IELTS'te başarılı olmak için IELTS'e nasıl Hazırlanır ofislerimizde ki IELTS'e nasıl Hazırlanır birimlerimiz.

IELTS’e Nasıl Hazırlanır

IELTS’E NASIL HAZIRLANIR KONUSUNDA AYRINTILAR

IELTS’E NASIL HAZIRLANIR KONUSUNDA BİLGİLER

1 – IELTS’e Nasıl Hazırlanır  Programları ( Birebir IELTS Özel Ders )
2 – IELTS’e  Nasıl Hazırlanır  Programları ( 4 Öğrenciden oluşturulan gruplarla  IELTS Özel Ders )

IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e nasıl Hazırlanır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır birimlerimizde hazırlanan ve uygulanan IELTS’e nasıl Hazırlanır programlarında en iyi şansa sahip olmak için IELTS’e nasıl hazırlandığınız önemlidir. IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e Hazırlanma ofislerimizde ki IELTS’e Hazırlanmanıza ve sınavdan ne bekleyeceğinizi bilmenize yardımcı olmak için IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e nasıl Hazırlanılır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır programlarında aşağıdaki malzemeleri bir araya getirdik.

Test biçimini anla

IELTS merkezimizdeki IELTS isimli birimlerimizde hazırlanan IELTS programları ile eğitimini verdiğimiz  IELTS Test içeriğinin yanı sıra IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e nasıl  Hazırlanılır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır programlarında her bölüm için soru ve görev türlerini gözden geçirerek testin IELTS’e nasıl Hazırlanır ofislerimizde formatına aşina olun. IELTS’e nasıl Hazırlanır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır birimlerimizde IELTS kurallarını ve düzenlemelerini baştan sona okumak da IELTS’e Nasıl Hazırlanır konusunda önemlidir. Bunlar, IELTS başvuru formunda yer alan Adaylara Duyuru ve Beyanname’de belirtilmiştir.

Test biçimini gözden geçirin

IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e Hazırlanma ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır programlarında Örnek sorularla pratik yapmak, testin formatına aşina olmanıza yardımcı olabilir. IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e Hazırlanma ofislerimizde ki IELTS’e  nasıl Hazırlanır programlarında IELTS sınavına hazırlanmanıza yardımcı olacak örnek sorular sağladık. Bu size Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma testlerinde IELTS’e Nasıl Hazırlanır hakkında neler bekleyeceğiniz konusunda bir fikir verecektir.

 

IELTS Progress Check – resmi deneme sınavı

IELTS sınavınızdan önce IELTS’e nasıl Hazırlanır ve nerede olduğunuzu bilin. IELTS Progress Check , IELTS tarafından eğitilmiş ve kalifiye işaretçiler tarafından işaretlenen resmi bir IELTS çevrim içi alıştırma testidir. IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e nasıl Hazırlanır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır programlarında  süreli veya süresiz bir sınava girin, her bölüm için gösterge niteliğinde bir genel grup puanı ve bireysel grup puanları dahil olmak üzere geri bildirim alın: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e nasıl Hazırlanır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır programları geliştirmeniz veya odaklanmanız gereken alanları hazırlamanıza ve anlamanıza yardımcı olur.

 

Resmi IELTS uygulama materyalleri

IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e nasıl Hazırlanır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır programlarında bir dizi uygulama materyali geliştirdik. Bunlar, IELTS sınav formatını ve IELTS’e nasıl Hazırlanılır için sorulabilecek sınav sorularının türlerini anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Resmi IELTS Alıştırma Materyali 

IELTS Kitabı şunları içerir: Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma (hem Akademik hem de Genel Eğitim) için alıştırma testleri; Dinleme, Okuma ve Yazma cevap kağıtları; Dinleme ve Okuma alıştırması testi cevap anahtarları ve Dinleme metinleri; örnek aday Cevapları ve sınav görevlisi yorumlarını yazma; örnek aday Konuşma testleri ve sınav görevlisi yorumları. DVD, adayların pratik yapmaları için bir Dinleme testi ve Konuşma sınavına giren üç öğrencinin görüntülerini içerir.

Resmi IELTS örnek materyallerini Cambridge University Press’ten (yukarıdaki bağlantılara tıklayın) veya bir IELTS test merkezinden satın alabilirsiniz.

 

Bir hazırlık kursu düşünün

IELTS’e Nasıl Hazırlanır konusunda yardım isterseniz, IELTS’e nasıl Hazırlanır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır programlarında  ve de dünyanın dört bir yanındaki IELTS merkezleri ve dil okulları IELTS hazırlık kursları sunmaktadır. Bir hazırlık kursuna katılmak zorunda değilsiniz, ancak birçok sınav katılımcısı bunu yapmanın performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olduğunu düşünüyor. Daha fazlasını öğrenmek için ve IELTS‘te başarılı olmak için IELTS’e nasıl Hazırlanır ofislerimizde ki IELTS’e nasıl Hazırlanır programlarına dahil olan yerel IELTS sınav merkeziniz ile konuşun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir