Özel IELTS Dersi

Özel IELTS Dersi programıÖZEL IELTS DERSİ PLANLAMASI

 

ÖZEL IELTS DERSİ PLANLAMASI HAKKINDA

 

1 –  Özel Ielts Dersi ( Birebir – Özel Ielts Dersi )
2 –  Özel Ielts Dersi ( 4 kişi Grup – Özel Ielts Dersi )

Özel IELTS Dersi  merkezinde ki Özel IELTS Dersi departmanlarında hazırlanan  Özel IELTS Dersi programlarında IELTS sınavına hazırlık için 1:1 özel, özelleştirilmiş IELTS dersleri sunar. Özel IELTS Dersi  merkezinde ki Özel IELTS Dersi departmanlarında hazırlanan  Özel IELTS Dersi programlarında ki bu kişiselleştirilmiş IELTS kursları, orta ve daha yüksek seviyelerdeki öğrenciler için uygundur ve size Özel IELTS Derste test başarınızı destekleyen son derece etkili Özel IELTS Dersi eğitimi vermek üzere Özel IELTS Dersi  merkezinde ki Özel IELTS Dersi departmanlarında hazırlanan  Özel IELTS Dersi programlarında tasarlanmıştır.

Sabahtan akşama kadar Özel IELTS Dersi  merkezinde ki Özel IELTS Dersi departmanlarında hazırlanan  Özel IELTS Dersi programlarında Özel IELTS Dersi programları ile hizmet veriyoruz ve Özel IELTS Dersi  merkezinde ki Özel IELTS Dersi departmanlarında müşterilerimizin programlarına Özel IELTS Dersi  merkezinde ki Özel IELTS Dersi departmanlarında hazırlanan  Özel IELTS Dersi programlarında uyum sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Mevcut İngilizce seviyenizden emin değil misiniz?

Özel IELTS Dersi merkezinde ki IELTS hazırlığı için bu İngilizce sınıfları, CEFR B1 – C2 seviyeleri (orta ila ileri) içindir. Seviyenizden emin değil misiniz? Şimdi Özel IELTS Dersi kurs merkezinde ki Özel IELTS Dersi kurs departmanlarında hazırlanan  Özel IELTS Dersi programlarında ücretsiz İngilizce seviye testimize katılın. Özel IELTS Dersinde Seviyen ve hedeflerin hakkında daha fazla konuşmak ister misin? Denizli Özel IELTS Dersi için bizimle temasa geçin. Sizinle konuşmaktan ve profesyonel İngilizce ders ihtiyaçlarınızı, hedeflerinizi ve zorluklarınızı Denizli Özel IELTS Dersinde tartışmaktan mutluluk duyuyoruz!

IELTS sınavına hazırlık için özel İngilizce derslerinde ne olur?

Cevabın seninle çok ilgisi var! Öğretmen Özel IELTS Dersi  merkezinde ki Özel IELTS Dersi departmanlarında hazırlanan  Özel IELTS Dersi programlarında hedeflerinize, seviyenize, işinize, zorluklarınıza ve öğrenme stilinize odaklanacaktır. Sizi İngilizce ile aktif, karşılıklı ve eğlenceli bir şekilde meşgul edecek. Denizli Özel IELTS Dersi ile en başından itibaren, İngilizce konuşacak ve dil sınırlarınızı genişleteceksiniz.

IELTS hazırlığı için özel İngilizce derslerinizde neler başaracaksınız?

Bu kurs,Özel IELTS Dersi merkezinde ki Özel IELTS Dersi uygulamaları ile IELTS sınavını geçmek için ihtiyacınız olan İngilizce becerilerini geliştirmenize Özel IELTS Dersinde yardımcı olacaktır. Özel IELTS Dersi Kursunuz, İngilizce seviyeniz, hedefleriniz ve kariyeriniz için tamamen özelleştirilecektir, ancak bunların bir kısmını veya tamamını içerecektir.

Daha iyi dinleme ve okuduğunu anlama
Daha iyi telaffuz
Geliştirilmiş dil bilgisi anlayışı ve azaltılmış hatalar
Daha iyi cümle yapısı
Daha büyük kelime hazinesi ve daha fazla deyim
Daha akıcı İngilizce konuşma
Daha iyi İngilizce yazma
Daha fazla akıcılık, özgüven ve İngilizce konuşma keyfi!

IELTS sınavına hazırlık için neden özel IELTS derslerini seçmelisiniz?

Test katılımcısı için %100 özelleştirilmiş
%100 anadili İngilizce olan öğretmenler
Olumlu etkileşim ve odaklanmış düzeltme
Esnek boyutlu paketler
Esnek zamanlama
İletişimsel yaklaşım
Her zaman ÜCRETSİZ danışmanlık
İsteğe bağlı video eğitimi ve ikinci bir öğretmen!
Özel İngilizce dersleri, müşteri ve öğretmene, müşterinin mesleğine, jargonuna, hedeflerine ve zorluklarına tam olarak odaklanma fırsatı sunar.

Özel bir özel derste, müşteriler
çok konuşur.
İçerik olarak kendi iş ve yaşam durumlarını kullanma
Anadili İngilizce‘yi duyun ve modelleyin
Telaffuzu geliştirin / aksanı azaltın
Anında geri bildirim alın
Dil bilgisi açıklamalarını alın
Kendi hedeflerini belirle
Hedefleri ayarlayın veya odağı değiştirin
Dar veya genel bir odak seçin
Esnek bir programın tadını çıkarın
Bizi özel yapan nedir?
Biz %100 anadili İngilizce olan öğretmenleriz
Mükemmel müşteri hizmetine adadık
Kişiselleştirmeye kararlıyız
Kendi başarı garantisi ile benzersiz bir video ödev eğitim programı sunuyoruz!

Özel IELTS Sınav Hazırlığı: %100 SİZE odaklı!