Ielts Özel Ders

Ielts Özel DersIELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Ielts Özel Ders Programı İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

IELTS özel ders düzenlenen merkezimizdeki IELTS özel ders birimlerinde verilen ve uygulanan IELTS özel ders programlarında yer alarak IELTS de umulmadık başarılara imza atılır. En çağdaş IELTS özel ders programlarının kullanıldığı seminerlerde IELTS özel ders ile hedefe varılır.

 

IELTS özel ders için Neden İbrahim Şahini  seçmelisiniz?

 • Kalite. IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programlarımızda öğretmeniniz nitelikli ve deneyimli olacak ve anadili İngilizce olacaktır.

 • Esneklik. IELTS özel ders eğitim merkezimizde verilen IELTS özel dersinin ne zaman ve nerede yapılacağını seçebilirsiniz. İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister ileri düzeyde olun, IELTS özel ders programları  hedeflerinize tam olarak uyacak şekilde tasarlanacaktır.

 • Garanti. Sizin için doğru IELTS öğretmenine sahip olduğunuzdan emin olmak için zorunluluk denemesi dersi alın

 • Basitlik. Deneme dersinizi birkaç tıklamayla ayırtın ve bu hafta kadar erken başlayın! IELTS özel ders eğitim merkezimizde IELTS özel ders almak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı.

Özel IELTS dersleri neden benim için harika olacak?

 • Zaman kazandıran:

  • Bir sınıfta olduğundan daha hızlı ilerleme.

  • Öğretmenin sana gelebilir. Bir okula gitmek için zaman harcamanıza gerek yok.

  • Yoğun bir IELTS özel ders programları ile işleri hızlandırın.

 • Paranın değeri:

  • Daha fazla konuşma süresi İngilizce konuşmakta daha fazla güven demektir!

  • Öğretmeniniz tamamen size odaklanabilir. Tüm sorularınız cevaplandırılacak ve zayıf yönler belirlenip ele alınacak.

  • IELTS sınavında ihtiyacınız olan puanı en verimli şekilde alın.

 • Esneklik:

  • Sizin için en önemli alanlara odaklanın.

  • IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki  IELTS özel ders programınızı sizin için en uygun zamanda ve yerde yapın.

  • Hemen başlayın – bir kursun başlamasını beklemeyin.

  • İsterseniz IELTS özel dersinizin  bir kısmını veya tamamını grupta  alın.


Neden native konuşmacılar benim için doğru seçim?

Speaker Anadili – anadili olan İngilizce öğretmeni garanti edilir

Kişiselleştirilmiş – İhtiyaçlarınıza odaklı, sizin seviyenizdeki IELTS dersleri

Profesyonel – deneyimli ve nitelikli İngilizce öğretmenleri

Esnek – ne zaman ve nerede istersen öğrenebilirsin

Sorunsuz – cana yakın ve kişisel

Başarı – motive edici dersler hedeflerinize ulaşmayı bir zevk haline getirir

 

1 – IELTS ÖZEL DERS  (  manlarında icra edilen IELTS özel ders etkinliklerinde, bir çok acil durumlarda özellikle yüksek bir skor elde etme veya en kısa süre içinde IELTS sınavına hazırlanma gibi zorunluluğu olan öğrencilerin seçtiği ve tercih ettiği  birebir uygulanan,  içeriğinde özel ders almak, yüksek skor elde etmek ve mutlaka geçmek isteyen öğrencilerin aradığı ve IELTS sınavı için bulmak istediği tüm IELTS bilgilerini, IELTS geçme tekniklerini, okuma parçalarının nasıl yanıtlanacağını, essay yazımında kullanılan ve öğrencinin işini bir hayli kolaylaştıran yazım kalıp ve modellerini içeren, öğrencinin hazırlık aşamasında ki tek dostu ve en büyük yardımcısı olan IELTS özel ders konusundaki  IELTS  özel ders programında yer alan  öğrenciler, IELTS  özel ders programının uygulama gün ve saatlerini belirleme ayrıcalığını kazanır.

