KOLAY İNGİLİZCE  ÖĞRENMENİN PÜF NOKTALARI HAKKINDA BİLGİ

Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları

KOLAY İNGİLİZCE  ÖĞRENMENİN PÜF NOKTALARI HAKKINDA BİLGİ

Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları Nedir

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 kişilik Gruplarla İngilizce Dersleri ) 

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Dersleri ) :

Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları gibi İngilizce Dersleri programlarına bireysel olarak katılan aday öğrencilere İngilizce derslerinin  işleneceği gün ve saatleri Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları gibi İngilizce Dersleri programlarında seçme serbestisi verilir. .Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktalarında aday öğrenci kendi istediği gibi yaşam düzenine uygun olan ve onun yaşam tarzını bozmayan gün ve saatlerde Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktalarını öğrenerek ders yapabilir.

2 – İngilizce Dersleri ( 4 kişilik Gruplarla İngilizce Dersleri ) :

Grup Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları programlarında , grubu oluşturan 4 kişilik grubun seviyelerinin aynı olması önemlidir .Bu nedenle aynı seviyede yada olabildiğince bir birlerine seviyeleri yakın aday öğrencilerden Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları gibi İngilizce Dersleri programlarında oluşan gruplarda eğitim alabilirsiniz.

Dil öğrenmek çok kolay diyenlere aldırmayın. Çünkü Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları yoktur ve gayet zor bir iştir. Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktalarını bularak bu zor işi siz kolaylaştırabilir ve kendi yolunuzu kendiniz açabilirsiniz. Verdiğiniz kararlarla dil öğrenme işini çok basit bir şekilde   Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktalarını  bularak gerçekleştirebilirsiniz. 

Çekingen olmayın

Çekingen davranıp konuşmayarak, sadece dil bilgisini alarak İngilizce öğrenilmez. Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları babında bildiğiniz kelimeleri bir araya getirip birine Bir şey anlatabildiğiniz sürece diliniz gelişir. Bu şekilde çalıştığınızda diyaloglarınız oturacak ve zaman içinde farklı kelimelerle karışım yaparak konuşmaya çalışacaksınız. Bu sizi dil konusunda daha da ileri götürecek ve  Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktalarındaki en büyük adım olacaktır.

Kendinizi bir şekilde ifade edin

Çekingen olmamaktan yola çıktık devam edelim. Sürekli sosyal olmanız ve iletişim kurmaya çalışmanız lazım. Bir çok kişi ben daha bu dili  tam olarak bilmiyorum, kelimeleri hatırlamıyorum, ya dalga geçerse, ya hatırlayamazsam, ya tutulur kalırsam gibi korkularla biriyle  iletişim kurmaya çekiniyor. Bu şekilde, Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktalarıyla ilgili bir adım atmadan yol yürünmez. Kaldınız yerde sabitlenirsiniz. Bir kelimeyi anımsamıyor olabilirsiniz, onun yerine başka bir kelime koyun ya da hatırlamadığınız kelimenin cismini tarif edin, ya da hiç Bir şey anlatamadınız, hatırlamadığınız kelimeyi  İngilizce olarak ifade edin. Sıcağı sıcağına anımsamadığınız varsa onlara  bir göz atarsanız onlar aklınızda daha çok kalır. Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktalarından biri ve İşin özü çaba sarf etmekte

Nasıl çaba sarf etmeliyim?

İngilizce öğrenmek size kalmıştır. Çaba sarf ederek dil  öğrenebilirsiniz. Çaba göstermediğiniz taktirde hiç Bir şey öğrenemezsiniz. Bu dili hayatınıza gerçek manada sokmalısınız. Örneğin, sevmeseniz bile yabancı dilde  şarkı dinleyin. 

Amacınız derdinizi anlatmak

Bütün anlatılanları özetleyecek olursak, Dil öğrenmek meşakkatli bir iştir; ama siz Kolay İngilizce Öğrenmenin Püf Noktalarını çaba sarf ederek  basit bir işe dönüştürebilirsiniz. Zaten dünya hayatında çaba gösterilmeden başarı elde edilmiyor. 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir