Özel IELTS Dersi Programı

Özel IELTS Dersi Programı İçeriği

Özel IELTS Dersi Programının Kapsamı

1 – Özel IELTS Dersi Programı ( Birebir Özel IELTS Dersi )
2 – Özel IELTS Dersi Programı ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel IELTS Dersi )

1 – Özel IELTS Dersi Programı ( Birebir Özel IELTS Dersi ):Özel IELTS Dersi Programı uygulanan temel birimlerimizdeki IELTS etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programları ile öğrencilere birebir olarak Özel IELTS Dersi Programı uygulanır.

2 – Özel IELTS Dersi Programı ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel IELTS Dersi ): Özel IELTS Dersi Programı uygulanan ana merkezimizdeki IELTS etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programları ile öğrencilere 4 öğrenciyi bir araya getirerek kurulan gruplarda IELTS Academic ve IELTS General training  eğitimleri Özel IELTS Dersi Programı ile uygulanır.

 

IELTS

Akademik İngilizce Derslerin”de Uluslararası İngilizce Test Sisteminin (IELTS) dünya çapında en tanınmış İngilizce yeterlilik sınavlarından biri olduğunu biliyoruz. IELTS, eğitim, göçmenlik ve mesleki amaçlarla birçok kuruluş için İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak kabul edilmektedir. Uluslararası itibara sahip olmanın yanı sıra, sorularının yerine getirmesi gereken yüksek kalite kontrol kriterleri nedeniyle dünya çapında en çok tanınan İngilizce testidir.

IELTS eğitmenlerimiz sizi dört beceriye hazırlayacak: konuşma, dinleme, okuma ve yazma. Akademik İngilizce Derslerin’de  dersi tercihlerinize ve öğrenme stilinize göre uyarlamanıza yardımcı olabilecek özel IELTS öğretmenlerimiz var. İş gereksinimlerini karşılamak veya tamamen farklı bir şey olsun, gerekli seviyeyi karşılayabilmeniz için özel IELTS dersi programları sunabilirler. Profesyonel öğretmenlerimiz, akademik uzmanlıkları ve IELTS hazırlık programlarını öğretmedeki deneyimleri nedeniyle özel olarak seçilir ve size her adımda yardımcı olurlar. Üniversiteye girmek için IELTS yeterliliğine ihtiyacınız olsun, İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamak, mesleki veya kişisel gelişim için veya sadece İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Akademik İngilizce Dersleri Eğitim Merkezinde her seviyeden öğrenciye uygun ya özel IELTS dersi programları yada 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda birebir özel IELTS dersi programları kalitesinde eğitimlerimiz var.