Burada ki hedef ,IELTS özel ders  etkinlikleri içeriğinde IELTS özel ders dalındaki  IELTS özel ders kampüslerinde düzenlenen ve IELTS  özel ders aşamasında uygulanan IELTS özel ders forumlarında tatbik edilmekte olan  IELTS özel ders programlarında,  aday öğrencinin  ders sürecinde günlük hayatında bir sorunun yaşamasına engel olmak en azından bu tür bir ihtimal varsa bile bunun yok edilmesine yardım etmektir.  IELTS özel ders  kampüsünde organize edilen bireysel IELTS özel ders programına katılan   aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği konusu, öğrencinin yapılan seviye sınavından elde edilen veri ve bilgilere ve sınavda almak istediği “ score “ göre belirlenir.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS DERS ):
 IELTS özel ders kampanyaları sürecinde IELTS özel ders panellerinde düzenlenen  IELTS özel ders alanında  IELTS  özel ders statüsüne giren IELTS özel ders kategorisinde ki IELTS  özel ders etkinliklerinde sık, sık görülen bir durum bu. zaman, zaman öğrenciler çeşitli nedenlerle IELTS özel ders için birden fazla öğrenciye ders vermek amacı ile yapılan organizasyonlarda öğrenciler IELTS özel ders almak istemediklerinde, grup şeklinde verilen derslere yönelirler. Düzeyleri ve bilgileri  olabildiğince birbirine denk olan öğrencilerden kurulmuş 4 kişilik küçük gruplara dahil olarak mutlak öğretici, teşvik edici, tetikleyici, tempo yükseltici ve çalışmaya itici bir karakter taşıyan, özellikleri ile grup şeklinde IELTS özel ders  alan tüm öğrencileri birer birer olumlu yönde etkileyebilen, grup derslerinden olumlu ve verimli sonuçların elde edilebilmesi için içeriğinde sınavla ve IELTS sınavının çözümü ile tüm ayrıntılı bilgileri taşıyan , şimdiye değin görülmemiş bir biçimde ve ölçüde çok farklı eğitim ve öğretim sistem ve yöntemlerin kullanıldığı IELTS özel ders programlarının uygulanması ile bireysel  IELTS özel ders nitelik ve özelliğinde eğitim alabilirler.

 • IELTS özel ders için kurulmuş eğitim merkezlerindeki  IELTS özel ders ile ilgili olarak  IELTS  özel ders kampüslerinde yapılan IELTS  özel ders seminerlerinde organize edilen IELTS özel ders hakkında verilen seminerler bünyesinde uygulanan IELTS özel ders öğretilerinde, gruplarla alınan derslerin  bireysel ders  kalitesini taşınması ve aynı özelliklere sahip  olabilmesi amacı ile sayı 4 kişi ile sınırlanmıştır. Sayı az olduğundan, ders alan aday öğrenciler anlamadıkları konular karşısında soru sorabilme olanağına sahip olur. Ayrıca, IELTS derslerini  veren hoca da grupta bulunan tüm öğrencilerle ayrı, ayrı ilgilenebilir ve iletişim kurabilir. Bu durum verilen derslerin  sonucuna olumlu bir biçimde yansıyarak  ders alan öğrencilerin sınavda başarılı olmalarına yol açar .

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • IELTS özel ders departmanında IELTS özel ders kategorisinde  gerçekleştirilen IELTS özel ders panellerindeki IELTS özel ders sürecinde, IELTS sınav hazırlık programında deneyimli, yıllarca dersler vermiş, seçkin ve elit  gerçek hocalar eğitim verir.
 • IELTS özel ders  birimlerinde IELTS özel ders  için verilen eğitimlerde uygulanan IELTS özel ders sırasındaki IELTS özel ders öğretilerinde , ders  alan öğrencilere aldıkları derslerin  türü ne olursa olsun onlara bağlayıcı bir nitelik taşıyan  “  SENET “ yapılmaz.
 • IELTS özel ders seanslarında IELTS özel ders temel birimlerindeki IELTS özel ders  departmanlarında tatbik edilen IELTS özel ders programında, IELTS sınavının en yaşamsal bölümü ve başarılı olmanın en kritik bilgisi olan akademik kelime konusunda, özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar aday öğrencilere verilir ve tüm verilen alıştırmaların çalışılması ve hatta kullanabilir bir biçimde özümsenmesi istenir. Yapılan bu çalışmalar yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
 • IELTS özel ders  organizasyonlarında IELTS özel ders seminerlerinde ki IELTS özel ders hakkında ki öğretilerde tertip edilen IELTS özel ders uygulamalarında, programın uygulama aşamasında, aday öğrencilere  IELTS sınavında soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına % 100 katkı sağlayan ” IELTS sınav teknikleri ve sınav taktikleri dersleri de ” verilerek sınavda  başarılı olmalarına destek sağlanır.

NEDEN ÖZEL DERS

 • Bilhassa,  IELTS sınavını mutlaka vermek ya da yüksek bir score elde etmek zorunda olanların özel ders almaları, ulaşılmak istenen hedef ve amaçlar açısından ele alındığında en uygun yöntem olduğu tecrübe edilmiş ve kanıtlanmış bir olaydır. Çünkü, IELTS özel ders programı uygulamalarında  ders  alan öğrenci birebir tek başına eğitmenle çalışır ve eğitmen tüm dikkat, enerji ve ilgisini tek başına ders  alan öğrenciye yöneltmek zorunda kalır. Bu da öğrenci için çok büyük bir avantaj oluşturur.