Ielts

IELTS PROGRAMLARI

Ielts  Programları İçeriği

1 – Ielts  ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts  ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders )

1 – Ielts  ( Birebir Ielts Özel Ders ): IELTS  seminerlerinde ki  IELTS  hakkında ve IELTS platformunda düzenlenen  IELTS öğretimlerinde ki  IELTS  programları , bütünü ile öğrenci çıkarları düşünülen ve odak noktasında öğrenci ve onun başarılı olması için yapılması gereken unsurların yer aldığı,  kısa bir süre içinde öğrencinin sınava hazır ve mutlaka başarılı olması için gereken tüm önlemlerin alındığı, öğrencilerin IELTS öncesi sahip olduğu bilgilere ve seviyesine göre verilen, IELTS sınavı için özel hazırlanan bu IELTS ders programında birebir yer almak üzere kayıt yaptıran öğrenci, kendisine uygulanacak olan IELTS programının zamanlamasını her hangi bir aksamayı önlemek ve düzeninin bozmamak için kendi belirler ve IELTS programı onun istediği tarihlerde ve isteği doğrultusunda belirlenir.

IELTS konusunda IELTS   organizasyonlarında ki  IELTS öğretilerinde yer verilen IELTS seminerlerinde ,öğrenciye bu tür önceliğin verilmesi ve isteği doğrultusunda IELTS  programının uygulanması, günlük yaşamında ders almaktan ve ders günlerinin çakışmasından dolayı özel yaşamında meydana gelecek her hangi bir aksamayı önlemek ve rahat bir biçimde IELTS dersi almasını sağlamak içindir.

Öğrenciye seviyesi ve sınavda almak istediği skora göre belirlenen bir IELTS hususunda  IELTS programı ve ona göre ders sayısı belirlenir ve uygulanır.

IELTS  alanında IELTS  merkezlerinde ki IELTS  sınıflarında  gerçekleştirilen vede tertip edilen  IELTS  seminerlerinde uygulanan IELTS programı, kesinlikle öğrencinin tüm yetersiz ve eksik yanlarını toparlayan, seviyesini yükselten kişiye özel ve özgü IELTS  “ programı niteliğinde ve özelliğinde olup tüm incelik ve ayrıntıları ile uygulanarak öğrenciyi IELTS sınavında başarılı olacak şekilde hazır hale getirir.

2 – Ielts  ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders ):IELTS panellerinde seviyeleri bir birine yakın olan 4 öğrenci seçilerek küçük gruplar oluşturulur. IELTS vermek için IELTS  departmanlarında kurulan ve IELTS  birimlerinde yapılan eğitimlerde,birebir IELTS  almak istemeyen ve grup dersi isteyen öğrenciler için onların rahat bir biçimde ders alması amacı ile düzenlenmiş,  IELTS öncesi yapılan çalışmalar sırasında verilen eğitimlerde öğrencinin katılacağı bu akademik seviyede ki sınavda başarılı olabilmesi amacı ile IELTS  sınavı için gerekli olan tüm temel bilgi ve sınav çözüm teknikleri, kelime dağarcığını geliştirme, okuma parçalarının okunma ve çözülme yöntemleri gibi ayrıntılı bilgilerin de içeriğinde yer aldığı  IELTS programları ile uygulanan bir sistemdir.

IELTS müfredatına uygun yapılandırılan IELTS ana kampüslerindeki IELTS platformunda tertip edilen  IELTS  etkinliklerinde, 4 kişilik bu küçük gruplarda kalabalık gruplara oranla mevcut az olduğundan çok daha kaliteli bir eğitim verilir. Mevcudun az olması nedeni ile, eğitmenler kalabalık gruplarda yapamadıklarını bu küçük gruplarda gerçekleştirirler. Öğrenci ile teke, tek ilgilenebilir ve daha kolay iletişim kurarlar. Ayrıca, gruplar küçük olduğundan öğrenciler de istedikleri gibi anlamadıkları bir konu karşılarına geldiğinde soru sorabilirler.

Kalabalık gruplarda bu olamaz. Elbette, tüm bu olumluluklar IELTS sonuçlarına yansır ve çok daha iyi sonuçlar elde edilir.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • IELTS  forumlarındaki  IELTS  sürecinde, öğrencilere onları kuruma bağlayan yapıya sahip  ve imzaladıkları günden sonraki günlerde başlarına dert açabilecek olan SENET olayı bizde yoktur. Öğrenci dilerse, ödemelerini taksitle dahi gerçekleştirebilir.
  •  IELTS sınavında altın kapıyı açan altın anahtar akademik kelime bilgisidir. Bu nedenle IELTS  temel birimlerindeki IELTS  platformunda kelimelerle ilgili çok ciddi ve özel yaklaşımlarımız mevcuttur. Öğrencilerin kelime haznelerini geliştirici özel hazırlanmış alıştırmalarla desteklenir ve bildikleri kelime sayısını arttıran tüm önlemleri alınır.
  • IELTS  kampüslerinde IELTS programlarının gerçekleştiği ve uygulandığı aşamalarda öğrenciye eksik yada yetersiz bilgilerini tamamlayan ve bildiklerini pekiştiren eğitimlerin dışında, IELTS sınavında başarılı olmaları için mutlaka bilmeleri gereken ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri hakkında da bilgiler verilir.
  • IELTS  bölümlerimizde yer verilen IELTS kategorisinde, öğrenci isterse kendinde eksik yada yetersiz bulduğu sınavla ilgili tek bir modül için bile baş vurabilir ve IELTS eğitimi alabilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir