İngilizce IELTS Dersleri

İngilizce IELTS DersleriİNGİLİZCE IELTS DERSLERİ PROGRAMI

İNGİLİZCE IELTS DERSLERİ PROGRAMININ AYRINTILARI

1 – İngilizce IELTS Dersleri ( Birebir Özel İngilizce IELTS Dersleri )
2 – İngilizce IELTS Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan grup  İngilizce IELTS Dersleri )

İngilizce IELTS dersleri kampüsünde ki İngilizce IELTS dersleri  departmanlarında düzenlenen İngilizce IELTS dersleri programlarında doğru dilbilgisine ve aksana sahip biri aracılığıyla İngilizce öğrenmenin İngilizce IELTS dersleri kampüsünde daha iyi bir yolu olmadığı için, İngilizce IELTS dersleri kampüsünde ki İngilizce IELTS dersleri  departmanlarında düzenlenen İngilizce IELTS dersleri programlarında dile yeni başlayanlara İngilizce dersleri sunuyoruz. İngilizce öğretmenlerimizin size gelmesinin zor olabileceğini anlıyoruz ve bu nedenle İngilizce IELTS derslerinde daha uygun bulanlar için İngilizce IELTS dersleri kampüsünde ki İngilizce IELTS dersleri  departmanlarında düzenlenen İngilizce IELTS dersleri programlarında çevrim içi İngilizce IELTS dersleri seçeneği de sunuyoruz. İngilizce akademik Eğitim‘ ‘de, öğretmenlerimizin hedeflerinize ulaşabilmelerini sağlamak istiyoruz ve bu nedenle, İngilizce IELTS dersleri kampüsünde ki İngilizce IELTS dersleri  departmanlarında düzenlenen İngilizce IELTS dersleri programlarında rahat olmanız ve dolayısıyla en iyi sonuçları elde etmeniz için İngilizce öğretmeninizi geçmişiniz ve gereksinimlerinizle dikkatlice İngilizce IELTS dersleri kampüsünde ki İngilizce IELTS dersleri  departmanlarında düzenlenen İngilizce IELTS dersleri programlarında eşleştiriyoruz.

IELTS

İngilizce akademik Eğitim’deki İngilizce IELTS dersleri kampüsünde, Uluslararası İngilizce Test Sisteminin (IELTS) dünya çapında en tanınmış İngilizce yeterlilik sınavlarından biri olduğunu biliyoruz. İngilizce IELTS, birçok kuruluş için eğitim, göçmenlik ve profesyonel amaçlar için İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak kabul edilmektedir. Uluslararası itibara sahip olmasının yanı sıra, sorularının yerine getirmesi gereken yüksek kalite kontrol kriterleri nedeniyle dünya çapında en çok tanınan İngilizce sınavıdır.

İngilizce IELTS dersleri kampüsünde ki İngilizce IELTS dersleri eğitmenlerimiz sizi dört beceriye hazırlayacak: konuşma, dinleme, okuma ve yazma. İngilizce akademik Eğitim’ ‘de, dersi tercihlerinize ve öğrenme stilinize göre uyarlamanıza İngilizce IELTS dersleri kampüsünde ki İngilizce IELTS dersleri  departmanlarında düzenlenen İngilizce IELTS dersleri programlarında  yardımcı olabilecek özel IELTS öğretmenlerimiz var. İster iş gereksinimlerini karşılamak için isterse tamamen farklı bir şey olsun, gerekli seviyeyi karşılayabilmeniz için özel İngilizce IELTS Dersleri programları sağlayabilirler. İngilizce IELTS derslerinde profesyonel öğretmenlerimiz, akademik uzmanlıkları ve İngilizce IELTS hazırlık programlarını öğretme konusundaki deneyimleri için özel olarak seçilmiştir ve yolun her adımında İngilizce IELTS dersleri ile size yardımcı olacaklardır.İngilizce IELTS dersleri  ile İster üniversiteye girmek için İngilizce IELTS yeterliliğine ihtiyacınız olsun, ister İngilizce konuşulan bir ülkede yaşayın, ister mesleki veya kişisel gelişim için isterse sadece İngilizce becerilerinizi geliştirmek isteyin,

Diğer İngilizce dil sınavlarından farkı nedir?

IELTS sınavı, akademik olmayan amaçlar için  TOEFL  veya  PTE  sınavlarından daha yaygın olarak uygulanabilir. Genel olarak konuşursak, IELTS İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerdeki üniversitelere kabul için daha yaygın olarak kullanılırken, TOEFL ABD üniversiteleri tarafından daha yaygın olarak kabul edilmektedir. TOEFL için olduğu kadar çok sınav merkezi yoktur, ancak PTE için olduğundan daha fazladır.

Not dökümü, TOEFL veya PTE kadar ayrıntılı değildir ve sınavın her bölümü için belirli notlardan ziyade genel bir not içerir. IELTSTOEFL  veya  PTE  sınavında geçme veya kalma notu yoktur. Puanlar 9 bantlı bir sistemde derecelendirilir. Her eğitim kurumu veya kuruluşu kendi şartlarını belirler, bu nedenle seçtiğiniz üniversitelerin hangi notları gerektirdiğini kontrol etmeniz gerekecektir.

Kim tarafından tanınır?