Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy

ÖZEL IELTS KURSU MECİDİYEKÖY PROGRAMI

Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy Programı İçeriği

1 – Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ielts Kursu )

 

ÖZEL IELTS  KURSU MECİDİYEKÖY

IELTS sınavına girmeniz gerekiyorsa,özel IELTS kursu Mecidiyeköy merkezimizde IeltS Akademik Eğitimin hazırladığı  özel IELTS kursu Mecidiyeköy programlarına   katılın.

Sınav becerilerinizi rehberli uygulama, alay sınavları  ve sınav ipuçlarını tartışarak geliştirmeye odaklanacaksınız.

Küçük gruplarımız (en fazla 4 kişi), deneyimli öğretmenlerimizden daha fazla geri bildirim ve rehberlik alacağınız anlamına gelir.

Özel IELTS kursu Mecidiyeköy merkezimizdeki Özel IELTS kursu Mecidiyeköy programları  özellikle sınav becerilerinin geliştirilmesi ve hafızası için etkili, oldukça etkileşimli ve öğrenci odaklı bir yaklaşımdır.

Özel IELTS kursu Mecidiyeköy merkezimizdeki etkileşimli sınıf etkinlikleri sayesinde özel IELTS kursu Mecidiyeköy programlarındaki deneyimli ve kalifiye öğretmenleriniz IELTS sınavı becerilerinizi geliştirmenize ve geliştirmeniz için geri bildirimde bulunmanıza yardımcı olur. İlginç ve zorlu sınavlara hazırlık görevleriyle öğreniminiz evde yüksek kalitede malzemelerle desteklenir.

Tüm özel IELTS kursu Mecidiyeköy merkezimizdeki hazırlık programlarımız:

Profesyoneller tarafından verilir: Yalnızca çok deneyimli ve sertifikalı ana dili veya iki dilli İngilizce öğretmenleriyle çalışıyoruz.
Ustalıkla tasarlanmış ve planlanmış  nitelikli Öğrenim. IELTS eğitmenimiz etkili öğrenme programları oluşturmak için öğrenme sürecini ve profesyonel materyalleri derinlemesine kullanır.
Size odaklanmış: öğretmenlerimiz kişiselleştirilmiş öğrenme hedefleri geliştirmenize yardımcı olacaktır. Geliştirmenize yardımcı olmak için diliniz hakkında düzenli olarak geri bildirim alacaksınız.
– Çok etkileşimli: Sınavda görüşmek için harcadığınız zamanı en üst düzeye çıkarmak, iyileştirme için geri bildirim almak ve sınıfta etkileşimli sınav uygulamalarını zorlamak için yenilikçi bir yaklaşım kullanıyoruz.

Eğer IELTS sınavına hazırlanmak için profesyonel, uygun fiyatlı ve etkili bir İngilizce kursu arıyorsanız, o zaman bize  yani özel IELTS kursu Mecidiyeköy merkezimizdeki özel IELTS kursu Mecidiyeköy programlarına katılın!

 

1 – ÖZEL IELTS KURSU MECİDİYEKÖY (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU) : Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy organizasyonlarında Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy ana merkezinde kurulan Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy platformlarındaki  özel  IELTS kursu Mecidiyeköy etkinliklerinde, Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy programına  birebir IELTS kurs almak amacı ile baş vuran  ve kayıt yaptıranlar, bu yaptığı müracaatın doğal sonucu olarak, kursların yapılacağı gün ve saatleri bizzat kendi belirleme hakkı kazanır. Bu şekilde kazandığı hakkı kullanarak, özel yaşamı ile bağdaşan, işlerini aksatmayacak ve rahatlıkla Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy kursunu alabileceği zamanı tespit edebilir.  Bu  hakkın kullanılması sonucunda,  kurs almaktan ötürü bir  sorun yaşamaz.

Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy etkinliklerinde Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy  departmanlarında organize edilen Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy öğretilerindeki özel  IELTS kursu Mecidiyeköy seminerlerinde, öğrencinin sınavda başarılı olabilmesi için kaç ders uygulanacağına,  seviyesi ve sınavda elde etmek zorunda olduğu score göz önünde bulundurularak uzmanlar kurulu  aracılığı ile karar verilir ve tamamen” kişiye özgü ve özel  IELTS kursu Mecidiyeköy programı” uygulanır. 

2 – ÖZEL IELTS KURSU MECİDİYEKÖY ( 4 Kişiden Oluşturulan  Gruplarla ÖZEL IELTS KURSU ): Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy birimlerimizdeki Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy sınıflarımızda verilen  özel  IELTS kursu Mecidiyeköy öğretilerinde, seviyeleri bir birine eşit yada en azından olabildiğince denk  olan 4 öğrenciden oluşturulan  gruplara dahil olarak  modern ve kaliteli bir kurs alabilirsiniz.

Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy  için yapılan düzenlemelerde Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy departmanlarında uygulanan Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy programlarında,gruplar, modern ve kaliteli eğitimin gereği, 4 öğrenciden kurulur ve bu şekilde,  öğrencilere kalabalık gruplarla yapılan kurslarda  bulamadıkları ” soru sorabilme olanağı  ” yaratılır ve ayrıca, özel  IELTS kursu Mecidiyeköy kurslarını veren eğitmenin de, her öğrenci ile teker, teker iletişim kurabilir ve gereken süre onlarla rahatça ilgilenebilir

Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy  ünitelerimizde kurulan Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy platformundaki Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy panellerinde, bu şekilde yapılan bir düzenleme ile  gruplarda verilen kurslara adeta birebir  kurs havası ve özelliği verilir. 

ÖZEL IELTS KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

 • Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy kampüslerindeki  Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy öğretilerinde,Öğrencinin aldığı kursun türü ne olursa olsun   SENET  yapılmaz. Ödemeler, uygun tarihlerde taksitlerle alınır.  Ödeme günleri  öğrencinin isteği doğrultusunda belirlenir.
 • Sınavda akademik kelime haznesi ( vocabulary ) , sınavın başarılması  açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu demek oluyor ki,  ne kadar çok sayıda akademik kelime bilinirse, sınavda o denli  yüksek score elde edilebilir. Bu nedenle, Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy öğretilerinde akademik kelimeleri içeren özel hazırlanmış kelimelerle ilgili çalışmalar Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy programlarında öğrenciye verilir ve alıştırmaların yapılması ve sadece yapılması değil aynı zamanda özümsenmesi istenir. Bu aşamada, öğrenci çok yakından izlenir ve verilen alıştırmaların yapılması için gerektiğinde uyarılır.
 • Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy ünitelerimizde uygulanan Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy programları sürecinde, sınav bilgileri dışında sınavda soruların doğru ve daha hızlı cevap verilmesine katkı sağlayacak olan ”  IELTS sınav çözüm teknikleri  ve taktikleri ile ilgili Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy eğitimleri verilerek öğrencinin sınavda başarılı olmasına % 100 destek verilir.
 • Özel  IELTS kursu Mecidiyeköy programı ile  sınava hazırlanan öğrenci, tüm konularla ilgili kurs almaktan kaçınırsa şayet bir bölüm için kurs almak isterse alabilir.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

 • Sınavda yüksek score elde etmek mecburiyetinde olan öğrencilere, bire bir Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy programına katılmaları  önemle tavsiye edilir.
 • Sınava girmek  için önünde az bir süre kalan öğrencilere, özel kurs almaları önerilir.
 • Tüm öğrencilere en azından 10-15 derslik kurs, sınav çözüm teknikleri eğitimi almaları tavsiye edilir.
 • En az upper-intermediate seviyesine ulaşmadan sınav için hazırlık çalışmaları yapılması sakıncalı ve risklidir.
 • Seviyeleri düşük olan öğrencilere  sınava hazırlanırken ve başlangıçta kesinlikle Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy’de eğitim 
  alarak hazırlanmaları önerilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir