IELTS Sınavına Hazırlık Kursları

IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI PROGRAMI

IELTS Sınavına Hazırlık Kursları Programının Ayrıntıları

 


1 – Ielts Sınavına Hazırlık Kursları  ( Birebir Ielts
Sınavına Hazırlık Kursu Özel Ders )
2 – Ielts Sınavına Hazırlık Kursları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Sınavı Hazırlık Kursu  )

IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursları programlarındaki IELTS, TOEFL ve Pearson Test of English (PTE) sınavlarına hazırlık kurslarımız ile başarıyla hazırlanın .IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında düzenlenen   IELTS Sınavına Hazırlık Kursları, ihtiyacınız olan IELTS puanını almaya hazır olmanızı sağlayacaktır.

NE ALIRSIN

ErişilebilirlikIELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında düzenlenen   IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarımız tüm yıl boyunca başlar ve ihtiyaç duyduğunuzda IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarındaki okullarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Destekleyici personel – Yüksek nitelikli, anadili İngilizce öğretmenleri sizi IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarında sınavı grup veya bireysel sınıflarda geçmeye hazırlayacaktır.
Alıştırma – ‘ IELTS Akademik Eğitimde tavsiyeler ve öğreticiler ile IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursları programlarında çevrimiçi pratik yapın. Hazır olduğunuzdan emin olmak için ayrıca,  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında düzenlenen   IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarımızın başında ve sonunda ücretsiz bir deneme sınavı yapın.

İngilizce Sertifikalarınız İçin İlgi Çekici Eğitim Kursları

IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında düzenlenen   IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarımız  Pratik ve sezgisel alıştırmalarla öğrenmeye odaklanmanızı sağlar. IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında düzenlenen   IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarımız , iletişim ve temel dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerine dayalı benzersiz bir yöntemle en önemli İngilizce sertifikalarını almanıza yardımcı olacaktır.

IELTS Sınavına hazırlık kurslarımız

Kalite

IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında düzenlenen   IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarımızdaki Yüksek nitelikli öğretmenler, sizi ihtiyacınız olan sertifikaya hazırlamak için IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında hazırlanan IELTS Sınavına Hazırlık Kursları programlarında  eğitilmiştir. Seviyenizi geliştirmek için IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarında gerekli olan özel yardım ve rehberliği alın. Özel kurs materyali, sınav formatına aşina olmanızı sağlar.  IELTS sınavına hazırlık kurslarının hem başında hem de sonunda yeteneğinizi test etmek için IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarında bir deneme sınavı yapma şansınız olacak.

Uygulama

IELTS Sınavına Hazırlık Kursları ile sınavı geçmek için ihtiyacınız olan en eksiksiz uygulamayı edinin. Bizim  tarafımızdan geliştirilen ve dinleme, konuşma, okuma ve yazma olmak üzere dört ana bölümde 1 den fazla alıştırma testi sunan. IELTS AKADEMİK EĞİTİME erişim. IELTS Sınavına Hazırlık Kursları Öğrenme platformunda ekstra İngilizce ipuçları ve anında geri bildirim ile çalışın. Hatta günlük Sosyal Kulüp aktivitelerinde İngilizce pratik yapabilirsiniz.

 

Esneklik

  • IELTS AKADEMİK EĞİTİM’DE IELTS sınavına hazırlık kursları son derece esnektir ve ihtiyaçlarınıza tam olarak uyum sağlayabilir. IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarında Dersi bireysel veya grup olarak yapın ve akademik yıl boyunca istediğiniz zaman başlayın. Size uygun gün ve saatte, tercih ettiğiniz sıklık ve yoğunlukta ders çalışabilirsiniz. Sınavınıza hazırlanmanın en esnek yolu!

Özel destek

  • Sertifikalı ve uzman nitelikli bir öğretmen tarafından verilen IELTS Sınavına Hazırlık Kursları
  • Anadili İngilizce olan öğretmenlerle yapılan testten belirli becerileri kapsayan 8 sınıf.

Beceri geliştirme

  • Sınava daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olan, sınava girme becerileri üzerine ek bir sınıf.
  • İki pratik IELTS sınavı: Ne kadar geliştiğinizi görmek için birini kursun başında ve sonunda bir sınava girin.

Esnek çalışma

  • Sınavınıza çalışmanıza IELTS Sınavına Hazırlık Kursları ile yardımcı olacak özel, çevrimiçi kaynaklar, alıştırmalar ve ödevler için IELTS AKADEMİK EĞİTİME  erişim
  • Küçük sınıflar ve yoğun hayatınıza uyacak esnek bir program. IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarına sizin için en uygun olan zamanları koyduk.