IELTS

Ielts Dersi sizi Ielts sınavında başarıya taşır.IELTS VE YAPISI, KARAKTERİ

IELTS NE İÇİN FAYDALI VE GEREKLİDİR

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

IELTS merkezimizde kurulan IELTS  birimlerimizdeki IELTS özel Ders öğretilerinde IELTS öğrencilerine IELTS’in , dünya çapında İngilizce yeterliliğini test eden Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi olduğu anlatılır.Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi olan IELTS, İngilizce‘nin iletişim dili olarak kullanıldığı yerlerde İngilizce eğitim görmesi veya çalışması gereken adayların dil becerilerini değerlendirmek için IELTS tasarlanmıştır. IELTS özel Ders merkezimizde kurulan IELTS özel ders birimlerimizdeki IELTS özel Ders öğretilerinde eğitimini  verdiğimiz  IELTS, Birleşik Krallık’ta ve diğer ülkelerde üniversiteye giriş için gereklidir.

Kimin için?

IELTS özel Ders merkezimizde kurulan IELTS özel ders birimlerimizdeki IELTS özel Ders öğretilerinde eğitimini verdiğimiz   IELTS, Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve ABD dahil olmak üzere birçok ülkedeki üniversiteler ve işverenler tarafından tanınmaktadır. Ayrıca meslek kuruluşları, göçmenlik makamları ve diğer devlet kurumları tarafından da IELTS,  tanınmaktadır. Her yıl 3 milyondan fazla insan IELTS özel Ders merkezimizde kurulan IELTS özel ders birimlerimizdeki IELTS özel Ders öğretilerinde eğitimini  verdiğimiz IELTS için, sınavına giriyor.

IELTS sınavı nasıldır?

IELTS özel Ders merkezimizde kurulan IELTS özel ders birimlerimizdeki IELTS özel Ders öğretilerinde eğitimini verdiğimiz IELTS,Testinin  Akademik IELTS  veya Genel IELTS Eğitimi sürümleri arasında seçim yapabilirsiniz . Tüm adaylar aynı IELTS Dinleme ve IELTS Konuşma bölümlerini yaparlar. IELTS‘in Akademik versiyonu genel versiyondan daha zordur. IELTS Akademik sınavı, İngilizce konuşulan bir ortamda veya üniversitede (yüksek öğrenim) okumak isteyenler için uygundur. IELTS Akademik‘e profesyonel kayıt amacıyla da girebilirsiniz.

IELTS Testinin dört bölümü vardır:

IELTS,Dinleme – 4 bölüm, 40 soru, 30 dakika
IELTS,Konuşma – görüşme , 11-14 dakika
IELTS,Okuma – Akademik veya Genel Eğitim için farklı – 3 bölüm, 40 soru, 60 dakika

IELTS Yazma – IELTS Akademik veya Genel Eğitim için farklı – 2 adet yazma, 60 dakika
Bu site ayrıca IELTS,akademik kelime listesi için IELTS alıştırma testleri ve ayrıca IELTS ile ilgili dil bilgisi testleri de dahil olmak üzere kelime testleri içerir.Seviye ve puanlar
Çok seviyeli. 1 ile 9 arasında bir IELTS puanı alırsınız. 6.5 gibi yarı puanlar mümkündür. Üniversiteler genellikle minimum 6.0 veya 7.0 IELTS puanı talep eder. Ayrıca 4 bölümün her birinde minimum 6.0 puan talep edebilirler.

IELTS,Okuma ve IELTS,dinleme ham puanlarınızı dönüştürmek için IELTS özel Ders merkezimizde kurulan IELTS özel ders birimlerimizdeki IELTS özel Ders öğretilerinde olan bu sitedeki IELTS Bant Puan Hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz IELTS puanlarının diğer sınavlarla karşılaştırmasını görmek için inceleme yapın.

Testi nerede yapacağım?

IELTS özel Ders merkezimizde kurulan IELTS özel ders birimlerimizdeki IELTS özel Ders öğretilerinde öğrencilere eğitimini verdiğimiz IELTS testleri dünya çapında akredite IELTS Test Merkezlerinde uygulanmaktadır – şu anda 140’tan fazla ülkede 1600’den fazla IELTS,test merkezi bulunmaktadır.

Testi ne zaman yapabilirim?

En yakın IELTS test merkezinizle anlaşın. Sık sık tarihler vardır ve bilgisayarda IELTS (Akademik ve Genel Eğitim) artık Türkiye’de  birçok IELTS test merkezinde mevcuttur. Bilgisayarda IELTS ile daha fazla sınav tarihi vardır, IELTS sınavına haftada yedi güne kadar girebilirsiniz

 

IELTS’i almanın maliyeti nedir?

Ücretler IELTS test merkezleri tarafından belirlenir ve IELTS ülkeden ülkeye değişir. IELTS Akademik ve IELTS Genel Eğitim için 150-300 tl  civarında ödeme yapmayı bekleyin.

Hangi IELTS puanına ihtiyacım var?

IELTS‘inizden ne kadar yüksek puan alırsanız, İngilizce olarak daha iyi bir anlayış ve iletişim kurma becerisini yansıtır. Her göçmenlik kurumu, üniversite, işyeri veya kurumun belirli IELTS puanı gereksinimleri olacaktır. İhtiyacınız olan IELTS puanı, ülkede ne yapmak istediğinize bağlı olacaktır, yani iş veya eğitim etkileyecektir.