Ielts Özel Dersin Mantığı

IELTS ÖZEL DERSİN  MANTIĞI NEDİR 

Ielts Özel Ders Mantalitesi

1 –   Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

IELTS Özel Dersin Mantığı, birebir eğitim almaktır. IELTS Özel Dersin Mantığına göre birebir IELTS Özel Dersin Mantığına göre alınan eğitimin nimetlerinden olabildiğince yararlanmak ve bir tür asalak gibi  hocanın vereceği tüm bilgileri emmek ve depolamaktır IELTS özel dersin mantığı. Kalabalık sayıda öğrencilerin oluşturduğu, hiç kimsenin soru soramadığı , anlamadığı halde anlar gözüktüğü, öğrencilerin arasında seviye denkliğinin olmadığı bir grupta IELTS Özel Dersin Mantığı  olabilir mi ? Ielts Özel Dersin Mantığı ile kalabalık gruplarla IELTS dersi almanın tek olumlu yanı, özel derse oranla ucuz olması fikri de Ielts Özel Dersin Mantığı ile artık çürütüldü çünkü kalabalık gruplarla 10 derste bitirilen konuların özel derste 3 yada 4 derste bitirildiği düşünülecek olursa, kalabalık gruplarla yapılan IELTS derslerinin ucuz olmasına imkan var mı ? İelts özel ders almanın mantığı, tüm bunlar akla gelince ve  mantıklı yanıtlar düşünülünce Ielts Özel Dersin Mantığı tüm çıplaklığı ile ortaya çıkar.


Ielts özel dersin mantığı
verilen eğitimin kalitesinde saklıdır. Ielts özel dersin mantığı ne der. Birebir alınan eğitimin , hiç 10 yada 15 kişi ile alınan dersle bir olması imkansız değilde nedir ? IELTS Özel Dersin Mantığı burada biter.10-15 kişi ile alınan ielts dersinde, seviyesi yüksek olan daha önce yıllarca İngilizce ağırlıklı eğitim görmüş öğrenciler geçebilir bir ihtimal. Ama seviyeleri ielts sınavının istediği düzeyde olamayanlar ne olur acaba ? Sınava girildiğinde seviyesi yüksek olanlar geçer, seviyesi düşük olan kalır. Şikayette edemezsiniz. Yanıt hazırdır çünkü. Onlar nasıl geçti öyleyse ? Demek ki sen iyi çalışmadın, derler şikayet edene. Ama kimsenin aklına dersi verene şu soruyu sormak gelmez. ” Neden seviyeleri aynı yada denk olmayan bu öğrencileri yan yana getirerek bir grup oluşturdunuz ? Bu şekilde seviye eşitliği ya da en azından denkliği olamayanlardan,  seviyesi düşük olanların sınavda başarılı olamayacağı gün gibi aşikar. Seviye denkliğine dikkat ederek neden homojen gruplar oluşturarak, her grubun seviyesine uygun eğitim vermediniz ? Bu şekilde davranılsaydı , seviyesi düşük olanların da sınavda bir şansı olabilirdi ? şeklinde ki soruları sormak neden bu dersi alanların aklına gelmez  ve IELTS Özel Dersin Mantığını  bu durumda kullanmaz. 

İşte, tüm bu sakıncalar Ielts özel dersin mantığı içinde  göz önüne alındığında ielts özel ders almanın mantığı ve özel ders almanın yararı ortaya çıkar. Özel ders almak bu gibi seviyesi yüksek sınavlarda daima öğrencinin lehinedir ve kesinlikle onun  için bir avantajdır. Ielts özel ders almanın mantığını anlamak için, özel ders alanlardan sınavda kaç kişinin başarılı olduğunu ve kalabalık gruplarla ders alanlardan kaç kişinin başarısız olduğunu bir istatistik ile belirlemek ve yayımlamak  sınava girenler için Ielts Özel Dersin Mantığı açısından yararlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir