IELTS Sınavı Hazırlık Kursu

DENİZLİ IELTS Sınavı Hazırlık Kursu IELTS SINAVI HAZIRLIK  KURSU PLATFORMU

IELTS Sınavı Hazırlık Kursu Programı

 

1 – IELTS Sınavı hazırlık kursu – Birebir Özel IELTS Sınavı hazırlık kursu

2 – IELTS Sınavı hazırlık kursu – 4 Öğrenci İle Gerçekleşen IELTS Sınavı hazırlık kursu

 

IELTS Sınav Hazırlık Kursu 2022 – 2023

Her şeyden önce,   IELTS Sınavı Hazırlık Kursu yalnızca akademik IELTS sınavına girmek için gereken beceri ve tekniklere odaklanmak isteyen öğrenciler içindir.  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu üniversite öncesi öğrenciler için ideal bir hazırlıktır. İhtiyacınız olan puanı hızlı bir şekilde almak için IELTS sınavına hazırlık konusunda derinlemesine eğitime mi ihtiyacınız var

IELTS Sınavı Yaklaşan Kursuna KATILMAK

Yakında IELTS sonucuna mı ihtiyacınız var?
Her şeyden önce, bu IELTS Sınavı Hazırlık Kursu birimlerimizdeki IELTS Sınav Hazırlık Kursunda size en iyinin en iyisi çalışma paketini sunuyoruz. Bu nedenle, IELTS Sınavı Hazırlık  kursunda da piyasada bulunan birçok farklı IELTS kaynağından en değerli çalışma materyallerini içerir. Sonuç olarak, bu  IELTS sınavı hazırlık kursunda size zaman ve emek tasarrufu sağlar. Temel olarak, satın almak için IELTS Sınav Hazırlık Kursunda birçok kitap olasılığında kaybolmaya gerek yok. Bu nedenle, IELTS kurs paketimizi aldıktan sonra başka bir yere bakmanıza gerek yok.

Kursta başka kimler olacak?

 IELTS Sınavı Hazırlık Kursu merkezimizdeki  IELTS Sınav Hazırlık Kursumuza katılan öğrencilerin çoğu, Hollanda’da üniversiteye girmesi gereken kişilerdir. Hatta bazı öğrenciler kursumuzu göçmenlik amacıyla yapıyorlar. Yani, burada üniversitede okumak istiyorsanız, IELTS puanına ihtiyaçları olacak. Bunun nedeni, İngilizce bir lisans dersi almaya hazır olduğunuzu kanıtlamasıdır. Sonuçta, dersleriniz, kitaplarınız, makaleleriniz vb. dahil olmak üzere materyaller büyük olasılıkla İngilizce olacaktır.

Hangi puanı hedeflemelisiniz?

Nitekim, yapmak istediğiniz çalışma türüne bağlı olarak, bazı üniversiteler İngilizcenizin gerçekten iyi olmasını şart koşuyor. Genellikle 6.5 veya daha yüksek bir IELTS puanı beklerler. Diğerleri sadece İngilizce’nin tüm temellerini öğrendiğinizi görmeye ihtiyaç duyarken, çoğu üniversite 6.0 – 6.5 arasında bir yer bekler.

IELTS Sınavına Hazırlık Kurs Materyali

Bu  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu merkezimizdeki ,IELTS Sınavı Hazırlık Kursu birimlerimizde hazırlanan ve uygulanan IELTS Sınavı Hazırlık Kursunda hem sınıfta hem de yazılı ödevlerde konuşma ve yazma konusunda ayrıntılı düzeltme ve tavsiyeler alırsınız . Ayrıca dinleme ve okuma testlerinde performansınızı IELTS özel ders ile artırıyoruz. Ek olarak, IELTS Sınav Hazırlık Kursunda size birçok örnek IELTS testi sunuyoruz. Bu nedenle yoğun çalışmaya hazır olun.

Konuşma : küçük IELTS grup kursları, doğruluk ve akıcılık oluşturmak için sınıfta bolca konuşma süresi anlamına gelir. Benzer şekilde, kelime dağarcığı ve yapısal aralığı ele alıyoruz ve sizi IELTS konuşma testinin tüm bölümlerine alıştırıyoruz.

Yazma : ana görev 1 ve görev 2 soru türlerini inceleyin.

Dinleme : IELTS dinleme görev türleri ve teknikleri, aksanlar, tipik içerik ile aşinalık.

Okuma : En zorlu türler için tekniklere odaklanarak, görev türüne göre IELTS okuma alıştırması yapın.

Dilbilgisi ve Kelime Bilgisi : Daha güçlü yazma ve konuşma oluşturmak için aktif kullanım için yoğun akademik dilbilgisi ve kelime bilgisi çalışması. Ayrıca dinleme ve okuma testlerinde daha verimli performans göstermeniz için tanıma çalışmaları yapılır.