Özel Ielts Dersi

Özel Ielts Dersi  Programı

Özel Ielts Dersi Programı İçeriği

1 –  –  Özel Ielts Dersi  ( Bireysel –  Özel Ielts Dersi  )
2 – Özel Ielts Dersi  ( 4 kişilik Gruplarla- Özel Ielts Dersi  )

 

Özel IELTS dersleri (süre, odak ve konum)

Özel IELTS dersi merkezimizde uygulanan Özel IELTS dersl programları ile ihtiyacınız olan bant puanlarını en verimli şekilde elde etmenize yardımcı olacağım.

 • Özel IELTS dersi eğitim birimlerimizdeki Özel IELTS dersl programlarımızda puanlarınızı arttırmak istediğiniz zaman  IELTS”in dört bölümünden birini veya daha fazlasını seçebilirsiniz (konuşma, yazma, dinleme ve / veya okuma).
 • İlk dersi alabilir ve daha sonra oradan kaç ders saati almak istediğinize karar verebilirsiniz. Mevcut seviyenize ve istediğiniz iyileştirme seviyesine bağlı olarak size tavsiyelerde bulunabilirim.
 • Öğrenciler normalde grup puanlarının  35  saatlik derslerin ardından herhangi bir alanda (örneğin konuşma veya yazma görevi 1 ve / veya 2) 0.5-1 oranında geliştiğini görür.

Yazılı test

 • Özel IELTS dersi eğitim birimlerimizdeki Özel IELTS dersl  programlarımızda 7 veya daha üstü bir grup puanı için gerekli tüm dili ve diğer özellikleri kullanmaya (uygun dilbilgisi / kelime bilgisi, doğru ikame / referanslama ve daha fazlası) ve puanınızı 7’nin altına düşürecek hatalardan kaçınmanız için sizi eğiteceğim ( soruyu uygun şekilde cevaplamama veya dilbilgisi, paragraflama, noktalama işaretleri vb. gibi).
 • Özel IELTS dersi eğitim birimlerimizdeki Özel IELTS dersl programları , Akademik modül için görev 2 (deneme), görev 1 (grafikler / tablolar / haritalar / işlem diyagramları öncesi ve sonrası grafikler) veya Genel Eğitim modülü için görev 1’e (bireysel / resmi olmayan mektuplar) kişisel olarak eğitiminizi kapsar.
 • Özel IELTS dersi eğitim birimlerimizdeki her görev için Özel IELTS dersl  programlarında uygun yapı, format, içerik ve dilde adım adım eğitim vereceğim; model cevap senaryolarıyla yapılan gösteriler; ve kendi yazılı belgelerinizle ilgili geri bildirim (derse yazılır veya ders sırasında yazılır). Yayınlanan uygulama sınavı kitaplarından test sorularının kopyalarını size sağlayabilirim.

Konuşma testi

Yazma sınavına benzer şekilde, 7 veya daha üstü bir grup puanı (daha doğal sesle telaffuz, daha yüksek seviye dilbilgisi / kelime bilgisi ve daha fazlası) elde etmek için gereken tüm dil özelliklerini kullanmanız ve yapacak hataları önlemek için sizi Özel IELTS dersl  programları ile eğitiyorum

Uygulama testleri için, Özel IELTS dersl  uygulamalarında yayınlanmış uygulama sınavı makalelerinden alınan ve IELTS sınavında test edilen bir dizi dil işlevini kapsayan geniş bir konu yelpazesinde sorular kullanıyorum. Testler, doğru zamanlama, test prosedürü ve sorulan soru sayısı ile ilgili mümkün olan en yakın şeydir. Yalnızca hatalarınızı tam olarak nasıl iyileştireceğinizi öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda genel süreci daha iyi tanıyacak ve daha rahat hissedeceksiniz. Sen bir göz sürebilir burada Eski öğrencilerim biriyle uygulama testi bir ses klibi ile son zamanlarda yapılan bir ilgili video (ses adsızlığınızın değişmiş öğrencinin izni ve sesle paylaşılan).

Dinleme testi

Dinleme testi için, dinleme testinde test edilen becerilerin çoğu üzerinde odaklanmanız gerekebilecek zayıflıkları tanımlamanıza yardımcı olacak ve kaçınılması gereken genel hataları ve tuzakları görebileceğiniz kısa bir tanı testim var. Size doğal konuşulan İngilizceyi anlamayı zorlaştıran doğal (hızlı) konuşmadaki sesleri tanımanızı öğretebilirim.

Benimle birlikte veya ev ödevi olarak sınıfta dinleme pratiği sınavlarını (veya sınavın bir bölümünü) alabilirsiniz.

Okuma testi

Okuma testi, her şeyden çok bir kelime testi olduğundan, size IELTS’de düzenli olarak bulunan çeşitli genel konularda zor sözcükleri ve tanımları listeleyebilir ve kısa okuma metni ve ilgili kelimeler gibi aktiviteler için pratik yapabilirim.  Ayrıca hızlı okuma testine girebilir ve okuma hızınızı arttırmaya yönelik teknikleri öğrenebilirsiniz.

Benimle veya ev ödevi için sınıfta okuma alıştırmaları sınavlarının (cevapları olan) bölümlerini alabilirsiniz. Bunlar, testin formatını tanımanıza ve okuma testi puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Malzemeler

Tüm ders materyallerinin kopyaları ücrete tabidir..

Tüm uygulama testleri resmi ENTERPİSE kitabının sınavları serisinden alınmıştır.

Gerekirse diğer yayıncılardan ek testler yapılabilir.

Ders yeri

Sınıf kiralamanın maliyeti bizim için önemli değildir. bu nedenle dersler kendi dershanemizde verilir.

Özel bir sınıf ek bir ücret karşılığında kullanılabilir.

 

Mevcut zamanlar

Genel olarak pazartesiden pazar günlerine kadar (sınav programıma bağlı olarak) saat 12 den 18 e kadar müsaitim.

Fiyatlandırma

Bireysel veya Skype derslerinin fiyatlandırma detayları için  buraya tıklayın

 

1 – Özel Ielts Dersi ( Bireysel – Özel Ielts Dersi ) : Özel Ielts dersi etkinlikleri kapsamındaki Özel Ielts dersi alanında ve Özel Ielts dersi verilen merkezdeki Özel Ielts dersi platformlarında düzenlenen özel Ielts dersi seminerlerinde, öğrenciyi içeriği ile seviye  atlatan, verdiği sınav hakkında ki özel bilgilerle öğrenciyi aydınlatarak sınavda ne tür bir durumla karşılaşacağını ona anlatan ve denemelerle bunu öğrenciye yaşatan, sınavın geneli hakkında olduğu kadar özeli hakkında da inanılmaz ve sıra dışı bilgilerle öğrencinin kendine olan güvenini sınav öncesi sağlayan ve onun moralini yükselterek sınavda başarılı olacağına inandıran ve uzman eğitmenler aracılığı ile uygulanan  özel Ielts dersi programlarının aday öğrencilere bireysel uygulamalarında,adaylar birebir özel IELTS dersi aldıklarından kendilerine özel Ielts dersi programının hangi gün ve saatte uygulanması gerektiği konusunda öncelik verilir ve aday öğrenci Özel Ielts dersi programının uygulanacağı gün ve saatleri kendi belirler.Aday öğrencinin kaç Özel IELTS dersi alması gerektiğine yapılan seviye sınav sonuçları ve adayın sınavda almak istediği ” score ” a göre karar verilir.

2 – Özel Ielts Dersi ( 4 kişilik Gruplarla- Özel Ielts Dersi ) : Özel Ielts dersi kampanyalarındaki Özel Ielts dersi konusunda ve Özel Ielts dersi temel birimlerindeki Özel Ielts dersi departmanlarında yapılan özel Ielts dersi öğretilerinde,4 kişiden oluşan gruplara katılarak grupların 4 öğrenciden oluşmasına karşın birebir özel Ielts dersi kalitesi ve niteliklerinde ders vererek 4 öğrencinin her birine de ulaşan, sınavın genel gidişi hakkında bilgilerin yanında onun püf noktalarını da açıklayarak ve ayrıntılı bilgiler vererek öğrenciyi  IELTS sınavı öncesi rahatlatan, yüksek düzeyde geçerli olan kelimelerle ilgili ayrıntılı ve özel alıştırmalarla öğrenciyi geliştiren ve bu konuda sağlam bir temel bilgisi olmasını sağlayan ve uzman, akademik kariyer sahibi eğitmenler aracılığı ile uygulanan özel Ielts dersi programlarının eşliğinde birebir özel IELTS dersi kalitesinde ve özelliklerinde eğitim alabilirsiniz.Bu kalitenin grup eğitimlerinde sağlanabilmesi için grupların aday sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Bu şekilde aday öğrenciler sayının az olmasından yararlanarak anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatlıkla soru sorabilir ve hatta ders tekrarı bile isteyebilirler. Ayrıca, Özel IELTS dersini veren eğitmenler de öğrencilerle teker teker ilgilenebilirler.Bu durum da Özel Ielts dersi seanslarındaki grup şeklinde yapılan özel Ielts dersi programına bireysel bir nitelik katar.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • Özel IELTS dersi verilen birimlerdeki Özel Ielts dersi öğretilerinde aday öğrenciler yeterli bulmadıkları eksik bilgileri için özel  ders alabilir ve sadece bu eksik bilgilerini tamamlayabilirler.
 • Özel Ielts dersi departmanlarındaki özel Ielts dersi programlarında,  eğitim konusunda uzman ve yıllarca bu eğitimi vermiş deneyimli gerçek özel ders eğitmenleri eğitim verir.
 •  Özel Ielts dersi kampüslerindeki özel Ielts dersi programlarının uygulama aşamasında aday öğrencilerin sınavda soruları doğru ve daha hızlı bir biçimde yanıtlanmasına katkı sağlayan sınav teknikleri ve sınav taktikleri üzerine özel eğitim verilir
 • Özel Ielts dersi ünitelerindeki özel Ielts dersi programında yer alan  aday öğrencilere senet yapılmaz.Ödemeler uygun bir biçimde takvime bağlanır ve ödenir.
 • Aday öğrencilerin özel Ielts dersi  programlarına bizde katılmaları mümkün değilse özel eğitmen gönderilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir