Özel IELTS Akademik

ÖZEL IELTS AKADEMİK PROGRAMLARI 

Özel IELTS Akademik Programları İçeriği

1 – Özel IELTS Akademik ( Birebir Özel IELTS Akademik Dersleri )
2 – Özel IELTS Akademik ( 4 öğrenci ile Özel IELTS Akademik Dersleri )

Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki Özel IELTS Akademik eğitim 25 yılı aşkın süredir özel IELTS akademik  derslerinde yüzlerce bireye yardım etme tecrübesi, IELTS, iBT ve Akademik İngilizce hazırlığının sadece test stratejileri değil, aynı zamanda eleştirel düşünme, beyin fırtınası becerileri ve iç görü gelişimiyle ilgili olduğunu ve birçok öğrencinin zorlayıcı bulduğu üç unsur olduğunu Özel IELTS akademikte  göstermektedir. Özel IELTS akademik dersinde Uluslararası öğrenciler, özelleştirilmiş  İngilizce Özel IELTS akademik eğitim programlarımızı yazma becerilerini resmileştirmek ve gelecekteki uluslararası çalışmaları için Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki IELTS Akademik eğitim ile özel IELTS akademik  derslerinde sağlam bir temel oluşturmak için yararlı buldular.

Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki  her  Özel IELTS akademik eğitim programının odak noktası, bir yerleştirme testine, öğrencinin en son test puanlarına Özel IELTS akademik  eğitim veya  IELTS simülasyon sonuçlarına dayanan kapsamlı bir ihtiyaç analizinden sonra Bireysel Özel IELTS Akademik de tasarlanmış özelleştirilmiş bir müfredatta özetlenmiştir. Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki IELTS Akademik eğitim 25 yılı aşkın süredir özel IELTS akademik  derslerinde Öğrencilerin belirli zorluklarını ve onlara sınıfta nasıl yardımcı olacaklarını teşhis etmek için Özel IELTS akademik çalışmalarından örnekler de görmeliyiz. Özel IELTS akademik eğitim müfredatı daha sonra  IELTS Akademik eğitim   öğretmenleri için Özel IELTS akademik eğitim programını uygulama ve Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki IELTS Akademik eğitim ile özel IELTS akademik  derslerinde öğrencilerin hedeflerine ulaşma şansını en üst düzeye çıkarma konusunda Özel IELTS akademik eğitim merkezimizde rehberlik eder. Özel   IELTS Akademik program sırasında  özel IELTS Akademik eğitim   , öğrencilere dil becerilerinin diğer yönlerini korumaları için Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki IELTS Akademik eğitim ile özel IELTS akademik  derslerinde bireysel çalışma fırsatları da sağlar.

Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki IELTS Akademik eğitim  özel IELTS  Akademik programları 2009, 2010 ve 2011’de ABD, İngiltere ve Hollanda’daki diğer burslar veya denizaşırı yüksek lisans dereceleri için başvuran öğrenciler tarafından başarılı bir şekilde kanıtlanmıştır.

Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki  Özel IELTS Akademik eğitim 25 yılı aşkın süredir özel IELTS akademik  derslerinde uzmanlaşmış İngilizce eğitmenleri: Bu derslerin öğretmenleri  IELTS sınavına hazırlık konusunda belirli bir deneyime sahiptir ve sınava nasıl gireceğiniz konusunda Özel IELTS akademik eğitimi sürecinde tavsiyelerde bulunabilir.

Rakipsiz başarı oranı: 40 yılı aşkın süredir insanların başarılı bir şekilde en iyi IELTS sonuçlarını almalarına Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki Özel IELTS Akademik eğitimleri ile yardımcı oluyoruz.  Özel IELTS akademik eğitim programımızı Özel IELTS akademik eğitim merkezinde  tamamlayan öğrencilerin% 86’sı gerekli sonuçları alıyor.

Kariyerinizi geliştirin:  yurt dışındaki veya İstanbul’daki uluslararası bir şirket veya kuruluştaki işler için, bir IELTS sertifikası genellikle zorunludur. Ve öyle olmasa bile, böyle bir diploma kesinlikle CV’nizi ve kariyer fırsatlarınızı arttırır.

Yurt dışında  eğitim: İngiltere, İrlanda, ABD veya başka bir Avrupa ülkesinde  eğitim almak istiyorsanız, İngilizce becerilerinizi iyi IELTS sonuçları veya C2 Yeterlilik sertifikası ile kanıtlamanız gerekecektir.

Zorlanın:  Net bir hedefle, İngilizcenizi geliştirmek için daha motive olacaksınız. Deneyimlerimiz,Özel IELTS akademik eğitim merkezimizdeki Özel IELTS Akademik eğitim 25 yılı aşkın süredir özel IELTS akademik  derslerinde  IELTS hazırlık sınıflarına katılan kişilerin, genel kurslara katılanlara göre ortalama olarak daha hızlı ilerlediğini göstermektedir.