Özel IELTS Kursu Programı

Özel IELTS Kursu Programının İçeriği

1 – Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 –  Ielts Kursu ( 4 kişi Grup  Ielts Kursu 

IELTS sınavı geliyor!!! Hala hazırlıksızsın. Arka planın iyi değil. İngilizceniz sadece başlangıç ​​seviyesinde. Uzun bir kursa gitmek için zamanınız yok. Gerçekten IELTS puanlarına ihtiyacınız var ve şimdi çok endişelisiniz. Ne yapmalısın? Tüm endişeni unut. Sorunlarınızı çözmek için özel bir kursumuz var. Tüm problemler – zayıf dinleme becerisi, dinleme konuşma fikrini yakalayamama, İngiliz aksanıyla aşina olmama, yavaş okuma, kötü yazma , akıcıkonuşamama,konuşma tekniklerine sahip olmama – ortadan kalktı. Testi yenmenize yardımcı olacak yardımcınız biziz. İstediğiniz becerileri geliştirebilirsiniz.

Öncelikle IELTS hakkında bilgi veriniz. Testi iyi biliyorsanız, uygun bir hazırlığa sahip olursunuz.

IELTS SINAVI HAKKINDA BİLGİ

IELTS, Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi anlamına gelir. Uluslararası yüksek öğrenim için dünyanın en popüler İngilizce Dil yeterlilik sınavıdır. Test dinleme konuşmadan oluşur, okuma ve yazma bölümü. Testin 2 türü vardır: Lisans ve üzeri eğitim için kullanılan Akademik Modül ve Genel Eğitim Modülü. Genel puan 9.0’dır. Puan, her bölüm puanına ve genel puana ayrılacaktır. İstanbul’da 2 test merkezi bulunmaktadır. Biri British Council, diğeri IDP. Cumartesi ve Perşembe günleri olan birçok sınav dönemi vardır. Adaylar istedikleri dönemi seçebilirler. Sınavınız Cumartesi günü gerçekleşirse, aynı gün veya Pazar günü konuşma sınavınız olabilir. Konuşma sınavınızın ne zaman olacağını bilme şansınız olmayacak. Bu nedenle, lütfen sınav günü gelmeden hazırlıklı olun.

İyi hazırlanmak gerçekten çok önemli. Hazırlığınızın testinizi ne kadar iyi etkileyeceği. Ancak bu, hazırlanmak için yeterli zamanınız yoksa, iyi bir puan alamayacağınız anlamına gelmez. Doğru hazırlık aynı zamanda puanınızı da içerir. İyi teknikleriniz varsa iyi puanlar alabilirsiniz. Şimdi, bu kestirme hazırlık hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. AKADEMİK EĞİTİMDE , seni bekleyen bir asistanımız var. Özel IELTS kursumuzla (sadece siz ve eğitmen), kendi kursunuzu tasarlayabilirsiniz; içerik, tarih, saat ve stil. Tüm bölümleri veya yalnızca bazı bölümleri incelemek isteyebilirsiniz. Baştan başlamak veya geçmiş makaleleri yapmaya odaklanmak isteyebilirsiniz. Size odaklanıyoruz!. Farklı insanların farklı gereksinimleri olduğunu biliyoruz. Farklı geçmişlere ve farklı algılara sahipsiniz. Bazı insanlar hızlı öğrenirken bazıları yavaş öğrenir.Kurs türü sizin için doğru seçimdir. Zamanınız kısıtlıysa ve boş zamanınızı tahmin edemiyorsanız bu kurs çok uygundur. Kendi kursunuzu tasarlamayı bilmiyorsanız, danışmanınız olmaya hazırız. Size profesyonel ve verimli öğretmenlerimizi sunuyoruz.

Burada.kendi kursunuzu tasarlayabilirsiniz. Bu sorunlardan herhangi biri ortadan kalkacaktır. Örneğin ; geçmişin o kadar iyi değil, öğrenmen yavaş, boş zamanını tahmin edemiyorsun, daha önce hiç sınava girmedin, İngiliz aksanına aşina değilsin, kompozisyon yazma ve resmi konuşmada iyi değilsin. DENİZLİ’deki özel IELTS kursu size yardımcı olabilir. Yeni stil öğretimimizle. IELTS deneyiminiz artık eskisi gibi olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir