Özel Ielts Dersi

Özel Ielts Dersi Programı Hakkında Bilgi

Özel Ielts Dersi  Programı İçeriği

1 – Özel Ielts Dersi ( Özel Ielts Dersi, Birebir)
2 – Özel ıelts Dersi ( 4 Kişiden Kurulan gruplarla )

Özel IELTS Dersi 

İELTS  Akademik Eğitim öğrencileri özel  IELT dersi programları ile akademik IELTS sınavına başarılı bir şekilde hazırlanma konusunda engin bir deneyime sahiptir. Uluslararası öğrencileri İngiltere’deki üniversitelere kabul edilmesi için hazırlayan ve IELTS hazırlık çalışmalarını içeren Üniversite Hazırlık Programı  liderlerimiz İbrahim Şahinin uzmanlıklarından yararlanabiliyoruz.

Özel  IELT dersi merkezimizdeki Özel  IELT dersi programları, hedef grup puanınızı elde etmek için gereken becerilere ve stratejilere odaklanır ve sınav tarihine kadar olan hazırlık aşamasında sınavın biçimini tanımanıza yardımcı olmak için sınav koşullarında düzenli bir uygulama içerir. .

IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) üniversiteler, devlet kurumları, göçmenlik departmanları, çok uluslu şirketler ve mesleki kuruluşlar tarafından İngilizce konuşulan bir ortamda çalışmak veya okumak isteyen insanlar için standartlaştırılmış test olarak güvenilir.

NEDEN BU PROGRAMI SEÇMELİSİNİZ?

 • Deneyimli IELTS uzman öğretmenleri
 • Yapısal ve hatırlanması kolay stratejiler
 • İngiltere’deki bir üniversiteye girmek isteyen öğrenciler için bire bir özel IELTS dersi  
 • Uyarıcı ve eğlenceli sosyal faaliyetler programı
 • Karma kurs seçenekleri (örneğin, İş İngilizcesi veya Genel İngilizce *)

 

IELTS HAZIRLIK İPUÇLARI

 • Test hakkında her şeyi öğrenin
 • Hedefleriniz hakkında gerçekçi olun
 • Her soru türü için ipuçlarını ve tekniklerini öğrenin
 • Kelime öğrenin ve ortak konular için fikirler geliştirin
 • Okuma ve yazma için hız ve zaman yönetimi becerilerinizi geliştirin
 • Sınav koşullarında tam bir uygulama testi yapın
 • Hazırlık boyunca sağlıklı ve mutlu kalın

HEDEF IELTS GRUP SKORUNU ELDE ETMEK İÇİN GEREKEN BECERİ VE STRATEJİLERİ GELİŞTİRMEK

1 – ÖZEL IELTS DERSİ ( BİREBİR ÖZEL IELTS DERSİ ):   Özel Ielts Dersi için yapılan seminerlerde Özel Ielts Dersi konusunda Özel Ielts Dersi verilen merkezlerde kurulmuş Özel Ielts Dersi stantlarında ki Özel Ielts Dersi programına birebir tek başına  özel IELTS dersi almak amacı ile iştirak eden öğrenci, Özel Ielts Dersi  programının ne zaman uygulanması gerektiğine, gün ve saatlerine kendi, karar verir. Öğrencinin verdiği bu karara biz uyarız ve onun istediği gün ve saatlerde Özel Ielts Dersi yapılır. Öğrenciye bu tür bir ayrıcalık tanımamızın amacı, çoğu öğrenci ders aldığı zaman günlük yaşamında ders almaktan ötürü bir sıkıntı yaşar. Yaşamında bazı değişiklikler yapma gereği doğar. Öğrenciye verilen bu ayrıcalık tüm bu sıkıntıların önüne geçer. Öğrenci hem gereksinimi olan  özel Ielts dersini alır,  hemde normal sosyal yaşamına devam eder.

Özel Ielts Dersi hakkında Özel IELTS dersi birimlerinde organize edilen özel IELTS dersi panellerinde birebir özel IELTS dersi almak isteyen öğrencinin başarılı olabilmesi açısından kaç Özel Ielts Dersi alması gerektiği, öğrencinin seviyesine ve sınavda elde etmek istediği NOTA bağlı olarak uzmanlar kurulu tarafından belirlenir.

Tüm bu hazırlıklardan ve tespitlerden sonra Özel IELTS dersi seanslarında gerçek anlamda kişiye özgü  ve özel IELTS ders programı devreye girer.

2 – ÖZEL IELTS DERSİ (4 Kişiden Oluşturulan gruplarla ÖZEL IELTS DERSİ )Özel Ielts Dersi müfredatına uygun olarak Özel IELTS dersi kampüslerinde tesis edilen Özel IELTS dersi departmanlarındaki Özel IELTS dersi seminerlerinde,eşit yada hiç olmazsa denk seviyede olan öğrencilerden seçilen 4 kişi ile gruplar kurulur.Kurulan bu gruplarda yer alabilir ve birebir Özel Ielts Dersi kalitesine çok yakın özelliklerde eğitim alabilirsiniz.

Özel Ielts Dersi vermek için  Özel IELTS dersi kampüslerindeki Özel IELTS dersi panellerinde,gruplar tamamen bilimsel ve eğitimsel amaçlarla 4 kişiden oluşturulur. Zira, 4 kişiden oluşturulan gruplarda, Özel Ielts Dersi yapmak kalabalık gruplarla yapılan derslere kıyasla çok daha olumlu sonuçlar verir.

Çünkü, Özel Ielts Dersinde grubun sayısı az olduğundan öğrenci anlamadığı bir şey olduğunda soru sorabilir ve yanıt alabilir. Oysa, Özel IELTS dersi  programlarında kalabalık gruplarla gerçekleşen Özel Ielts Dersinde , kalabalık nedeni ile öğrenci bu imkanı bulamaz vede soru soramaz.

Özel Ielts Dersi hususunda Özel IELTS dersi verilen dershanelerde hazırlanan Özel IELTS dersi programını veren eğitmen, mevcut sayısı az olunca, her bir öğrenci ile teker, teker ilgilenebilme fırsatını yakalar ve iletişim kurması kolaylaşır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • Öğrenci hangi Özel IELTS dersi programında yer alırsa alsın, ”  SENET ”  yapılmaz. Ödemeler taksitle, öğrencinin belirlediği aralıklarla yapılır.
 • Akademik kelime sayısı, bu sayı sınavda başarılı olmada çok büyük bir önem taşır. Kim daha çok akademik kelime bilirse, bilenin sınavda bilmeyenlerden şansı daha fazladır. Bu nedenle, Özel Ielts Dersinde akademik kelimelerle ilgili özel olarak hazırlanmış alıştırmalar öğrencilere verilerek bu alıştırmaların tümünün tam olarak yapılması ve bitirilerek özümsenmesi istenir. Bu süreç öğrenci için zordur ve Özel Ielts Derslerinde öğrenci çok yakından izlenir. Bu izlemeler sırasında, öğrenci sürekli desteklenir.
 • Özel IELTS dersi departmanlarındaki Özel IELTS dersi programlarının işlenme aşamasında, öğrenci dil  bilgileri dışında, Sınav Çözüm Teknikleri Eğitimi ile de desteklenir ve sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına destek sağlanır.
 • Özel IELTS dersi kampüslerindeki Özel IELTS dersi programında görev alan ve ders veren eğitmenler, konusunda yıllar, yılı  Özel Ielts Dersi vermiş ve bu  konuda uzmanlaşmış gerçek  sınav hocalarıdır.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

 •  Öğrencilerin,  hazırlık aşamasında bol, bol akademik seviyede kitap, dergi, makale okumasında, sınavda ki okuma parçalarının çözümünü kolaylaştıran özelliği vardır. Onun için, çok, çok okumak sınav için yararlıdır ve işi kolaylaştırır.
 • Özel Ielts Dersi alın. Özel ders almaktan kaçmayın. harcananlar  nasıl olsa geri gelecek. Hemde konular çabuk biter ve zamandan çok kazanırsınız.
 • Katıldığınız  Özel IELTS dersi programının dışında, akademik kelimelerle ilgili kişisel çalışmalar yapın. Sadece hocanın verdikleri ile yetinmeyin.
 • IELTS sınavına hazırlanırken mümkünse, şartlar elverişliyse, işi gücü bırakın. İşiniz, gücünüz ve mesleğiniz sadece sınav için çalışmak olsun. Bu şekilde başarı daha rahat  gelir.
 • Yeteri kadar çalışıp çalışmadığınızı merak ederseniz kendinizi yoklayın. Uyurken rüyanızda bile Ielts sınavına hazırlanmak için bir şeyler yapıyorsanız. çalışma temponuz elverişlidir.
 • Kız yada erkek arkadaşınızla buluşmayın. Aklınızı bu tür şeylere takmayın ve meşgul etmeyin.  Bırakın aklınız ve beyniniz berrak ve temiz kalsın. Sınavdan sonra.
 • Tüm bu çalışmalar süresinde, mutlaka kafanızı dinlendirmek için, en sevdiğiniz bir şeyle ilgilenerek kendinize zaman ayırın.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir