Özel İelts Dersi

ÖZEL IELTS DERSİ PROGRAMI

Özel İelts Dersi Programı İçeriği

1 –  Özel Ielts Dersi ( Birebir – Özel Ielts Dersi )
2 –  Özel Ielts Dersi ( 4 kişi Grup – Özel Ielts Dersi

Özel IELTS dersi merkezimizde Özel IELTS dersi alarak IELTS sınavında başarılı olan yüzlerce  Özel IELTS dersi öğrencisinin arasında ki yerinizi alın. Özel IELTS dersi, IELTS sınavına hazırlanmak amacı ile uygulanması gereken en yararlı yoldur. Bu yolda yürürken yolunuz bize denk gelirse Özel IELTS dersi verilen Özel Ielts dersi ana merkezimize bir uğrayın.

 

1 –  Özel Ielts Dersi ( Birebir – Özel Ielts Dersi ):

 Özel IELTS dersi kampanyalarında Özel IELTS dersi platformunda kurulan ve Özel IELTS dersi birimlerinde hazırlanarak  özel IELTS dersi seminerlerinde gerçekleştirilen ayrıca özel IELTS dersi kapsamında, yapılan  Özel IELTS dersi uygulamalarında, sonuçları doğrudan olumlu bir şekilde etkileyen, IELTS çözüm teknikleri hakkında ki en açık ve net bilgiler, öğrencinin kapasitesi göz önüne alınarak  Özel IELTS dersi kampanyalarında Özel IELTS dersi platformunda kurulan ve Özel IELTS dersi birimlerinde hazırlanarak  özel IELTS dersi seminerlerinde ona uygun Özel IELTS dersi için önlemler,  Özel IELTS dersinde öğrenci memnuniyeti için yapılan en çağdaş çalışmalar, özellikler ve yöntemlerin öğrenciye Özel IELTS dersi ile Özel IELTS dersi ile birebir direk katkı sağladığı bilgiler içeren Özel IELTS dersi programlarıyla Özel IELTS dersi merkezlerinde özel IELTS dersi alanlar Özel IELTS dersi kampanyalarında Özel IELTS dersi platformunda kurulan ve Özel IELTS dersi birimlerinde hazırlanarak  özel IELTS dersi seminerlerinde kesin başarıya koşar.

2 –  Özel Ielts Dersi ( 4 kişi Grup – Özel Ielts Dersi ): 

Özel IELTS dersi için yapılan etkinliklerde Özel IELTS dersi birimlerinde ki Özel IELTS dersi için kurulan sınıflarda yapılan Özel IELTS dersi uygulamaları departmanında vede özel IELTS dersi öğretilerinde toplu bir halde tertip edilen özel IELTS dersi  ile ilgili geçen süreçte, her grup için  Özel IELTS dersi kampanyalarında Özel IELTS dersi platformunda kurulan ve Özel IELTS dersi birimlerinde hazırlanarak  özel IELTS dersi seminerlerinde grubu oluşturan öğrencilerin  Özel IELTS dersinde seviyelerine, algılama kapasitelerine ve becerilerine göre Özel IELTS dersi merkezimizde ayrı ayrı küçük gruplar düşünülerek  Birebir Özel IELTS dersinde onlara uygun bir tarzda Özel IELTS dersi verilen Özel Ielts dersi ana merkezimizde düzenlenen, öğrencilere IELTS sınavı hakkında Özel IELTS dersi kampanyalarında Özel IELTS dersi platformunda kurulan ve Özel IELTS dersi birimlerinde hazırlanarak  özel IELTS dersi seminerlerinde verilen  Özel IELTS dersindeki bilgilerle onları  Özel IELTS dersinde aydınlatan, ne ile karşılaşacaklarının bilgilerini Özel İelts Dersinde veren, ciddi, öğretici, eğitici,  gibi nitelikleri bünyesinde barındıran   özel IELTS dersi programlarının uygulandığı 4 kişiden oluşturulan gruplara  Özel IELTS dersi kampanyalarında Özel IELTS dersi platformunda katılarak Özel IELTS dersi kampanyalarında Özel IELTS dersi platformunda kurulan ve Özel IELTS dersi birimlerinde hazırlanarak  özel IELTS dersi seminerlerinde sınava birebir özel IELTS  dersi kalitesinde verilen IELTS dersleri ile  hazırlanılır.

 

ÖZEL IELTS DERSİ PROGRAMI

Sınav Formatı:

Sınavın süresi toplam: 2 saat 45 dk’ dır
Dinleme Bölümü : (4 bölüm, 40 soru, 30 dk.)
Genel İngilizce Okuma Bölümü :(3 bölüm, 40 soru, 60dk.)
Akademik İngilizce Okuma Bölümü : (3 bölüm, 40 soru, 60 dk.)

Genel İngilizce Yazma Bölümü :  (2 konu, 150-250 kelime, 30 dk.)
Akademik İngilizce Yazma Bölümü : (2 konu, 150-250 kelime, 60 dk.)

Konuşma (11-14 dk.)

IELTS sınavının her bölümünden ayrı ayrı elde edeceğiniz  puanlara ilaveten, ayrıca test puanınız olur. Bu puanlar Özel IELTS dersi kampanyalarında Özel IELTS dersi platformunda kurulan ve Özel IELTS dersi birimlerinde hazırlanarak  özel IELTS dersi seminerlerinde   size Özel IELTS dersi için yapılan etkinliklerde bir rapor şeklinde  verilir (TRF). Sınavdan alınan Genel Not, Dinleme veya Okuma bölümlerinden alınan notlar buçuklu rakamlar (örn 4,5 veya 6,5 )  şeklinde olabilir. Ancak, Yazma ve Konuşma bölümleri sadece tam rakamlar ile belirtilir. (örn 4,0 veya 6,0 şeklinde)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir