IELTS Sınavında Ne Yaparsınız

IELTS SINAVINDA NE YAPARSINIZ  KONUSUNDA  SINAVA GİRENLERE AÇIKLAMALAR  

IELTS Sınavında Ne Yaparsınız Hakkında Genel Doğrular

1 – Ielts Sınavı Özel Ders ( Birebir Ielts Sınavı Özel Ders )
2 – Ielts Sınavı Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Sınavı Özel Ders )

IELTS sınavına girecekseniz, IELTS Sınavında Ne Yaparsınız konusunu ve  her bölümünde IELTS Sınavında Ne Yaparsınız düşüncesi ile  IELTS Sınavında Ne Yaparsınız için ne gerektiğini bilmek çok önemlidir.

IELTS sınavında  size ne tür IELTS soruları sorulacağını  bildiğinizde, IELTS Sınavında Ne Yaparsınızın anlamı IELTS grup puanınızı yüksek bir seviyeye çıkarma şansınız daha yüksek olur demektir.

DİNLEME

Duyduğunuz 4 kayıt

Sorun: Kayıtları yalnızca bir kez duyuyorsunuz, bu yüzden cevaplarınızı kontrol etmek için ikinci bir şansınız yok. Kaçan soru için asla geri dönüş yapmayın.

 

OKUMA

3 uzun makaleye göre cevaplanacak 40 soru

Sorun: Öğrenciler makaleleri okumak için çok uzun zaman harcıyorlar ve tüm cevapları 60 dakika içinde bitirmiyorlar

 

YAZI YAZMA

Cevaplanacak 2 soru. Görev 2, Görev 1’den daha fazla puana sahiptir.

Sorun: Öğrenciler Görev 1’in cevabını yazmak için çok fazla zaman ayırıyor ve daha sonra Görev 2’ye cevap vermek için neredeyse hiç zaman kalmıyor

 

KONUŞMA

Toplamda yaklaşık 15 dakika süren 3 Farklı Parça

Sorun: Öğrenciler, özellikle yaklaşık 2 dakika boyunca kendi başınıza konuşmanız gereken 2. Bölümde yeterli bulmuyorlar, bu da sınav koşullarında uzun bir zamandır!

IELTS Sınavı için Mükemmel  Uygulamalar vardır  Çünkü tüm Öğrencilerimiz:

farklı IELTS Sınavı sorularına alışmak
soruları cevaplamak için gereken süreye alışmak
mevcut IELTS seviyelerinin ne olduğunu anlama
ihtiyaç duydukları IELTS grup puanına ulaşmak için IELTS Sınavında Ne Yaparsınız, ne kadar çalışmaları gerektiğini bilmek
sınav için İngilizcelerini nasıl geliştirebileceklerini öğrenmek için IELTS eğitmenleriyle şahsen konuşabilir

IELTS Hazırlığı Neden Bu Kadar Zor?

IELTS Sınavında Ne Yaparsınız. yanıt oldukça basit, orada çok fazla bilgi var ve öğrenciler hangi kaynaklara güvenebileceklerini bilmiyorlar .

Geliştirmeniz gereken üç ana şey vardır:

Genel İngilizce seviyesi (Yavaş)
Test becerileri (Orta)
Testin nasıl işaretlendiğini bilmek (Hızlı)

IELTS sınavı aslında bir İngilizce dil sınavıdır, bu nedenle IELTS Sınavında Ne Yaparsınız dendiğinde bilin ki İngilizce seviyeniz ne kadar yüksekse puanınız o kadar iyi olmalıdır. İngilizce seviyeniz yeterince yüksek değilse, sadece IELTS becerilerini incelemek ve IELTS Sınavında Ne Yaparsınız konusunda pratik testleri yapmak yeterli olmayacaktır.

 

Test Becerileri


IELTS Sınavında Ne Yaparsınız zira,IELTS sınavında dört bölüm vardır: Yazma, Konuşma, Okuma ve Dinleme. Bu bölümlerin her birinin birçok farklı olası sorusu vardır ve her birinin edinmeniz gereken belirli bir yeteneği vardır.

Örneğin, akademik öğrenciler Görev 1 Yazımında yedi farklı soru türünden birini görmeyi bekleyebilirler. Bu farklı soru türlerinin her biri farklı beceriler gerektirir.

IELTS  Dinleme ve Okuma testlerinin her birinde 10’dan fazla farklı soru vardır. Yine, tüm bu sorular farklı bir strateji gerektirir.

Testin Nasıl İşaretlendiğini Bilmek

Puanınızı artırmanın en hızlı ve etkili yolu, IELTS Sınavında Ne Yaparsınız hakkında bilgilenmek ve sınav görevlilerinin tam olarak ne istediğini bilmek ve onlara vermektir. IELTS sınavı eğitim merkezimizdeki IELTS sınavı birimlerimizde hazırlanan IELTS SINAVI hazırlık programlarımızdaki öğretilerimin çoğu IELTS Sınavında Ne Yaparsınızın yanıtlanmasına  prensibine dayanıyor.