IELTS Yoğun Hazırlık Kursu

IELTS Yoğun hazırlık kursu Programları

IELTS Yoğun hazırlık kursu Programları Kapsamı

1 – IELTS Yoğun hazırlık kursu ( Birebir Özel IELTS Yoğun hazırlık kursu )
2 – IELTS Yoğun hazırlık kursu (  4 öğrenci ile l IELTS Yoğun hazırlık kursu )

IELTS Akademik Eğitim’deki IELTS Yoğun hazırlık kursu verilen eğitim merkezimizde bulunan ELTS Yoğun hazırlık kursu programları , testin tüm bölümlerindeki puanlarınızı yükseltmek için tasarlanmıştır. Öğretmeniniz puanınızı en üst düzeye çıkarmak için IELTS Yoğun hazırlık kursunda sınav teknikleri ve akademik İngilizce konusunda size yardımcı olacaktır. Bu bileşenlerin bu düzeyde en zorlayıcı olabileceğini anladığımız için IELTS Yoğun hazırlık kursunda yazma ve okuma becerilerinizi geliştirmeye özellikle dikkat edilecektir. IELTS Yoğun hazırlık kursu boyunca size ve öğretmeninize ilerlemenizi izlemenize yardımcı olacak IELTS Uygulama sınavlarına girme fırsatı da verilecektir. Ayrıca IELTS Yoğun hazırlık kursu sonunda İngiltere’de IELTS sınavına girme seçeneği de sunulacak.

Bu IELTS Yoğun hazırlık kursuna katılmak için hangi seviyeye ihtiyacınız var? Bu IELTS Yoğun hazırlık kursunu  sadece seviye B1 + (Orta seviye Plus) olan öğrenciler için öneriyoruz. A1 ile B1 arası seviyedeki öğrenciler için sabahları Genel İngilizce kursuna ve IELTS öğleden sonra IELTS Yoğun hazırlık kursu seçeneğini almanızı öneririz.

Aşağıdakiler İçin Tasarlandı

IELTS, Orta (B1) ‘den İleri (C1)’ e kadar yetenekli olan ve 5 ila 7.5 bant seviyesine ulaşması gereken ve şunları yapmak isteyen öğrenciler için idealdir:

  • İngiltere’deki bir üniversitede bir lisans veya yüksek lisans programı veya yurt dışında İngilizce öğretilen bir derece kursu başlatın
  • Tıp mesleği gibi profesyonel alanlarda çalışın ve işe başvurmak için IELTS’e ihtiyaç duyunIELTS (International English Language Testing System), İngilizce’nin iletişim dili olduğu yerlerde öğrenim görmesi veya çalışması gereken adayların dil becerilerini ölçen bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. Dünyanın kanıtlanmış İngilizce sınavıdır. Her yıl 2,4 milyondan fazla aday, uluslararası eğitim ve istihdam yolculuklarına başlamak için sınava giriyor.

    IELTS sınavına kimler girmelidir? Ana dili İngilizce olmayan herkes bu sınavlara girebilir. İnsanlar IELTS sınavına birçok nedenden dolayı girerler, İngilizce konuşulan bir yüksek öğretim üniversitesinde okumak isteyenler için akademik format vardır, ancak mesleki veya İngilizce yeterliliklerini geliştirmek için bunu alanlar için Genel Eğitim formatı da vardır. iş amaçlı. IELTS, İngilizce’nin resmi dil olduğu belirli ülkelerde göçmenlik amacıyla da kullanılmaktadır.

    IELTS sertifikası nerede kabul edilir? IELTS puanları, üniversiteler, işverenler, göçmenlik makamları ve meslek kuruluşları dahil olmak üzere dünya çapında 8.000’den fazla kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Öyleyse, sadece İngilizce dersleri almayın… İngilizce programınızı uluslararası kabul görmüş bir testte yüksek puanlarla tamamlayın!