Ielts Özel Ders Verenler Cenneti

 

Ielts Özel Ders Verenler CennetiIELTS ÖZEL DERS VERENLER CENNETİ HAKKINDA

Ielts Özel Ders Verenler Cenneti Hakkında Bilgi

1 – Ielts özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

 

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS 

 IELTS özel ders verenler cenneti etkinliklerinde Ielts özel ders kapsamında , şayet öğrenci IELTS sınavına az bir süre kaldı ise veya sınavdan yüksek bir skor alması doktora yada master yapmak istediği yurt dışında bulunan üniversite tarafından istendi ise, genellikle bu tür birebir IELTS özel ders alabileceği IELTS özel ders verenler cenneti programlarına katılmak ister. Şayet öğrenci tasarlandığı andan itibaren öğrenciye birebir kendine özgü bir tarz da uygulanan ve uygulama aşamasında tüm incelik, ayrıntı, ve özellikleri ile ciddi, düzenli bir şekilde uygulanan, öğrencinin IELTS sınavı ile ilgili bütün problemlerine çözen  IELTS çözüm teknikleri hakkında verdiği bilgilerle öğrencinin en büyük dostu olan  bu tür bir  IELTS özel ders verenler cenneti etkinliklerindeki IELTS özel ders programında yer almak isterse içinde bulunduğu koşullar düşünülerek ona IELTS özel ders programının işleneceği ve ders alacağı  saatleri  belirleme hakkı tanınır.

 

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS ÖZEL DERS:):

IELTS özel ders verenler cenneti  kapsamında, daha önce  IELTS sınavına hiç girmemiş ve ilk defa girecek olan ve birebir özel ders almaktan kaçınan öğrenciler için hazırlanmış ve  seviyeleri bir birine denk olan 4 kişi gibi çok az sayıda oluşturulan homojen gruplara katılarak, her açıdan öğrenciyi besleyen, hazırlık aşamasında öğrenci bir sorunla karşılaştığında ona kaynak görevi gören, tasarlanırken  ana felsefesi öğrenci olan, öğrencinin IELTS sınavında yüksek bir skor elde etmesi ve başarılı bir sınav geçirmesi amacı ile öğrenciye eksik olan her yanı için yaklaşımda bulunan ve öğrencinin tüm eksiklerini gidererek seviyesini yükselten birebir  IELTS özel ders kalitesine çok yakın toplu ders alabilir.

 

NEDEN BİZ SEÇMENİZ GEREK

  • Bu gibi akademik sınavlarda çok sayıda akademik kelime bilmek başarılı sonuçlar elde etmede çok önemli bir etkiye sahiptir.  Bu nedenle, IELTS özel ders verenler cennetinin IELTS özel ders etkinliklerinde özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar aday öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir. 
  • IELTS özel ders verenler cenneti kategorisinde IELTS özel ders programının uygulama aşamasında, IELTS sınavına dair bilgilerin beraberinde, sınavda sorulan soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına katkı sağlayan ” IELTS Sınav Çözüm Teknikleri ve Taktikleri ”  dersleri de verilir.
  • IELTS özel ders verenler cennetinin özel ders kampüsünde İsteyen aday öğrenciler, sadece eksik ve yetersiz buldukları yanları için de  ders alabilir. Kendisini reading konusunda yetersiz bulan aday öğrenci, yalnızca bu tarafını geliştirici ders alabilir.