İstanbul Ielts

IELTS İstanbul, İstanbul IELTS  Programları

İstanbul IELTS İstanbul Programları İçeriği

1 – İstanbul Ielts ( Birebir Ielts özel Ders )
2 – İstanbul Ielts ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts özel ders )

1 – İstanbul Ielts ( Birebir Ielts özel Ders ): İstanbul IELTS panellerinde hazırlanan İstanbul IELTS öğretilerindeki İstanbul IELTS seminerlerindeKapsam ve içerik açısından tümü ile öğrenciye yönelik, kurulumunda yer alan bilgilerle yüzde yüz olumlu etkili, anlatımında ki sadelik ile kolay anlaşılır, İstanbul IELTS  çözüm ve yazılım teknikleri ile öğrencinin en büyük dostu, öğrencinin karakteri ve yapısı ile birebir uyumlu, öğrencinin kendine olan güvenini ve inancını arttırmakla ünlü olan özel bir şekilde sadece İstanbul IELTS eğitim merkezimizdeki birebir özel dersler için kullanılan İstanbul IELTS programlarıyla sınavı aşmak mümkün.

2 – İstanbul Ielts ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts özel ders ): İstanbul IELTS adına yapılan kampanyalardaki İstanbul IELTS platformunda kurulan İstanbul IELTS departmanlarındaki İstanbul IELTS öğretilerinde,toplu ders almak isteyenler için özel geliştirilmiş, 4 kişilik gruplara İstanbul IELTS programları uygulandığında harika sonuçların alındığı, her öğrenci ile teker, teker iletişim kurabilen ve içerdiği bilgileri kolaylıkla aktaran, öğrenciyi geliştirecek tüm temel bilgi ve çağdaş tekniklere sahip olan İstanbul IELTS programlarının uzman eğitimciler aracılığı ile küçük gruplara uygulanması inanılmaz ölçülerde olumlu sonuçlar vermektedir.


Ielts İstanbul, İstanbul Ielts  Programları

 Bu sınava hazırlık denilince akıla gelen ilk isim biz, bizden bahis edildiğinde de akıla ilk gelen IELTS konusunda ki uzmanlığımız.

Son günlerde yaşanan tüm olaylar IELTS İstanbul, İstanbul IELTS   Programları konusunda ülkede çok büyük bir açık olduğunu ve bu eğitimin sadece İstanbul da  olduğunu  kanıtlandı. Ankara dahil tüm ülkede ciddi , kaliteli ve güvenilir  eğitim verilen bir kent olmadığı bırakın kent ya da kurumu İstanbul un  dışında  eğitim verebilecek kapasite ve bilgi birikimine sahip olan bir hoca bulunmadığı anlaşılmıştır. Mevcut olanlar, ellerinden geleni yapmalarına karşın yeterli olmadığı sayı itibari ile çok az oldukları anlaşılmakta.

IELTS için hazırlananlar daha çok internet ortamında bir şeyler bulmaya çalışmakta ama bunun yeterli olmayacağı kesin. Çünkü, bu sınav sadece iyi derecede dil bilmekle çözülebilecek ve üstesinden gelinecek bir sınav değil. Kesinlikle, yol gösteren ve bu işi bilen bir hocaya , koça ne denirse densin yani bilgili birine ihtiyaç var. Ancak bu şekilde IELTS  için hazırlanan bir kişi başarılı olabilir kanısındayım..

Bu tür bilgilere de ancak   İstanbul IELTS  de mevcut olan çok az sayıda hoca vakıf. O nedenle yazıya başlarken bu sınava hazırlık derslerini ve İstanbul IELTS programlarını uygulayabilecek ülkede tek kent İstanbul  diyerek başlandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir