Koç Üniversitesi Ielts Özel Ders

KOÇ ÜNİVERSİTESİ IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI 

Koç Üniversitesi Ielts Özel Ders Programı İçeriği

1 – Koç Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Koç Üniversitesi Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Koç Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) : Koç Üniversitesi Ielts özel ders  merkezimizdeki Koç Üniversitesi Ielts özel ders  programlarında öğrencilerin bireysel olarak yer alması durumunda, aday öğrenciler Koç Üniversitesi Ielts özel ders    programlarının yapılacağı gün ve saatleri kendi belirler. Böylece, Koç öğrencileri Koç Üniversitesi Ielts özel ders  eğitimi alırken aynı zamanda normal yaşamlarına devam edebilir ve hayatlarında bir değişiklik yapmaları gerekmez.Aday öğrencilere kaç Koç Üniversitesi Ielts özel ders verileceği,yapılan  seviye sınav sonuçlarına ve adayın  sınavda kaç puan alması gerektiğine bağlı olarak belirlenir.

2 –  Koç Üniversitesi Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) : Koç Üniversitesi Ielts özel ders kampüslerinde İsteyen öğrenciler 4 kişilik gruplarla yapılan Koç Üniversitesi Ielts özel ders   eğitimlerine katılabilir ve bu gruplarda bireysel, kişiye özel uygulanan özel  eğitim kalitesinde ve özelliğinde Koç Üniversitesi Ielts özel ders alabilir. Zira gruplar Koç Üniversitesi Ielts özel dersinde 4 kişiden oluştuğu için adaylar grup eğitimleri sırasında rahatça anlamadıkları yerlerle ilgili sorular sorabilme imkanı elde eder. Birde, Koç Üniversitesi Ielts özel derslerinde gruplar az sayıda öğrenciden oluştuğu için,  eğitmenler aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ki tüm bunlar öğrenciler için bir avantajdır.

 

KOÇ ÜNİVERSİTESİ IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK 

  • İlk neden, tüm  Koç Üniversitesi Ielts özel ders  programlarında,gerçek  sınav eğitmenleri görev yapar ve onlar bu konuda yıllarca Koç Üniversitesi Ielts özel ders  vermiş deneyimli sınav hocalarıdır.
  • Başka bir neden ,   Koç Üniversitesi Ielts özel ders programlarının uygulandığı süreç boyunca,aday öğrenciler, özel hazırlanmış akademik kelime bilgisi çalışmaları ile desteklenir ve bu şekilde akademik kelime bilgilerinin Koç Üniversitesi Ielts özel derste gelişmesine katkı sağlanır. Zira,sınav  akademik bir sınav olduğundan ne kadar çok akademik kelime bilinirse sınavda başarı sağlamak o derecede kolaylaşır.
  • Koç Üniversitesi Ielts özel ders  programlarında öğrencilere sadece gramer bilgisi verilmez beraberinde, sınavda soruların doğru,kolay ve daha hızlı yanıtlanmasını sağlayan ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri bilgileri de ” Koç Üniversitesi Ielts özel derste öğrencilere verilir. Unutulmasın, ne kadar iyi İngilizce bilinirse bilinsin, bu sınavı başarmanın tek yolu teknik ve taktiktir.
  • Aday öğrencilere Koç Üniversitesi Ielts özel ders  programlarında alacakları Koç Üniversitesi Ielts özel ders  eğitimi için senet yapılmaz ve ödemeler uygun bir şekilde taksite bağlanır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir