IELTS Yoğun Kurs

IELTS Yoğun Kurs Programı

IELTS Yoğun Kurs Programı İçeriği

1 – IELTS Yoğun Kurs ( Birebir Özel IELTS Yoğun Kurs )
2 – IELTS Yoğun Kurs ( 4 Öğrenciden kurulan gruplarla IELTS Yoğun Kurs )

IELTS Akademik  Eğitimdeki  bu IELTS Yoğun  kurs, testin tüm bölümlerindeki puanlarınızı yükseltmek için tasarlanmıştır. Öğretmeniniz puanınızı en üst düzeye çıkarmak için sınav teknikleri ve akademik İngilizce konusunda size yardımcı olacaktır. Bu bileşenlerin bu düzeyde en zorlayıcı olabileceğini anladığımız için yazma ve okuma becerilerinizi geliştirmeye özellikle dikkat edilecektir. Bu IELTS Yoğun Kurs boyunca size ve öğretmeninize ilerlemenizi izlemenize yardımcı olacak IELTS Uygulama sınavlarına girme fırsatı da verilecektir. Ayrıca kurs sonunda Türkiye’de IELTS sınavına girme seçeneği de sunulacak.

Bu IELTS Yoğun Kursa  katılmak için hangi seviyeye ihtiyacınız var? Bu kursu sadece seviye B1 + (Orta seviye Plus) olan öğrenciler için öneriyoruz. A1 ile B1 arası seviyedeki öğrenciler için sabahları Genel İngilizce kursuna ve IELTS öğleden sonra seçeneğini almanızı öneririz.

 Ne İçin Tasarlandı

IELTS, Orta (B1) ‘den Gelişmiş (C1)’ e kadar yetenekli olan ve 5 ila 7.5 bant seviyesine ulaşması gereken ve aşağıdakileri yapmak isteyen öğrenciler için idealdir:

İngiltere’deki bir üniversitede bir lisans veya yüksek lisans programı veya yurt dışında İngilizce öğretilen bir derece kursu başlatın
Tıp mesleği gibi profesyonel alanlarda çalışın ve işe başvurmak için IELTS’e ihtiyaç duyun
IELTS sınavı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz  blogumuzu okuyun  .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir