IELTS ÖZEL , ÖZEL IELTS

IELTS ÖZEL , ÖZEL IELTS SEÇİMİ

Ielts Özel, Özel Ielts ve Seçilmesi Gereken

1 –  Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

Özel  IELTS, IELTS özel konusunda verilen Özel  IELTS, IELTS özel derslerinde Özel  IELTS, IELTS özel programları ile Ielts General Training, Academic sınavına hazırlanmak için iyi seçim

Ielts Akademik Eğitim

AKADEMİK EĞİTİM ( İbrahim Şahin )

Mektupçu Sok. No : 2/4 (Taksim dolmuş durağı karşı sokağı) Bakırköy / İstanbul 0 212 572 00 34 0 212 572 74 14 0 532 477 25 41

Öğrencilerin Özel  IELTS, IELTS özel eğitim merkezimizdeki Özel  IELTS, IELTS özel derslerine  katılmadan önce orta düzeyde Genel İngilizce’ye sahip olmaları gerekecektir. Bu Özel  IELTS, IELTS özel dersler, genel İngilizce becerilerinizi geliştirmeye ve temel IELTS konularında kelime dağarcığınızı genişletmeye devam edecektir. Testin tüm bölümlerine aşina olacak ve test becerilerini geliştirmek için Özel  IELTS, IELTS özel derste stratejiler geliştireceksiniz.

Özel  IELTS, IELTS özel eğitim merkezimizde Özel  IELTS, IELTS özel kampüslerimizde dersleri verilen IELTS ( International English Language Testing System ), İngilizce lisanının  yürürlükte  olduğu ve dil olarak kullanıldığı her yerde çalışmak veya eğitim almak isteyenlerin İngilizce altyapısındaki yeterliliklerini ölçmek ve seviyelerini tespit etmek  amacıyla hazırlanmış bir bir uluslar arası çapta sınavdır. Günümüzde, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerdeki üniversiteler ve şirketlerce kabul gören IELTS, Akademik Eğitim Merkezinde   sizlerin belirleyeceği gün ve saatlerde, yaşam standartlarınızı değiştirmeden, düzeninizi bozmadan  Özel  IELTS, IELTS özel hazırlık programları,  Özel  IELTS, IELTS özel  ders olarak uygulanmaktadır. Bu  sınav da TOEFL sınavı gibi dört bölümden oluşmaktadır Listening (Dinleme), Reading (Okuma), Speaking (Konuşma) ve Writing (Yazılı Anlatım). En yüksek not 9 olan sınavda Üniversite Hazırlık Atlama veya işe müracaat edildiğinde kabul  edilebilecek en düşük puan 6 veya 6,5 tur. Ancak TOEFL sınavının tersine, IELTS kağıt üstünde yapılan bir sınavdır.

Sınavdan geçerli puan alabilmeniz için,Özel  IELTS, IELTS özel Akademik Eğitim Merkezi olarak akademik materyallerimiz ve gelişiminizi yakından izlemenize yardımcı olacak geri dönüşümler sağlayan uzman kadromuzla Özel  IELTS, IELTS özel merkez ofisimizde hizmetinizdeyiz. Size uygun gün ve saatleri belirleyin  Özel  IELTS, IELTS özel Akademik Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen  Özel  IELTS, IELTS özel programlarıyla mutlak başarıyı yakalayın.

Özel  IELTS, IELTS özel dersleri, İngilizce öğrenimi ve  IELTS  sınavına hazırlık için belirli becerilere veya bileşenlere odaklanmak için kişiselleştirilmiş dikkat vermek üzere tasarlanmıştır.
Bire bir Özel  IELTS, IELTS özel dersleri, öğrencilerin kendi hızlarında öğrenmelerine ve seçtikleri içeriği incelemelerine olanak tanır. Doğrudan, bire bir ilgi arayan, belirli bir konuyu veya İngilizceyi kendi hızında çalışmak isteyenler için düzenlenmiştir.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir