IELTS Sınavına Hazırlık Kursları

IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI PROGRAMI

IELTS Sınavına Hazırlık Kursları Programının Ayrıntıları

 


1 – Ielts Sınavına Hazırlık Kursları  ( Birebir Ielts
Sınavına Hazırlık Kursu Özel Ders )
2 – Ielts Sınavına Hazırlık Kursları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Sınavı Hazırlık Kursu  )

IELTS Sınavına Hazırlık Kursları merkezimizdeki  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları departmanlarında  IELTS, TOEFL ve Pearson Test of English (PTE) sınavlarına hazırlık kurslarımız ile başarıya hazırlanın.  IELTS Sınavına Hazırlık Kursları, ihtiyacınız olan puanı almaya hazır olmanızı sağlayacaktır.

NE ALIRSIN

Erişilebilirlik – Hazırlık kurslarımız tüm yıl boyunca başlar ve ihtiyaç duyduğunuzda okullarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Destekleyici personel – Yüksek nitelikli, anadili İngilizce öğretmenleri sizi sınavı grup veya bireysel sınıflarda geçmeye hazırlayacaktır.
Alıştırma – ‘ IELTS Akademik Eğitimde tavsiyeler ve öğreticiler ile çevrimiçi pratik yapın. Hazır olduğunuzdan emin olmak için IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarının başında ve sonunda ücretsiz bir deneme sınavı yapın.

İngilizce Sertifikalarınız İçin İlgi Çekici Eğitim Kursları

Kurslarımız, Pearson tarafından hazırlanan Test Hazırlama Serisinin aynı yazarları tarafından yazılmıştır. Pratik ve sezgisel alıştırmalarla öğrenmeye odaklanmanızı sağlar. Sınava hazırlık kursumuz, iletişim ve temel dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerine dayalı benzersiz bir yöntemle en önemli İngilizce sertifikalarını almanıza yardımcı olacaktır.

IELTS Sınavına hazırlık kurslarımız

Kalite

Yüksek nitelikli öğretmenler, sizi ihtiyacınız olan sertifikaya hazırlamak için eğitilmiştir. Seviyenizi geliştirmek için gerekli olan özel yardım ve rehberliği alın. Özel kurs materyali, sınav formatına aşina olmanızı sağlar.  IELTS sınavına hazırlık kurslarının hem başında hem de sonunda yeteneğinizi test etmek için bir deneme sınavı yapma şansınız olacak.

Uygulama

Sınavı geçmek için ihtiyacınız olan en eksiksiz uygulamayı edinin. Bizim  tarafımızdan geliştirilen ve dinleme, konuşma, okuma ve yazma olmak üzere dört ana bölümde 1 den fazla alıştırma testi sunan. IELTS AKADEMİK EĞİTİME erişim.Öğrenme platformunda ekstra İngilizce ipuçları ve anında geri bildirim ile çalışın. Hatta günlük Sosyal Kulüp aktivitelerinde İngilizce pratik yapabilirsiniz.

 

Esneklik

  • IELTS AKADEMİK EĞİTİM’DE IELTS sınavına hazırlık kursları son derece esnektir ve ihtiyaçlarınıza tam olarak uyum sağlayabilir. Dersi bireysel veya grup olarak yapın ve akademik yıl boyunca istediğiniz zaman başlayın. Size uygun gün ve saatte, tercih ettiğiniz sıklık ve yoğunlukta ders çalışabilirsiniz. Sınavınıza hazırlanmanın en esnek yolu!

Özel destek

  • Sertifikalı ve uzman nitelikli bir öğretmen tarafından verilen IELTS Sınavına Hazırlık Kursları
  • Anadili İngilizce olan öğretmenlerle yapılan testten belirli becerileri kapsayan 8 sınıf.

Beceri geliştirme

  • Sınava daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olan, sınava girme becerileri üzerine ek bir sınıf.
  • İki pratik IELTS sınavı: Ne kadar geliştiğinizi görmek için birini kursun başında ve sonunda bir sınava girin.

Esnek çalışma

  • Sınavınıza çalışmanıza yardımcı olacak özel, çevrimiçi kaynaklar, alıştırmalar ve ödevler için IELTS AKADEMİK EĞİTİME  erişim
  • Küçük sınıflar ve yoğun hayatınıza uyacak esnek bir program. IELTS Sınavına Hazırlık Kurslarına sizin için en uygun olan zamanları koyduk.