IELTS Yoğun Kurs

IELTS Yoğun Kurs Programı

IELTS Yoğun Kurs Programı İçeriği

1 – IELTS Yoğun Kurs ( Birebir Özel IELTS Yoğun Kurs )
2 – IELTS Yoğun Kurs ( 4 Öğrenciden kurulan gruplarla IELTS Yoğun Kurs )

IELTS Akademik  Eğitimdeki  IELTS Yoğun  kurs, testin tüm bölümlerindeki puanlarınızı yükseltmek için tasarlanmıştır. Öğretmeniniz puanınızı en üst düzeye çıkarmak için IELTS Yoğun  kursta sınav teknikleri ve akademik İngilizce konusunda size yardımcı olacaktır. Bu bileşenlerin bu düzeyde en zorlayıcı olabileceğini anladığımız için yazma ve okuma becerilerinizi geliştirmeye özellikle dikkat edilecektir.  IELTS Yoğun Kurs boyunca size ve öğretmeninize ilerlemenizi izlemenize yardımcı olacak IELTS Uygulama sınavlarına girme fırsatı da verilecektir. Ayrıca IELTS Yoğun Kurs sonunda Türkiye’de IELTS sınavına girme seçeneği  sunulacak.

Bu IELTS Yoğun Kursa  katılmak için hangi seviyeye ihtiyacınız var? IELTS Yoğun Kursu sadece seviye B1 + (Orta seviye Plus) olan öğrenciler için öneriyoruz. A1 ile B1 arası seviyedeki öğrenciler için sabahları Genel İngilizce kursuna ve IELTS Yoğun  kurs içinde  öğleden sonra seçeneğini almanızı öneririz.

 Ne İçin Tasarlandı

IELTS, Orta (B1) ‘den Gelişmiş (C1)’ e kadar yetenekli olan ve 5 ila 7.5 bant seviyesine ulaşması gereken ve aşağıdakileri yapmak isteyen öğrencilere  idealdir:

İngiltere’deki bir üniversitede bir lisans veya yüksek lisans programı veya yurt dışında İngilizce öğretilen bir derece kursu başlatın
.

IELTS Band 7+ Hazırlık Kursu

IELTS Kursu Tanımı

7+ Band’a ihtiyacınız var mı? Tekrar tekrar denediniz ve ilerleme kaydetmediniz mi? Band 7 başarısı için gerçek bir rehbere mi ihtiyacınız var? O zaman IELTS Yoğun  kurs eğitim birimlerimizdeki IELTS Yoğun Kursumuz IELTS sınavının tüm bölümlerine katılımcıları hazırlarken tam size göre: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma modülleri için IELTS Yoğun  kurs programlarımız var.

Yüz Yüze IELTS Yoğun Kurs

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), yüksek öğrenim ve küresel göç için dünyanın en popüler İngilizce dil yeterlilik testidir.

Testinizi güvenle alın – IELTS AKADEMİK EĞİTİM’in  uzmanları tarafından tasarlanan bir IELTS Yoğun  kursumuza kaydolun.

IELTS AKADEMİK EĞİTİMDEN  yardım alarak IELTS Yoğun  kursla IELTS için hazırlanın. İngilizce öğretiminde 40 yılı aşkın deneyimle  daha iyi  yer yoktur.

IELTS Yoğun  kursumuz IELTS sınav katılımcılarını desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Dört IELTS sınav alanındaki becerilerinizi geliştirmek için IELTS Yoğun Kurslar  düzenliyoruz.

Akademik ve Genel Eğitim

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki modül vardır – Akademik ve Genel Eğitim.için IELTS Yoğun  kurs

  • IELTS Academic , lisans veya lisansüstü düzeyde eğitim almak ve profesyonel kayıt yapmak isteyenler içindir
  • IELTS Genel Eğitimi , İngilizce konuşulan bir ülkeye göç etmek isteyen sınav katılımcıları ve eğitim almak isteyenler içindir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir