IELTS UZMANI

IELTS UZMANI VE UYGULAMALARI

IELTS UZMANININ IELTS EĞİTİMİNDEKİ YARARLARI

1 – IELTS Uzmanı ( Birebir IELTS  Özel Ders )
2 – IELTS Sınavı Uzmanı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders )

IELTS UZMANI , İBRAHİM ŞAHİN  IELTS AKADEMİK EĞİTİMDE  çevrim içi dersleri ve IELTS eğitim merkezinde IELTS Uzmanı olarak  iç dersleri yürütür.

İBRAHİM ŞAHİNİN  IELTS AKADEMİK EĞİTİMDE  çevrim içi dersleri ve IELTS eğitim merkezinde IELTS Uzmanı olarak  sürekli eğitimini verdiği  IELTS, dünyada en yaygın kullanılan İngilizce dil sınavıdır. Başka bir ülkede çalışmak, okumak veya ikamet etmek istiyorsanız, IELTS sınavı hedefinize ulaşmanıza IELTS UZMANI , İBRAHİM ŞAHİN  IELTS AKADEMİK EĞİTİMDE  çevrim içi dersleri ve IELTS eğitim merkezinde IELTS Uzmanı olarak eğitim veren IELTS uzmanı yardımcı olabilir.

IELTS uzmanımız, Akademik veya Genel Eğitim IELTS sınavına çalışıyor olsanız da, IELTS sınavının konuşma, dinleme, okuma ve yazma modüllerine hazırlanmanıza IELTS UZMANI , İBRAHİM ŞAHİN  IELTS AKADEMİK EĞİTİMDE  çevrim içi dersleri ve IELTS eğitim merkezinde IELTS Uzmanı olarak yardımcı olacaktır.

IELTS AKADEMİK EĞİTİMDE  ve IELTS eğitim merkezinde size IELTS uzmanı tarafından yüksek kaliteli, esnek ve uygun öğrenim sağlamak için canlı çevrim içi grup kurslarıyla IELTS çevrim içi öğrenimi sunulur. Fiziksel IELTS derslerine ilgi duyanlar IELTS  Akademik Eğitim IELTS Uzmanı İBRAHİM ŞAHİN IELTS eğitim merkezini ziyaret edebilirler.

IELTS UZMANI  ile öğrenme çıktıları

Kendini hazırla:

IELTS sınavının dört makalesine nasıl yaklaşacağınızı IELTS UZMANI , İBRAHİM ŞAHİN  IELTS AKADEMİK EĞİTİMDE  çevrim içi dersleri ve IELTS eğitim merkezinde IELTS Uzmanından  öğrenin. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma bu becerilere örnektir.

Güven oluşturun:

Ayrıca sınava nasıl çalışacağınız konusunda IELTS UZMANINDAN tavsiyeler alacaksınız. Bu IELTS UZMANI tavsiyesi, sınav gününde kendinizi daha rahat ve kendinden emin hissetmenizi sağlayacaktır.

Akıcılık:

Bu IELTS kursu sadece sınava hazırlanmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda  IELTS UZMANI , iBRAHİM ŞAHİN  IELTS AKADEMİK EĞİTİMDE öğretileri  ile akıcılığınızı geliştirmenize de IELTS UZMANI yardımcı olacaktır. Önemli gramer ve kelimeleri öğrenerek İngilizce aralığınızı ve doğruluğunuzu geliştireceksiniz.

IELTS BECERİLERİ

Konuşma

IELTS UZMANI programındaki IELTS Konuşma dersleri, size nasıl yanıt vereceğinizi öğreten uzman ipuçları ve uygulama testleri ile IELTS Konuşma testinin belirli bölümlerine odaklanır. IELTS UZMANINDAN Konuşma sınavında hangi soruları beklemeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Dinleme

Dinleme atölyesinde, IELTS UZMANI adım adım talimatlar ve çok sayıda alıştırma testi ile IELTS UZMANI nasıl dikkatle dinleyeceğinizi ve farklı soru türlerinin her birini nasıl yanıtlayacağınızı öğretir.

yazma

Yazma Atölyesi, sınavda sizden istenecek belirli görevlere hazırlanmanıza yardımcı olacaktır. Eğitimler, ihtiyaç duyacağınız becerileri geliştirmeye odaklanır ve IELTS UZMANI yanıtlarınızı nasıl planlayacağınız konusunda size fikir verir.

Okuma

Okuma Atölyesinde size IELTS UZMANI tarafından bir okuma metnini nasıl anlayacağınızı ve bilgiyi hızlı ve verimli bir şekilde nasıl bulacağınızı öğretilecektir.

IELTS UZMANININ IELTS İÇİN TAVSİYELERİ

Sınava ne zaman girmeniz gerektiğini planlayın

Başvurduğunuz üniversite, istediğiniz kurs için gerekli olan İngilizce seviyesinin, örneğin IELTS Band 6’nın ve ayrıca kursa kabul edilmek için bu puanı ne zaman vermeniz gerektiğinin bir göstergesini verecektir.

Test için hazırlanın

Birçok aday, IELTS sınavıyla ilgili soru türlerini ve katı zaman sınırlarını zorlayıcı bulmaktadır. Bunun nedeni sınava yeterince hazırlanmamış olmaları olabilir. Çok sayıda çevrimiçi destek mevcuttur ve hatta testin belirli bölümlerini çevrimiçi olarak da uygulayabilirsiniz.

 

Seviyeniz hakkında gerçekçi olun

IELTS sınavı, bir adayın İngilizce seviyesinin güvenilir bir ölçüsü olarak kabul edilir ve bu nedenle üniversiteler tarafından yaygın olarak kabul edilir. Bu nedenle, testi kaç kez yaparsanız yapın, ne kadar pratik yaparsanız yapın ve soru türlerine ne kadar aşina olursanız olun, gerçek İngilizce seviyeniz gerekli puanın altındaysa, muhtemelen başarısız olacaksınız.