Ielts Özel Dersin Hedefi

IELTS ÖZEL DERSİN  HEDEFİ TARTIŞILMAZ 

Ielts Özel Dersin Hedefi, Başarı

1 –  Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) :

IELTS Özel Dersin Hedefi, doğrultusunda birebir olarak IELTS özel ders almak üzere kayıt yaptıran aday öğrenciler,birebir özel ders almalarının karşılığında   Ielts Özel Dersin Hedefine göre özel ders programlarının işleneceği gün ve saatleri kendi yaşamlarına uygun olarak belirleme  imtiyazı kazanır. Ielts Özel Dersin Hedefi olarak kaç ders verilmesi gerektiği ise,yapılan seviye sınav sonuçlarına ve aday öğrencinin sınavda IELTS Özel Dersin Hedefi olarak elde etmek istediği ” score ” a göre tayin edilir.Uygulanan bu Ielts Özel Dersin Hedefi yönteminde ,aday öğrenci eğitim günlerini Ielts Özel Dersin Hedefi olarak kendi belirleyeceği için günlük hayatında  bir değişiklik yapma ihtiyacı hissetmez ve günlük hayatına devam ederken  ihtiyacı olan  eğitimini de rahatlıkla alır.

2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) :

IELTS Özel Dersin Hedefi, doğrultusunda birebir IELTS özel ders kalitesinde ve özelliğinde eğitim verilen 4 kişilik gruplara kayıt yaptırarak  istediğiniz  niteliğe sahip eğitim alabilirsiniz. Gruplarda aday öğrenci sayısı,birebir IELTS özel ders kalitesine ulaşmak ve birebir IELTS özel ders niteliğinde eğitim vermek için bilinçli olarak 4 kişi ile kısıtlanmıştır..Bu şekilde grup derslerinde aday öğrenci anlamadığı her hangi bir konu hakkında Ielts Özel Dersin Hedefi olarak soru sorabilme ve de  eğitimi veren hoca da aday öğrencilerle birebir ilgilenebilme şans ve IELTS Özel Dersin Hedefine ulaşma fırsatını bulur. IELTS Özel Dersin Hedefi, doğrultusunda bu özellikleri taşıyan grup şeklinde yapılan grup dersleri , birebir IELTS özel ders şekline dönüşür.

IELTS ÖZEL DERSİN HEDEFİ NE OLMALI

IELTS Özel Dersin Hedefi, doğrudan doğruya ders  alan aday öğrenci olmalı.Ancak bu şekilde verilen bir  dersin aday öğrenci üzerinde etkisi yoğun ve güçlü olur. 

IELTS Özel Dersin Hedefi, direk ders alan  öğrenci olunca,Öğrenci verilen ödevleri daha rahat yapar ve yaptıklarını kavrar ve özümser.Bunun dışında bir şey düşünme gereği duymaz. IELTS Özel Dersin Hedefi öğrenci olduğunda, öğrenci de sınavdan başka bir şeye odaklanmaz. .Artı o inançlı , geçeceğine inanan ve kendine sınav için güvenen bir insan haline dönüşür.

IELTS Özel Dersin Hedefi ,  verilen özel dersin öğrenci tarafından öğrenilmesini sağlamakla sınırlı olmamalı,IELTS Özel Dersin Hedefi, aday öğrencinin bilgileri özümsemesi ve gerektiğinde sınavda kullanabilmesini sağlamak olmalı.Bilginin öğrenci tarafından kullanılabilir hale getirilmesi sınavda başarılı olmak için önemlidir.Kullanılabilir bilgi , gerçek eğitimden alınır.

IELTS Özel dersin hedefi, kayıtsız şartsız verilen özel dersin uygulanabilir şekle sokulması olmalı.Yani,sınavdan sonraki yaşamında da aday öğrenci bu bilgileri iş hayatında yada özel yaşamında kullanabilmeli.Zira, sınav hazırlık için verilen bilgiler akademik düzeyde olan bilgilerdir.Eğer IELTS Özel Dersin Hedefi aday öğrencinin bu bilgileri sadece  sınavda başarılı olmak için kullanmaksa verilen derse ve emeklere yazık olur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir