Ielts Özel Dersin Faydaları

Ielts Özel Dersin Faydaları Nelerdir.

Ielts Özel Dersin Faydaları Hakkında Bilgi

1 –  –  Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

IELTS Özel Dersin Faydaları, eğitim alan aday öğrencinin karakterine göre farklılık gösterir. Şayet eğitim alan aday öğrenci pratik zekası ve kavrama gücü iyi olan biri ise, özel dersin faydasını daha bir iki derste anlar. Hele İngilizce seviyesi  bu  eğitimin gerektirdiği gibi upper-intermediate veya dahada iyisi advance ise IELTS Özel Dersin Faydaları anında kendini gösterir.

IELTS Özel Dersin Faydaları İngilizce seviyesi yeterli olmayan ve  sınava girmek zorunda olan aday öğrencilere seviyesi yüksek olanlardan daha da çoktur.Seviyesi düşük olan ve eğitim almak isteyen bir aday öğrenci  özel ders aldığında , anlamadığı her hangi bir konu ile karşılaştığında eğitimi veren eğitmene rahatlıkla anlamadığı yerle ilgili soru sorabilir ve yanıt alabilir.


Oysa,kalabalık gruplarla yapılan  eğitimlerde her hangi bir konu ile ilgili soru sormak istendiğinde kesinlikle buna zaman ve fırsat bulunmaz.Kalabalık gruplarda eğitim ” ölen ölür kalan sağlar bizimdir ” mantığı ile yapılır. Çünkü , grup şeklinde yapılan eğitimde fiyatlar düşüktür ve gerek eğitmen gerekse eğitimi veren kurum fazla ayrıntı ve işin inceliklerine zaman ayırarak zarar etmek istemez. İşte, eğitime bu ticari mantık girdi mi eğitimde eğitim olmaz ,ticari bir ilişki olur.

Oysa özel ders alındığında,  aday öğrenciyi memnun etmek her yandan destek olmak hatta gerektiğinde ders saatlerini uzatarak fazladan bir ücret almamak Ielts Özel Dersin Faydalarının bir mantığıdır.Özel ders veren hiç bir hoca öğrencisinin sorduğu soruyu yanıtlamadan geçmez daha doğrusu geçemez. Boş veremez. İşte .IELTS Özel Dersin Faydalarından biri daha. Bunun kendi içinde bir mantığı elbette ki var. Yazılanlarla  özel dersin faydalarını açığa çıkardık sanırım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir