Ielts Özel Dersin Süresi

IELTS  ÖZEL DERSİN  SÜRESİ NE OLMALI 

IELTS Özel Dersin Süresi Ne Olmalı Konusunda Açıklama

1 –   Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  IELTS özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) : IELTS Özel Dersin Süresi birebir olarak IELTS özel ders almak isteyen aday öğrenciler için çok önemlidir., Birebir IELTS özel ders almalarının mükafatı olarak IELTS özel ders programlarının uygulanacağı gün ve saatleri kendi yaşamlarına uygun olarak IELTS Özel Dersin Süresini belirleme önceliği kazanırlar.Verilmesi gereken ders sayısı ise, Ielts Özel Dersin Süresine bağlı olarak yapılan seviye sınav sonuçlarına ve Ielts Özel Dersin Süresine bağlı olarak  aday öğrencinin sınavda elde etmek istediği ” score ” a göre belirlenir.Bu sistemde,aday öğrenci IELTS Özel Dersin Süresini ve ders günlerini kendi belirleyeceği için normal yaşamında bir değişiklik yapma ihtiyacı duymaz.

2 –  IELTS  özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) : Birebir IELTS özel ders kalitesinde ve özelliğinde eğitim verilen 4 kişilik gruplara dahil olarak istediğiniz nitelikte IELTS eğitimi alabilirsiniz.Grupların sayısı,birebir IELTS özel ders kalitesine ulaşmak ve birebir özel ders niteliğinde eğitim vermek için Ielts Özel Dersin Süresi düzenlenir. Gruplar  bilinçli olarak 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Bu şekilde grup derslerinde aday öğrenci anlamadığı her hangi bir konu hakkında soru sorabilme ve de ielts eğitimini veren hoca da aday öğrencilerle birebir ilgilenebilme imkanı bulur. IELTS Özel Dersin Süresi düzenlenerek bu özellikleri taşıyan grup şeklinde yapılan özel IELTS derslerinde ,birebir ielts özel ders şekline dönüşür.

IELTS ÖZEL DERSİN SÜRESİ NE OLMALI


IELTS Özel Dersin Süresi
, tamamen  özel ders programına katılan aday öğrencinin İngilizce seviyesine bağlı olan bir olgudur.Seviye ortanın altında yada ortada ise Ielts Özel Dersin Süresi uzar ve daha çok sayıda ders alınması gerekir ve IELTS  Özel Dersin Süresi ama seviye orta üstü yada advance ise seviye yüksek olduğu için IELTS  Özel Dersin Süresi oldukça kısalır.

Seviyesi orta yada ortanın altında olan aday öğrenciler  IELTS Özel Dersin Süresini  sınavın 4 ayağı olduğundan her bölüm için 10 ders alarak bunu 40 derste tamamlayabilirler.40  derslik  IELTS Özel Dersin Süresinin ne kadar süreceği öğrenciye bağlıdır.Haftada 2 gün gelerek 2 şer ders alsa ,ayda toplam 16 ders eder.Bu durumda IELTS Özel Dersin Süresi  2,5 ay olur.

Öğrencinin seviyesi ortanın üstü veya advance ise, IELTS Özel Dersin Süresi  çok kısalır.Bu gibi durumda,aday öğrencinin her bölüm için 3 ders alması yani toplamda 12 özel  ders alması yeterli olur. IELTS Özel Dersin Süresi,öğrencinin gelme sıklığına bağlıdır,Her geldiğinde 2 ders alırsa 6 kere gelmesi yeter.Bu 6 kerede bir ayda olur,15 günde de olur.

Seviyesi elemantary olan aday öğrencilerin sınava hazırlanma süreleri oldukça uzun sürer.Verilen bilgilerin özümsenmesi ve içselleştirilerek kullanılabilir hale gelmesi ,ders sayısına değil ,IELTS derslerinin verileceği IELTS Özel Dersin Süresine bağlıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir