyen aday öğrenciye seviye sınavı yapılarak seviyesi belirlenir ve hangi seviyede ise o seviyeden program başlatılır. Bu özel dersin başka bir avantajıdır. Çünkü, kalabalık gruplarla yapılan IELTS derslerinde grupların homojen yani aynı seviyede olan öğrencilerden oluşturulması hemen, hemen imkansızdır. Zira, aynı seviyede olan öğrencileri bir araya getirmek ve bir grup oluşturmak aylarca sürer, Dolayısıyla kar amacı ile kurulan kurumların bu kadar uzun süre beklemesi imkansızdır. Zarar ederler. Bu nedenle genelde, her seviyeden oluşan öğrencilerden gruplar oluşturulur ve derslerde bir yerden başlatılır. Gruba katılan bir aday öğrenci iseniz başlatılan eğitim seviyesi acaba size uygun düşer mi . Bunu sorgulamak gerek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir