Özel Ielts Kursu

ÖZEL IELTS KURSU PROGRAMI

Özel Ielts Kursu Programı İçeriği

1 – Özel Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Özel Ielts Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ielts Kursu )

1 – ÖZEL IELTS KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU ):  Özel Ielts Kursu için düzenlenen kampanyalarda Özel Ielts Kursu verilen merkezlerdeki Özel Ielts Kursu seminerlerinde tamamen Özel Ielts Kursu  almak isteyen öğrencinin özellikleri ile birebir ve kişiye özgü olan , içeriğinde bulunan tüm bilgilerle özel IELTS kursu alacak öğrenciye her an yardım eden ve ivme kazandıran, öğrencinin en  büyük dostu ve IELTS hazırlığında bir numaralı yardımcısı ve destekçisi olan olan ve uzman hocaların gözetim ve denetiminde uygulanan  programı, birebir almak için müracaat eden  ve kayıt yaptıranlar, bu yaptığı baş vurunun ödülü olarak,  Özel Ielts Kursunun  yapılacağı gün ve saatleri bizzat kendi belirleme gibi hak ve ayrıcalık kazanır. Bu kazandığı ayrıcalığın  ona verdiği hakkı kullanarak, özel yaşamı ile bağdaşan, işlerini aksatmayacak ve rahatlıkla Özel Ielts Kursu alabileceği gün ve saatleri belirler.  Bu nedenle, kurs almaktan ötürü bir sıkıntı yaşamaz.

Öğrenci bu tür bir Özel Ielts Kursu programına Özel Ielts Kursu kampüsünde dahil olduğunda kaç ders alırsa başarılı olabilir konusunda karar almadan önce  seviyesi ve sınavda elde etmek zorunda olduğu score göz önüne alınarak, uzmanlar kurulu  aracılığı ile karar verilir ve tamamenkişiye özgü ve özel IELTS kursu programı devreye girer. 

2 – ÖZEL IELTS KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan  Gruplarla ÖZEL IELTS KURSU ): Özel Ielts Kursu  gerçekleştirilen birimlerdeki Özel Ielts Kursu panellerinde  hazırlanan  özel Ielts Kursu öğretilerinde,  Seviyeleri bir birine eşit yada en azından olabildiğince denk  olan 4 öğrenciden oluşturulan  gruplarda yer alarak çağdaş ve kaliteli, disiplinli, katı değil ama ciddi, doğrudan etkileyici,  eğlendirici ama mutlak öğretici, çalışmaya itici, dersi sevdirici, güven sağlayıcı, inandırıcı, yüksek skor odaklı bir   Özel Ielts Kursu alabilirsiniz.

Gruplar, yapılan araştırmalar sonucunda belirlenmiş olan , çağdaş ve kaliteli eğitimin gereği, 4 öğrenciden oluşturulur ve bu şekilde,  öğrencilere kalabalık gruplarla yapılan Özel Ielts kurslarında  bulamadıkları ” soru sorabilme olanağı  ” yaratılır ve ayrıca, Özel Ielts Kursunu veren eğitmen de, her öğrenci ile teker, teker iletişim kurabilir ve gereken süre onlarla rahatça ilgilenebilir.

Tüm bu özelliklerin gruplarda var olması ve uygulanması, gruplarda verilen Özel Ielts Kurslarına adeta birebir  kurs havası ve özelliği verir. Bunun neticesinde gruplarda verilen özel IELTS kursunda   yer alan  öğrencilerden olumlu sonuçlar elde edilir.

ÖZEL IELTS KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Öğrenci, Özel Ielts Kursu programlarında birebir özel IELTS kurs yada gruplara katılarak da kurs alsa, imzaladıkları andan itibaren onların başına bir sürü dert açan SENET  yapılmaz. Ödemeler, Özel Ielts Kursunda uygun tarihlerde önceden haber vermek koşulu ile taksitlerle alınır. Tarihler öğrencinin isteği doğrultusunda belirlenir.
  • Sınavda akademik kelime  dağarcığı ( vocabulary ) , başarılı olabilmek açısından büyük bir öneme sahiptir. Yani, ne kadar çok sayıda akademik kelime bilinirse, sınavda o derecede yüksek score elde edilebilir. Bu yüzden, özel IELTS kursu  programında öğrencilere  akademik kelimeleri içeren özel hazırlanmış kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrenciye verilir ve alıştırmaların yapılması ve sadece yapılması değil aynı zamanda özümsenmesi istenir. Bu aşamada, Özel Ielts Kursu sürecinde öğrenci çok yakından takip edilir ve verilen alıştırmaların yapılması için zaman, zaman uyarılır.
  • Özel Ielts Kursu merkezlerinde Özel Ielts Kursu boyunca öğrenciye, İngilizce bilgileri dışında sınavda soruların doğru ve daha hızlı cevap verilmesine katkı sağlayacak olan IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri hakkında eğitim verilerek öğrencinin sınavda başarılı olmasına % 100 katkı sağlanır.
  • Özel IELTS kursu öğretileri ile sınava hazırlanan öğrenci, tüm konularla ilgili kurs almaktan kaçınırsa şayet bir bölüm için Özel Ielts Kursu almak isterse alabilir.

 


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Sınavda yüksek score elde etmek mecburiyetinde olan öğrencilere, bire bir Özel Ielts Kursu almaları önerilir.
  • IELTS için önünde az bir süre kalan öğrencilere, özel kurs almaları önerilir.
  • Tüm öğrencilere en azından 10-15 derslik Özel Ielts Kursu ve sınav çözüm teknikleri eğitimi almaları tavsiye edilir.
  • En az upper-intermediate seviyesine ulaşmadan ielts sınavı için hazırlık çalışmaları yapılmamalı. 
  • Seviyeleri düşük olan öğrencilerin sınava hazırlanırken ve başlangıçta kesinlikle özel kurs alarak hazırlanmaları önerilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir