Bilgi Üniversitesi Ielts Özel Ders

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Bilgi Üniversitesi Ielts Özel Ders Program İçeriği

1 –  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 – Bilgi Üniversitesi  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) : 

Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programlarında bireysel olarak yer alan aday öğrenciler,  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programlarının uygulama gün ve saatlerini kendi belirleme hakkı kazanır. Bu şekilde, aday öğrenciler günlük yaşamlarını hiç bir değişiklik yapmaksızın sürdürebilir ve istediği saatlerde Bilgi Üniversitesi Ielts özel dersi alabilir. Üniversitenin aday öğrencilerine , bireysel Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders aldıklarında verilmesi gereken Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders sayısı yapılan seviye sınav sonuçlarına ve aday öğrencinin kaç puan almak isteğine bağlı olarak belirlenir.

Tüm bu yapılanlardan sonra öğrenciye uygulanması gereken Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programına sıra gelir. Uygulanacak olan  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programı kesinlikle öğrencinin tüm eksik ve yetersiz bilgilerini tamamlayıcı, seviyesini yükseltici bir yapıda ve karakterde olduğu gibi tüm incelik, ayrıntı ve özellikleri ile uygulanarak öğrenciyi sınava hazır bir hale getirir.

2 –  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) :

Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders panellerinde İsteyen aday öğrenciler 4 kişiden kurulan gruplarda yer alarak , bireysel, kişiye özel ders kalitesinde ve niteliğinde  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders alabilirler. Bu eğitimlerin bireysel ders  kalitesinde olabilmesi için gereken önlemler alınmıştır. Her şeyden önce, grupların 4 kişi olması onlara küçük grup özelliği kazandırır ki buda grup ders eğitiminde, aday öğrencilere istedikleri anda anlamadıkları bir konu hakkında soru sorabilme imkanı sağladığı gibi Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders eğitimini veren eğitmenlerin de grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilmesini sağlar.  Bilgi Üniversitesi Ielts özel dersinde grubu oluşturan aday öğrencilere Bilgi Üniversitesi Ielts özel dersleri  başlamadan önce seviye sınavı yapılarak denk seviyede ki adaylardan gruplar oluşturulur.


NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ ?

  • Her şeyden önce, Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders eğitimlerinde yer alan  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders eğitmenleri konularında uzmanlaşmış  eğitmenlerdir. 
  •  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programlarında aday öğrencilere sadece gramer bilgisi değil yanında sınavda onların işlerini kolaylaştıracak , daha doğru ve daha hızlı yanıt vermelerini sağlayacak olan ” IELTS sınav teknikleri ve IELTS taktikleri dersleri de ”  verilir.
    Sınavda başarılı olabilmenin en önemli unsurlarından biri de çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu durum göz önünde bulundurularak, aday öğrencilere özel olarak hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilir
  • Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders   programında yer alan aday öğrencilere senet yapılmaz. 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir