İngilizce Ielts Dersleri

İNGİLİZCE IELTS DERSLERİ PROGRAMLAR

İngilizce Ielts  Dersleri Program İçeriği

1 – İngilizce Ielts Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Ielts Dersleri)
2 – İngilizce Ielts Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Ielts Dersleri)

 

IELTS için İngilizce IELTS Hazırlık Dersleri eğitim merkezindeki İngilizce IELTS Hazırlık Dersleri 2 seviyeye ayrılmıştır:

– IELTS 5’i hedefleyen öğrenciler için alt seviye (katılmak için A2 seviyesi olmalıdır)

– IELTS 6-7′ yi hedefleyen öğrenciler için daha yüksek seviye (katılmak için B1 seviyesi olmalıdır)

Tüm gerekli dil becerilerini geliştirmenin yanı sıra, kurs IELTS sınavının her bir bölümü için test tekniğinizi geliştirmeye odaklanır; dinleme, okuma, yazma, konuşma. Sabahları, IELTS ile özel olarak ilgili yapılar ve resmi dil ve metinlerin akademik ve genel kelime ile ilgili özel çalışmaları incelenecektir. Test uygulaması ve tekniği de sabah derslerinin bir parçasıdır. Öğleden sonra dersleri, IELTS sınavında daha yüksek bir puan almak için genel İngilizce seviyenizi iyileştirmek için de önemli olduğu için Genel İngilizce’ye odaklanacaktır. Bazı akademik beceri çalışmaları da öğleden sonra derslerine dahil edilir.

Sınıf Öğretmeni, sınıfın ilerlemesinden ve akademik refahından sorumludur. Ödev (genellikle bir yazma görevini bitirmek için yapılır) ve haftalık ilerleme Öğretmen Toplantısında öğrenci gelişimi tartışılır. Düzenli seviye testleri vardır ve öğrenciler, gelişimlerini ve öğrenmelerini en üst düzeye çıkarmanın yollarını tartışmak için öğretmenleri ile birlikte İngilizce IELTS Hazırlık Dersleri  eğitim birimlerimizde İngilizce IELTS Hazırlık Dersleri almaktadır.

Öğrencilerin test koşulları altında ilerlemelerini kontrol etmelerine yardımcı olmak için okuldan sonra düzenli olarak deneme sınavları yapılır.

İngilizce IELTS Hazırlık Dersleri için İstanbulda daha iyi bir okul bulamayacağınıza eminiz.

 

1 – İngilizce Ielts Dersleri ( Birebir Özel  İngilizce Ielts Dersleri): İngilizce IELTS dersleri ile ilgili panellerde,  İngilizce IELTS dersleri konusunda İngilizce IELTS dersleri verilen merkezlerde yapılan İngilizce Ielts dersleri etkinliklerindeki İngilizce Ielts dersleri platformuna, öğrenci şayet  kendisi için ona özgü, özel olarak hazırlanmış, içeriği ile her açıdan onu destekleyen, yardım eden ve katkı sağlayacak bir şekilde düzenlenmiş, içinde bulunan tüm veri ve bulguların ona göre ayarlanmış, onun başarısı ve yüksek bir skor alması amacı ile içeriğinde ki tüm öğretim sistemleri ve yöntemleri ona bunu sağlamak için organize edilmiş İngilizce IELTS dersleri programlarının desteğinde verilen birebir özel İngilizce IELTS  dersleri almak amacı ile gelmiş, kayıt olmuş ve derslere başlamış ise, derslerin işleneceği gün ve saatleri o tayin eder.Bundan amaç, öğrencinin İngilizce IELTS dersleri almaktan dolayı yaşayabileceği  bir sıkıntıyı  veya sorunu  önlemektir. Böylece, İngilizce IELTS  dersleri  alanlar, hem İngilizce IELTS derslerini alır hemde kaldıkları yerden yaşamına devam eder.

İngilizce IELTS dersleri hakkında,İngilizce IELTS dersleri temel birimlerinde kurulan İngilizce Ielts dersleri kampüslerindeki İngilizce Ielts dersleri için yapılan öğretilerde,kaç ders içeren bir İngilizce Ielts Dersleri programı uygulanırsa öğrenci başarılı olabilir şeklinde ki sorunun yanıtı öğrencinin IELTS sınavında elde etmek istediği yada almak zorunda olduğu skora ve  İngilizce seviyesine göre tespit edilir.

İngilizce IELTS dersleri alanındaki  birebir özel İngilizce IELTS dersleri programları kesinlikle, öğrencinin bilgi eksikliğini tamamlayan, onaran ve tüm yapısına uyan bir nitelik ve özellik taşır. Ayrıca,  İngilizce Ielts dersleri kampüslerinde tamamen kişiye özel ve özgü İngilizce IELTS dersleri programı niteliğindedir.

2 – İngilizce Ielts Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce  Ielts Dersleri): İngilizce IELTS dersleri için İngilizce IELTS dersleri ünitelerinde yer alan ve İngilizce IELTS dersleri sınıflarındaki    İngilizce Ielts dersleri seminerlerinde,baş vuran öğrenciler arasından seçilen  ve  bilgi ve becerisi denk olan öğrencilerden 4 kişilik küçük gruplar oluşturulur ve grup sayısı 4 kişiyi geçmemek kaydı ile her açıdan öğrenci dostu olan, en sıkışık ve zor anlarında yardım etmek ve katkı sağlamak amacı ile öğrencinin yanında olan, gireceği IELTS sınavına dair en küçük ayrıntılara kadar öğrenciye bilgi veren ve soruların nasıl çözülmesi gerektiği konusunda açık ve net öneriler sunan, akademik kelimelerin nasıl ve ne şekilde geliştirileceğinin yollarını öğrenciye anlaşılır bir dille öğreten, kuruluş felsefesinden ötürü öğrenciye sürekli yardım eden özelliklere sahip İngilizce Ielts Dersleri programlarının eşliğinde dersler verilir.

İngilizce IELTS dersleri hususunda İngilizce IELTS dersleri kampüslerindeki  İngilizce IELTS dersleri seminerlerinde verilen İngilizce Ielts dersleri öğretilerinde, 4 kişilik küçük grupların oluşturulması, öğrencilerin yararına olduğu için bu tür bir uygulamanın içindeyiz. Mevcut az olunca, öğrenci anlamadığı yerlerle ilgili soru sorabildiği gibi eğitmen de öğrenciler ile daha fazla ilgilenebilir. Küçük grupların bu olumlu yanları öğrenciler için güzel bir fırsat olduğu gibi çok daha iyi İngilizce IELTS dersleri alarak başarılı olma ihtimalleri artar.

İNGİLİZCE IELTS DERSLERİ için NEDEN BİZ

  • İngilizce IELTS dersleri etkinliklerinde bulunan İngilizce IELTS dersleri alanında İngilizce Ielts dersleri organizasyonlarında ki tüm İngilizce Ielts Dersleri programlarında öğrenciye ”  SENET  uygulaması ve imzalama gibi öğrenciyi İngilizce IELTS  dersleri almaya mecbur bırakan  bir işlem yoktur. Ödemeler taksitle de yapılabilir.
  • Sınavlar akademik seviyede olduğundan akademik kelime bilgisi ve kelime dağarcığı başarıda büyük önem taşır. Bu nedenle İngilizce IELTS dersleri platformunda bu konu üzerinde çok durulur. İngilizce IELTS derslerinde öğrenciler özel hazırlanmış alıştırmalarla desteklenir ve kelime bilgilerinin artması, genişlemesi ve geliştirilmesi sağlanır.
  • İngilizce IELTS dersleri içeriğine uygun olarak İngilizce Ielts dersleri departmanlarında organize edilen İngilizce IELTS dersleri forumlarındaki İngilizce Ielts Dersleri programlarında anlatılanların beraberinde, öğrencinin sınavda soruları doğru ve hızlı cevaplamalarına destek  olacak ve onu rahatlatacak IELTS sınav teknikleri ve taktikleri bilgi ve İngilizce IELTS dersleri de verilir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİ VE ÖĞÜTLER

  • Türkiye de tüm İngilizce IELTS derslerinde  öğrencilerin fazla önem vermediği kelimeler gerçekte sınavların olmazsa olmazıdır. Onların  daha çok gramer ağırlıklı çalıştıkları bir gerçektir. Oysa, bu tür sınavlar için, ders dışında bile kelime çalışmak girilecek sınavlarda başarılı olmanın en büyük nedenlerinden biridir.
  • Sınavdan önce uzman bir eğitmen ile IELTS için hazırlanmakta büyük yarar olduğu bilinen bir doğrudur. Özellikle birebir özel İngilizce IELTS dersleri almanın faydası yadsınamaz. Hem kısa hem en kestirmeden başarılı olma yolunda sık adımlar atmaya başlanır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir