IELTS Özel Dersleri

IELTS ÖZEL DERSLERİ KONUSUNDA AYRINTILAR

IELTS ÖZEL DERSLERİ KONUSUNDA FARKLAR

IELTS Özel Dersleri Yardımcı Olabilir mi?

IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda düzenlenen IELTS Özel Dersleri programlarında  uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı olan IELTS‘in, kişinin İngilizce dil yeterliliğini belirlemek için tercih edilen bir dil sınavı olduğu öğrencilere verilir. . Dünyada en çok tercih edilen sınavlardan biridir ve sadece belirli şehirlerde yapılmaktadır. Dinleme, okuma ve yazma olmak üzere üç aşamada gerçekleşen bu sınav Akademik ve Genel IELTS olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır. IELTS Özel Derslerin bu sınav için ne kadar faydalı olduğuna IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda düzenlenen IELTS Özel Dersleri programlarında bir göz atalım.

IELTS sınavı Akademik ve Genel olmak üzere iki bölüme ayrıldığı için IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda düzenlenen IELTS Özel Dersleri programlarında profesyonel ve detaylı desteğe ihtiyacınız olacaktır. IELTS özel kursları, bu sınava IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda düzenlenen IELTS Özel Dersleri programlarında IELTS Özel Dersleri ile hazırlanan öğrencilere IELTS Özel Dersleri ve koçluk da sunar. Bu sınavı diğer sınavlardan daha çekici kılan özelliği ise kağıt kalemle yapılması ve konuşma kısmının TOEFL sınavında olduğu gibi bilgisayar karşısında değil de bir kişi ile konuşularak gerçekleşmesidir.

IELTS Özel Dersleri Müfredatı nasıl?

Okuma ve dinleme eksikliğiniz çok fazla ise IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda düzenlenen IELTS Özel Dersleri programlarında IELTS özel dersleri önce bu eksikliği kapatabilir. Okuma bölümünde karşılaşılan en büyük sorun, uzun cümlelerin bölünememesi ve eksik kelimelerdir. Öncelikle IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda düzenlenen IELTS Özel Dersleri programlarındaki uygulamalı alıştırmalarla IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda bu açığın kapatılması hedeflenmektedir. IELTS in Dinleme kısmına gelindiğinde en sık yapılan hata; telaffuz güçlüğü ve not alamama. Burada da IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda kelime telaffuzlarına odaklanılarak öğrencilere not alma teknikleri öğretilir.

Ana zorlayıcı kısımlar okuma ve yazmadır. IELTS Özel Dersleri merkezimizdeki IELTS Özel Dersleri sınıflarımızda düzenlenen IELTS Özel Dersleri programlarındaki IELTS özel dersi, en başından bu iki bölüm hakkında temel bir eğitim vermekle başlar ve çokça konuşulur. Sürekli yazarak ve konuşarak bu bölümdeki ilerlemeden faydalanabilmeniz için IELTS Özel Derslerinde sürekli yazma alıştırması yapmanızı sağlar.

IELTS özel dersleri üç şekilde alınır; uzun vadeli, kısa vadeli ve hızlandırılmış. Hiçbir kuş yüzmeye, hiçbir balık uçmaya zorlanmaz. Tüm becerileri içeren programların yanı sıra belirli bir beceriye odaklanan öğrenciler varsa o beceriye odaklanan dersler de vardır. Beceriye dayalı derslerde gerçek hayatta olduğu gibi okuma, yazma, konuşma ve dinleme bölümlerinde farklı beceriler kullanılmaktadır.

Kaç IELTS Özel Dersleri ve kaç ay gerekli olduğu hakkında bir sorunuz varsa, IELTS özel dersleri için mevcut seviyeniz çok önemlidir. Çünkü bazı öğrenciler gelişimini bir haftada, bazıları ise üç haftada gösterir, yani bu tamamen sizin bilgi ve becerinize bağlıdır.

Ielts Özel Dersini Çevrimiçi Olarak Alabilir miyim?

IELTS Özel Dersi sadece bir ofiste mi yoksa kurumsal bir ortamda mı öğretilir? Evde internete giremez miyim? Bunun normal derslerden daha azı var mı? Her ikisinin de faydaları eşit olur mu? Evet, IELTS özel kurslarının ister ofis ortamında ister çevrimiçi ortamda aynı faydayı sağladığını söylemeliyiz.

Online olarak almak istediğiniz IELTS özel dersi için ayrıca yazma, dinleme, konuşma ve okuma bölümlerinden sadece birini seçerek IELTS Özel Dersleri alma imkanına sahip olacaksınız. Böylece sadece bir beceri dersine odaklanabilirsiniz. Okuma ve konuşma konusunda iyiyseniz, ancak yazma ve dinleme konusunda çok eksikseniz, IELTS Özel Derslerinde zayıf yönlerinize odaklanabilirsiniz.

 

IELTS özel derslerinin ana avantajı kalitedir. IELTS özel dersi, farklı şehirlerde yaşayan ve İngilizce kursundan memnun olmayanlar için iyi bir fırsat sunuyor.

IELTS İBRAHİM ŞAHİN olarak IELTS sınavına hazırlık aşamasında verilen derslerdeki eksiklikleri analiz ederek sizler için mükemmel bir IELTS Kursu programı hazırladık. İngilizce seviyeniz orta düzeydeyse doğrudan IELTS soru analizi ile IELTS sınavlarına hazırlanabilecek ve başarı şansınızı artırabileceksiniz.