IELTS Sınavı Hakkında

IELTS SINAVI HAKKINDA AÇIKLAMALAR

IELTS Sınavı Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

1 – Ielts Sınavı Özel Ders ( Birebir Ielts
Sınavı Özel Ders )
2 – Ielts Sınavı Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Sınavı Özel Ders )

IELTS Sınavı Hakkında bilgi edinip IELTS Sınavı Hakkında düşündüğünüzde IELTS gibi resmi bir sertifikaya başvurmaya hazır olduğunuzu düşünüyor musunuz? IELTS Sınavı Hakkında bilgi edinip IELTS Sınavı Hakkında düşündüğünüzde IELTS sınavının geçmesi çok zor bir sınav olduğunu ve sadece birkaç kişiye yönelik olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında,IELTS Sınavı Hakkında bilinir ki mevcut İngilizce seviyelerini bilmek isteyen herkes bu resmi IELTS sınavına girebilir, ancak en iyi sonuçları almak istiyorsanız IELTS Sınavı Hakkında bilgi edinip IELTS Sınavı Hakkında düşünmek ve önceden hazırlanmak en iyisidir.

IELTS Akademik Eğitim İbrahim Şahin, resmi IELTS sınavına girmeden önce IELTS Sınavı Hakkındaki becerileriniz hakkında net bir fikir sahibi olabilmeniz için IELTS Sınavı Hakkında size ücretsiz bir çevrim  içi IELTS sınavı sunar. Yenilikçi teknolojinin yanı sıra eğlenceli ve kişiselleştirilmiş içerikle, IELTS Sınavı Hakkında bilgi edinip IELTS Sınavı Hakkında düşündüğünüzde bir sonraki  IELTS sınavını başarıyla geçmenize yardımcı olacağız.

IELTS Akademik Eğitim İbrahim Şahin  IELTS SINAVI NELERİ İÇERİR?

IELTS Sınavı Hakkında bilgi : Cambridge Üniversitesi ve British Council tarafından ortaklaşa geliştirilen IELTS sertifikası, dünya çapında 140 ülkede 10.000’den fazla kuruluş tarafından tanınan, dünyanın en önemli İngilizce dil sınavlarından biridir ve İngilizce seviyenizi belgelemenizi sağlar. Sınav, İngilizce konuşulan ülkelerde okumak, çalışmak ve yaşamak isteyen kişilere yöneliktir.

Spesifik dil hedeflerinize göre farklı türlerde IELTS İngilizce testleri vardır:

IELTS Academic : Yüksek öğrenimlerine yurt dışında devam etmek isteyen öğrencilere yöneliktir.
IELTS UKVI : Vize başvurusunda bulunmak veya Birleşik Krallık’a göç etmek isteyenler için.
IELTS General Training : Bu, dört dil becerisini değerlendiren genel bir sınavdır.
Bu prestijli IELTS sertifikasıyla ilgileniyorsanız, uygulama testimize katılın. Mevcut İngilizce becerileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak ve gerçek sınavda neyle karşılaşacağınız konusunda size daha iyi bir fikir verecek mükemmel bir araçtır.

Akademik Eğitim İbrahim Şahin IELTS SINAVINA NEDEN GİRMELİSİNİZ?

Resmi IELTS sınavından önce IELTS Sınavı Hakkında bilgi edinip IELTS Sınavı Hakkında düşündüğünüzde testimize girerek IELTS Sınavı Hakkında bilgiyle elde edebileceğiniz çeşitli avantajlar vardır:Bunlar,

Mevcut dil seviyenizi bileceksiniz.
Sizi İngilizce öğrenme konusunda ciddi kılmak için mükemmel bir motivasyon aracıdır.
Resmi IELTS sınavlarının dinamiklerini ve formatını bileceksiniz, böylece sınavlarla ilgili herhangi bir belirsizlikten kaçınabilirsiniz.
Zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz. Dilin gerçekten geliştirmeniz ve güçlendirmeniz gereken yönlerine odaklanabilmeniz için güçlü ve zayıf yönlerinizi tanıyabileceksiniz.

Resmi IELTS‘inize verimli bir şekilde hazırlanmak ve mükemmel bir puan almak için IELTS Sınavı Hakkında ile rakipsiz bir fırsatınız olacak

IELTS nedir?

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi olan IELTS , İngilizce‘nin iletişim dili olduğu yerlerde eğitim alması veya çalışması gereken adayların dil becerilerini değerlendirmek için tasarlanmıştır.

IELTS , Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları (Cambridge ESOL), British Council ve IDP: IELTS Australia tarafından ortaklaşa yönetilmektedir. IELTS, en yüksek uluslararası dil değerlendirme standartlarına uygundur.

IELTS , Avustralya, Kanada , Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve ABD dahil olmak üzere birçok ülkedeki üniversiteler ve işverenler tarafından tanınmaktadır . Ayrıca meslek kuruluşları, göçmenlik makamları ve diğer devlet kurumları tarafından da IELTS  tanınmaktadır.