IELTS Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS PLATFORMU

 

IELTS Özel Ders Konusunda Eğitim Açıklaması

 

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

IELTS Özel Ders birimlerinde sunduğumuz Birebir IELTS Özel Ders programlarındaki IELTS özel DERS kampüsünde IELTS Özel Ders departmanındaki, BİREYSEL IELTS Özel Ders ile eğitim, IELTS sınavındaki performansınızı ve genel olarak İngilizce dilini anlama ve üretme becerilerinizi geliştirmenize IELTS özel ders birimlerimizde yardımcı olmak için IELTS Özel Ders birimlerinde sunduğumuz Kişisel IELTS Özel Ders programlarındaki IELTS özel DERS kampüsünde  tasarlanmıştır.. Düzenli IELTS Özel Derste Yazılı ve IELTS sözlü İngilizce anlayışınızı geliştirecek, İngilizce telaffuzunuzu geliştirecek ve IELTS Özel Dersle konuşma, dinleme, okuma ve özellikle essay yazma konusunda Geliştirici  IELTS Özel Ders ile güven kazanacaksınız ve IELTS Özel Ders birimlerinde sunduğumuz IELTS Özel Ders programlarındaki Aktif  IELTS özel DERS kampüsünde IELTS Özel Ders departmanında ayrıca İngilizce‘de daha akıcı ve etkili iletişim kurmak için dil bilgisi yapısı ve IELTS de en gerekli olan başarıda büyük bir rol  oynayan akademik IELTS kelime bilgisi konusunda IELTS Özel Ders birimlerinde sunduğumuz Akademik IELTS Özel Ders programlarındaki Resmi IELTS özel DERS kampüsünde Amaca Yönelik IELTS Özel Ders departmanında Hedefe Uyumlu IELTS Özel Dersle daha fazla farkındalık geliştireceksiniz.

Yoğun IELTS Özel Ders ile eğitim, dinleme ve konuşma için IELTS Özel Derste  iletişimsel dil becerilerine odaklanır. Bunlar kelime dağarcığı, deyimler ve IELTS özel dersle dil bilgisi bilginizi artırmak için IELTS Özel Ders birimlerinde sunduğumuz IELTS Özel Ders programlarındakiGenel IELTS özel DERS kampüsünde Çağdaş IELTS Özel Ders departmanındaki Temel IELTS Özel Ders ile  tasarlanmıştır. Bu IELTS Özel Ders ile eğitim ,IELTS Özel Ders birimlerinde sunduğumuz IELTS Özel Ders programlarındaki, öğrencilere IELTS özel DERS kampüsünde IELTS te hızlı ilerleme kaydetmek isteyen herkes içindir.

IELTS Özel Ders Eğitim Amaçları

Bu eğitimi tamamlayacak her katılımcı aşağıdaki sonuçları kazanacaktır:-

Yoğun IELTS hakkında kapsamlı bir bilgi ve beceri uygulayın ve kazanın.
Testin her bölümünü tartışarak, uygulayarak ve analiz ederek adayları IELTS‘e girmeye hazırlayın.
IELTS Sınavının her bölümünde adayların IELTS sınava girme becerilerini ve stratejilerini geliştirin.
IELTS‘de düzenli olarak ortaya çıkan belirli gramer kalıplarını gözden geçirin.
Adayların IELTS test durumlarına aşina olmaları ve daha rahat olmaları için gerçek sınav koşullarını simüle edin.
Kendi test puanlarınızı yorumlayabilmeniz için sınav için Kurumsal IELTS Özel Ders ana kampüste takdim ettiğimiz  Genel IELTS Özel Ders programlarındaki IELTS özel DERS öğretilerinde  puanlama prosedürlerini öğrenin.
Zaman baskısı altında ürettiğiniz IELTS yazılarının kalitesini ve miktarını iyileştirin.
Kim katılmalı?

Bu kurs, 18 yaş ve üzeri, girişte CEFR B1/ IELTS 4.5 veya üzeri İngilizce düzeyine sahip olan ve üniversiteye/yüksek okula giriş için dil becerilerini doğrulamak için bu uluslararası yeterliliğe ihtiyaç duyanlar için uygundur. veya gelecekteki bir işveren içindir.

Ön Koşul

Yoğun IELTS Özel Ders ile eğitime  giriş için resmi bir İngilizce şartı yoktur. Ancak Birebir IELTS Özel Derse geçişi kolaylaştırmak için bazı Temel İngilizce ifadeleri IELTS Özel Derste öğrenmeniz tavsiye edilir. Bu nedenle, kendi ülkenizde 3 – 6 yıllık lise bitirdiğinizi kanıtlayabilmeniz gerekecektir.

Her delegeden ,  IELTS Özel Ders ile eğitime katılım için mevcut seviyelerini ve IELTS hedeflerini belirlemek için bir Kişiye Özgü IELTS Özel Ders  Öncesi Değerlendirme Formu doldurmaları istenecektir  . Bu formun içeriği eğitmen tarafından sadece her bir delege grubuna IELTS Özel Ders birimlerinde sunduğumuz Hedef Odaklı IELTS Özel Ders programlarındaki IELTS özel DERS kampüsünde,  Yüksek Skor Amaçlı IELTS Özel Ders departmanındaki IELTS Özel Ders ile eğitime  odaklanan Skora Dönük  IELTS Özel Ders ile eğitim  vermek için kullanılacaktır.

Eğitim programı

Bu eğitim için IELTS Özel Ders birimlerinde sunduğumuz IELTS Özel Ders programlarındaki IELTS özel DERS kampüsünde IELTS Özel Ders departmanında aşağıdaki IELTS Özel Ders program planlanmıştır. Ancak IELTS eğitmen(leri), delegelere önceden haber vermeksizin teknik nedenlerle bu IELTS Özel Ders programını eğitimden önce veya IELTS eğitimi sırasında değiştirebilir. Bununla birlikte, eğitim hedefleri IELTS özel dersle her zaman karşılanacaktır: