İngilizce Ielts Özel Ders


İngilizce Ielts Özel Ders Programı

İngilizce Ielts Özel Ders Programı İçeriği

1 –  İngilizce Ielts özel ders ( Bireysel – İngilizce Ielts özel ders )
2 –  İngilizce Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- İngilizce Ielts özel ders )


1 –  İngilizce Ielts özel ders ( Bireysel – İngilizce Ielts özel ders ) : 
İngilizce IELTS özel ders konusunda İngilizce IELTS özel ders verilen birimlerdeki İngilizce IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan İngilizce IELTS özel ders  programlarına bireysel olarak katılarak,  eğitmenlerden bire bir Academic Ielts yada IELTS General Training dersi alan aday öğrenciler bu türlü bir ders aldıkları için,İngilizce IELTS özel ders programlarının uygulanacağı gün ve saatleri, kendi yaşam tarzlarına ve günlük hayatlarını değiştirmeyecek bir şekilde seçme ve belirleme hakkı kazanırlar. İngilizce IELTS özel ders platformunda yapılan İngilizce seviye sınavından sonra, seviye sınav sonuçlarına göre ve adayın IELTS sınavında elde etmek zorunda olduğu “ score “ a göre, aday öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı belirlenir ve . İngilizce IELTS özel ders programı devreye sokulur. IELTS sınavında başarılı olmak için en ideal İngilizce seviye upper-intermediate düzeyinin bitmiş halidir.

2 –  İngilizce Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- İngilizce Ielts özel ders ) : İngilizce IELTS özel ders alanında İngilizce IELTS özel ders kampüslerinde gerçekleştirilen İngilizce IELTS özel ders panellerindeki 4 kişiden oluşturulmuş gruplara katılarak İngilizce IELTS özel ders programları aracılığı ile de ders alabilirsiniz. Gruplar bilerek ve isteyerek bilimsel veriler göz önünde bulundurularak ve bu bilimsel gerçekler ışığında İngilizce IELTS özel derslerde 4 kişiden oluşturulur ve 4 kişi ile sınırlandırılır.

İngilizce IELTS özel ders merkezinde  İngilizce IELTS özel ders platformunda hizmet veren İngilizce IELTS özel ders  ünitelerindeki İngilizce IELTS özel ders kampüslerinde, 4 kişiden oluşmuş gruplarla yapılan eğitimlerin özel ders kıvamında ve kalitesinde olduğu bilimsel bir gerçek olduğundan gruplar 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Zira. bu 4 kişilik gruplarda İngilizce IELTS özel ders alan aday öğrenciler istedikleri gibi anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahat, rahat soru sorabilme ve ders tekrarı isteme gibi imkanlara sahip olabilirler. Ayrıca, eğitim sürecinde eğitmenler aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir . Bu imkanlar grup derslerini bireysel  İngilizce IELTS özel ders kalitesi katar ki bu da aday öğrencilerin lehine bir durum meydana getirir.

 NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Gerek Academic Ielts gerekse General Training İngilizce IELTS özel ders için İngilizce IELTS özel ders programlarında yer alan aday öğrencilerin sınavda başarılı olabilmeleri için bilimsel ve eğitimsel tüm önlemler alınır.
    A. İngilizce IELTS özel ders etkinliklerinde düzenlenen İngilizce IELTS özel ders programlarında, konusunda yılların deneyimine sahip ve uzmanlaşmış gerçek sınav  eğitmenleri eğitim verir.
  • B. IELTS sınavı gibi akademik sınavlarda ,akademik kelime bilgisi çok önemlidir.Ne kadar çok akademik kelime bilinirse  sınavda başarı oranı o derecede artar. Bu nedenle İngilizce IELTS özel ders panellerinde hazırlanan İngilizce IELTS özel ders programlarına katılan aday öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilerek,kelime bilgilerinin gelişmesine ve genişlemesine katkı sağlanır. Bu çalışmalar İngilizce IELTS özel derste çok yakından izlenerek, aday öğrencilerin çalışmaları ihmal etmeleri durumunda adaylar uyarılır..
  • C.  İngilizce IELTS özel ders hakkında İngilizce IELTS özel ders seminerlerinde ki İngilizce IELTS özel ders programlarının uygulama aşamasında, aday öğrencilere Genel İngilizce ile bilgiden daha çok ,sınava ve sınavın çözüm tekniklerine ve sınav taktiklerine yönelik bilgiler verilerek,sınavdaki soruların daha hızlı ve daha doğru  yanıtlanmasına katkı sağlanır.
  • D. İngilizce IELTS özel ders branşında İngilizce IELTS özel ders verilen merkezdeki İngilizce IELTS özel ders platformunda programlara katılan ve gerek bire bir gerekse grup şeklinde eğitim alan aday öğrencilere senet yapılmaz. İngilizce IELTS özel ders organizasyonlarında ödemeler taksitle alınır.
  • E. İsteyen aday öğrenciler, İngilizce IELTS özel ders dallarında İngilizce IELTS özel ders platformundaki İngilizce IELTS özel ders programlarını sadece yetersiz gördükleri bölümler için tek modül şeklinde de alabilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir