IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu Programları 

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu Programlarının İçeriği 

1 – IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( Birebir Özel IELTS Sınavına Hazırlık Kursu )
2 – IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS Sınavına Hazırlık Kursu )

1 – IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( Birebir Özel IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ): IELTS Sınavına Hazırlık Kursu için birebir özel ders almak isteyen öğrencilere IELTS Sınavına Hazırlık Kursu temel birimlerimizde hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programları, öğrencilere büyük bir titizlikle ve ciddiyetle uygulanır.

2 – IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ):IELTS Sınavına Hazırlık Kursuna katılan ve 4 öğrenciden kurulmuş gruplarda toplu bir şekilde IELTS Sınavına Hazırlık Kursu almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programları, öğrencilere büyük bir titizlikle  IELTS Sınavına Hazırlık Kursu eğitim merkezimizde uygulanır.

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu eğitim merkezimizde IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programları ile  hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursu  öğrencilerine IELTS Sınavına Hazırlık Kursuna  başlamadan önce IELTS sınavının yani   ‘Uluslararası İngilizce Dil Test Sisteminin’, çoğu üniversite ve büyük şirketler, özellikle Avustralya, İngiltere ve Yeni Zelanda’da resmi olarak kabul edilen standart bir sınav olduğu  öğretillir. IELTS Sınavı  ‘dünya İngilizcesine’ dayanmaktadır ve bu nedenle hem Amerikan hem de İngiliz İngilizcesini test eder.  IELTS Sınavına Hazırlık Kursunda  anadili İngilizce olan bir öğretmen sizi sınavın  dört kategorisinin her biri için hazırlayacaktır. IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programları ile Okuma ve dinleme anlayışınızı geliştirecek, ayrıca geçmiş sınav soruları ile konuşma ve yazma becerilerinizi de geliştireceksiniz. İnteraktif alıştırma çeşitlerimiz sizi IELTS Sınavına Hazırlık Kursu merkezimizdeki IELTS Sınavına Hazırlık Kursunda sınava  hazırlayacak ve sonuçta dil becerilerinizi geliştirecektir.

 

IELTS Sınavına  hazırlık kursunda ne öğreneceğim?

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu eğitim merkezimizdeki bu IELTS Sınavına Hazırlık Kursu, partikülün zayıf yönlerini tanımaya ve yeniden düzenlemeye odaklanmaktadır. IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programında belirli konular katılımcının mevcut dil becerilerine bağlı olarak eğitilecektir.

Puanınızı artırma stratejileri IELTS Sınavına Hazırlık Kursu öğretilerinde açıklanır.
IELTS sınavının  bireysel bölümlerinin gerçek örnekler kullanılarak uygulanması
Mevcut beceriler hakkında doğrudan geri bildirim

IELTS Sınavı Nelerden Oluşur?

İki tür IELTS sınavı  vardır: “akademik” ve “genel eğitim”.sınavı.

IELTS Sınavına Hazırlık Kursunda öğretilecektir.Testin her iki versiyonunda da temel dil becerilerini değerlendiren dört bölüm vardır:

Dinleme (30 dk.): Dört ses kaydına dayalı 40 soru
Okuma (60 dk.): Çeşitli metinlere dayalı 40 soru
Yazma (60 dk.):  İki yazma görevi
Konuşma (11-14 dakika):  Konuşma ve sunum becerilerinizi test etmek için bir röportaj
Akademik ve genel eğitim IELTS’in dinleme ve konuşma bölümleri aynıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir