IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu Programları 

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu Programlarının İçeriği 

1 – IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( Birebir Özel IELTS Sınavına Hazırlık Kursu )
2 – IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS Sınavına Hazırlık Kursu )

1 – IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( Birebir Özel IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ): IELTS Sınavına Hazırlık Kursu için birebir özel ders almak isteyen öğrencilere hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programları, öğrencilere büyük bir titizlikle ve ciddiyetle uygulanır.
2 – IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ):IELTS Sınavına Hazırlık Kursuna katılan ve 4 öğrenciden kurulmuş gruplarda toplu bir şekilde ders almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programları, öğrencilere büyük bir titizlikle ve ciddiyetle uygulanır.

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu eğitim merkezimizde IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programları ile  hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursu  öğrencilerine kursa başlamadan önce IELTS sınavının yani   ‘Uluslararası İngilizce Dil Test Sisteminin’, çoğu üniversite ve büyük şirketler, özellikle Avustralya, İngiltere ve Yeni Zelanda’da resmi olarak kabul edilen standart bir sınav olduğu  öğretillir. IELTS Sınavı  ‘dünya İngilizcesine’ dayanmaktadır ve bu nedenle hem Amerikan hem de İngiliz İngilizcesini test eder. Test Cambridge Üniversitesi, British Council ve IDP Education Australia tarafından gerçekleştirilir. IELTS Sınavına Hazırlık Kursunda  anadili İngilizce olan bir öğretmen sizi sınavın  dört kategorisinin her biri için hazırlayacaktır. IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programları ile Okuma ve dinleme anlayışınızı geliştirecek, ayrıca geçmiş sınav soruları ile konuşma ve yazma becerilerinizi de geliştireceksiniz. İnteraktif alıştırma çeşitlerimiz sizi sınava  hazırlayacak ve sonuçta dil becerilerinizi geliştirecektir.

 

IELTS Sınavına  hazırlık kursunda ne öğreneceğim?

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu eğitim merkezimizdeki bu IELTS Sınavına Hazırlık Kursu, partikülün zayıf yönlerini tanımaya ve yeniden düzenlemeye odaklanmaktadır. IELTS Sınavına Hazırlık Kursu programında belirli konular katılımcının mevcut dil becerilerine bağlı olarak tekrarlanacak ve eğitilecektir. Bu, sınavda mümkün olan en iyi sonucu elde etmenizi sağlar.

Zaman organizasyonu için ipuçları
Puanınızı artırma stratejileri
IELTS sınavının  bireysel bölümlerinin gerçek örnekler kullanılarak uygulanması
Mevcut beceriler hakkında doğrudan geri bildirim
Ücretsiz yazma ve konuşma için bireysel ipuçları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir