Özel Ielts Kursu

Özel Ielts KursuÖZEL IELTS KURSU PROGRAMI

Özel Ielts Kursu Programı İçeriği

1 – Özel IELTS Kursu ( Birebir – Özel IELTS Kursu)
2 –  Özel IELTS Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  Özel IELTS Kursu

 

Özel ELTS kursu programı IAE tarafından yalnızca  Bakırköy’de Özel ELTS kursu merkezimizde sunulmaktadır . 8 veya daha az öğrenciden oluşan küçük sınıflarımız, her öğrencinin konuşma pratiği yapmasına ve bireysel dikkat çekmesine daha fazla zaman tanıyacak şekilde boyutlandırılmıştır. Sınavın bitiminden sonra bile İngilizce’de etkili ve özgüvenli olmaya vurgu yaparak, sınavın akademik modülünde test edilen becerilerin geliştirilmesine odaklanılmaktadır. Elbette 4 tam uzunlukta uygulama sınavları, sınav stratejileri ve pratik ipuçları içerir. Öğrenciler zaten B1 + seviyesinde olmalıdır.

Ders Tanımı

Özel ELTS kursu merkezimizde organize edilen Özel ELTS kursu programının amacı, öğrencileri Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) sınava almaya hazırlamak ve öğrencilerin İngilizce yeterliliklerini geliştirmelerine yardımcı olmakla ve aynı zamanda öğrencileri etkili test yapma stratejileriyle donatmak için uygun grubu almaktır.

Kurs Hedefleri

DİL BECERİLERİ

dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirmek

 • DİL KONTROLÜ

  İngilizce gramer, telaffuz, kelime formları ve kelime bilgisini öğrenir, uygular ve gözden geçirir.

 • TEST KONUŞMASI

  farklı soru türlerini tanımlayın ve anlayın, testin her bölümünü ele alma hakkında ipuçları edinin, teste aşinalık kazandırmak ve ilerlemeyi izlemek için pratik testler yapın

Anahtar Özellikler

 • Kapsamlı Kaynaklar:  öğrenciler, açıklamalarını, uygulama sorularını ve sınıf çalışmalarını tamamlamak için kullanabilecekleri diğer araçları içeren ayrıntılı bir ders kitabı alırlar.
 • Öğrenci Değerlendirmesi:  öğrenciler sık ​​sık değerlendirilir ve ilerlemeleri hakkında rapor alırlar
 • Uygulama Testleri:  öğrenciler teste aşinalık kazandırmak ve ilerlemelerini izlemek için uygulama testleri alır
 • Öğretmen Geri Bildirimi:  Öğrenciler eğitmenlerinden sık sık geri bildirim alırlar.
 • Küçük Sınıflar:  IELTS Kursunda maksimum sınıf mevcudu 8 öğrencidir, böylece öğrenciler çok fazla kişisel ilgi görür ve küçük bir grupta kendilerini rahat hissederler. Küçük sınıflarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

1 – ÖZEL IELTS KURSU (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU ): Özel IELTS kursu için yapılan etkinliklerde ve   Özel IELTS kursu merkezinde ki Özel IELTS kursu platformunda yer verilen Özel IELTS kursu içeriğinde ki özel IELTS kursu seminerlerinde, birebir verilen özel IELTS kursu kapsamında , içinde bulundurduğu  tüm bilgilerle IELTS sınavına hazırlanan öğrencinin gereksinimleri ile birebir uyumlu özelliklere sahip olan, IELTS çalışmaları boyunca içerdiği tüm bilgi, alıştırma ve IELTS teknikleri ile öğrenciyi adeta besleyen, IELTS sınav hazırlıkları boyunca öğrenci ile yapılan çalışmalar sırasında öğrencinin yaptığı hataları tek, tek analiz eden  ve nasıl çözüleceğine dair teknik bilgileri veren, içeriğinde ki  kolay çözüm yolları gösteren ve nasıl çözüleceğini öneren temel bilgileri öğrenciye veren programların uygulandığı  Özel IELTS kursu ünitelerimizde özel IELTS kursu birebir alan aday öğrenciler, kurs programının uygulanacağı gün ve saatleri kendi tayin eder ve böylece  Özel IELTS kursuna gelmesinden ötürü özel yaşamında her hangi bir aksaklık yaşanmasını önler. Hem kursa gelir hemde özel yaşamında sıkıntı yaşamaksızın gereksinimi olan özel IELTS kursunu alır.

Özel IELTS kursu organizasyonlarında Özel IELTS kursu temel birimlerindeki Özel IELTS kursu kampüslerinde hizmet eden Özel IELTS kursu birimlerinde,  Özel IELTS kursu şeklinde ki uygulamalarda bu gibi özel IELTS kurs programında, öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği genelde bir sorun yaratır. Biz, özel IELTS kursu kategorisinde ki  bu sorunu, öğrencinin seviyesine ve IELTS sınavında almak istediği skora göre, kurulu olan uzman ekip aracılığı ile çözeriz. Uzman ekip tüm verilere bakar, inceler ve verilmesi gereken  Özel IELTS kursu  sayısını belirler. Elbette uzmanlar grubunun vereceği bu karara öğrenci itiraz edebilir ve kendisinde yetersiz bulduğu tek bir ders için bile  Özel IELTS kursu almak isteyebilir. Bu durumlarda, öğrencinin istekleri ilk plana alınır ve istediği yapılır.

2 – ÖZEL IELTS KURSU ( 4 kişilik  Gruplarla ÖZEL IELTS KURSU ): Özel IELTS kursu ana ünitelerindeki Özel IELTS kursu için hazırlanan organizasyonlarda yer alan Özel IELTS kursu departmanında ki  özel IELTS kursu öğretilerinde gruplar, seviyeleri bir birine çok yakın olan homojen gruplardır ve 4 öğrenciden oluşturulur. Özel IELTS kursu ile ilgili eğitimlerde  toplu gruplar halinde  verilen özel IELTS kursu sürecinde, 4 kişiden oluşturulmasında ki amaç kursları, olabildiğince kaliteyi koruyan, içeriğinde ki her bir bilgi, özellik ve eğitim sistemi ile öğrenciyi ve onun geçmesini hedef alan,IELTS de her modülde mevcut olan soruların nasıl çözülmesi gerektiğini anlatan ve öğreten, öğrenciyi öğrettikleri ile çalışmaya teşvik eden ve IELTS sınavını geçeceğine dair inancını tazeleyen ve pekiştiren, moralini yükselten, onu bu işi başarabileceğine inandıran ve moralini yükselten, ciddi, disiplinli çalışmalar içeren Özel IELTS kursu programlarının aracılığı ile  birebir özel IELTS kursu düzeyine çekebilmek içindir. Çünkü grup sayısı azaldıkça eğitmenlerin öğrencilerle bire bir ilgilenmesi artmakta ve öğrenciler,  Özel IELTS kursu  sürecinde istedikleri gibi anlamadıkları bir yer hakkında soru sorabilmektedir. Oysa, bu avantaj, kalabalık gruplarla yapılan özel IELTS kurslarında yoktur.Tüm bu uygulamalar, öğrencilerin sağlam ve güvenilir bir  Özel IELTS kursu  almalarını sağlamak için yapılır.

 • ÖZEL KURS için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  Özel IELTS kursu departmanlarındaki özel IELTS kursu etkinliklerinde ve özel IELTS kursu seminerlerinde, birebir veya toplu gruplar halinde  verilen özel IELTS kursu etkinliklerinde,  genelde ödemeler ders bitiminde yapılır fakat  Özel IELTS kursu programı uzun süreli ve ders sayısı çoksa o zaman ödemeler, öğrencinin istekleri de göz önünde bulundurularak taksitle alınır.
 • IELTS de başarılı olmak için çok yüksek seviye ve sayıda akademik kelime bilmek gereklidir. Bu yüzden, Özel IELTS kursu ile alakalı oluşumlarda  hem birebir hemde  toplu gruplar halinde  verilen özel IELTS kursları sırasında, hazırlanan özel akademik kelime çalışmaları öğrencilere verilir ve tüm alıştırmaların tam olarak eksiksizi bir biçimde yapılması istenir. Bu arada öğrencileri yaptıkları çalışmalar yakından izlenerek çalışmayanlar derhal uyarılır.
 • Özel IELTS kursu  kategorisinde,  gerek birebir  gerekse  toplu gruplar halinde Özel IELTS kursu veren hocalar, gerçek bir  uzmandır ve çok deneyimlidir.
 • Özel IELTS kursu bünyesinde ki özel IELTS kursu hakkında ki uygulamalarda ya birebir  yada  öoklu gruplar halinde  verilen özel IELTS kursları esnasında, tüm bu çalışmalar sırasında öğrencilere ayrıca, sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına katkı sağlayacak olan IELTS sınav çözüm teknikleri için  Özel IELTS kursu da ” verilir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

 • Özellikle IELTS sınavından yüksek skor almayı amaçlayan yada IELTS için tarih almış süresi az olanların kesinlikle birebir Özel IELTS kursu  almaları önemle tavsiye edilir.
 • Özel IELTS kursunun çok pahalı olduğu yolunda ki dedikodulara da inanmayın.  Zira, özel kurs alındığında alınması gereken eğitimin süresi kalabalık gruplarla alınan Özel IELTS kursa oranla 3 kez daha kısa sürer. Bu şekilde, uzun sürede ödenen meblağ ile kısa sürede ödenen meblağ arasında pek bir fark meydana gelmez. Aşağı yukarı denk olur.