Bilgisayar Tabanlı IELTS

BİLGİSAYAR TABANLI IELTSBİLGİSAYAR TABANLI IELTS KONUSUNDA AYRINTILI BİLGİLER

 

Bilgisayar tabanlı IELTS hakkında bilmeniz gereken her şey!

1 – Bilgisayar Tabanlı IELTS ( Bire bir IELTS Özel Ders )
2 – Bilgisayar Tabanlı IELTS ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla  IELTS Özel Ders )

Bilgisayar Tabanlı IELTS eğitim merkezimizdeki Bilgisayar Tabanlı IELTS dersi verilen sınıflarımızda kurulan Bilgisayar Tabanlı IELTS isimli programlarımız ile Bilgisayar Tabanlı IELTS sınavına katılmak isteyen öğrencilere her koşulda
Bilgisayar Tabanlı IELTS eğitim merkezimizdeki Bilgisayar Tabanlı IELTS dersi verilen sınıflarımızda kurulan Bilgisayar Tabanlı IELTS isimli programlarımız ile bilgisayar tabanlı IELTS merkezinde  IELTS eğitimi verilir.

Yönetici tarafından  Blog ve Haberler 

Bilgisayar Tabanlı IELTS eğitim merkezimizdeki,  Bilgisayar Tabanlı IELTS dersi verilen sınıflarımızda kurulan Bilgisayar Tabanlı IELTS isimli programlarımız ile Bilgisayar Tabanlı IELTS eğitimini verdiğimiz IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi), dünyanın en çok tanınan İngilizce yeterlilik  sınavıdır ve Kurumsal Bilgisayar Tabanlı IELTS dünya çapındaki üniversiteler tarafından kabul edilmektedir.

Resmi sınav merkezlerinden birinde kağıt veya bilgisayar üzerinde Ana Bilgisayar Tabanlı IELTS eğitim merkezimizdeki Bilgisayar Tabanlı IELTS dersi verilen sınıflarımızda kurulan Bilgisayar Tabanlı IELTS isimli programlarımız ile eğitimini verdiğimiz, IELTS sınavına girebilirsiniz.

Bilgisayar Tabanlı IELTS yada her iki durumda da, tamamen aynı IELTS sınavına, aynı sınav içeriği ve yapısıyla gireceksiniz. Tek fark, cevaplarınızı yazmayı veya kağıda yazmayı seçebilmenizdir – hangisi size en uygunsa.

Bilgisayarda IELTS  – Dinleme, Okuma ve Yazma bölümlerini


Bilgisayar Tabanlı IELTS eğitim merkezimizdeki Bilgisayar Tabanlı IELTS dersi verilen sınıflarımızda kurulan Bilgisayar Tabanlı IELTS isimli sınavı resmi sınav merkezlerimizden birinde bilgisayarda Bilgisayar Tabanlı IELTS olarak cevaplayacaksınız. Bilgisayar Tabanlı IELTS Konuşma sınavı, yüz yüze veya yüksek çözünürlüklü görüntülü arama yoluyla eğitimli bir IELTS Sınav uzmanı ile yapılacaktır.

Bilgisayar üzerinden sunulan Bilgisayar Tabanlı IELTS ile artık seçim yapabileceğiniz
Bilgisayar Tabanlı IELTS eğitim merkezimizdeki Bilgisayar Tabanlı IELTS dersi verilen sınıflarımızda kurulan Bilgisayar Tabanlı IELTS isimli programlarımızda daha fazla sınav tarihiniz olacak ve bilgisayar üzerinden sunulan Bilgisayar Tabanlı IELTS sonuçları 3-5 gün içinde hazır olacak.

Kağıt üzerinde IELTS – Bu seçeneği seçerseniz Dinleme, Okuma ve Yazma bölümlerinin cevaplarını kağıda yazacaksınız.

Konuşma sınavı, yüz yüze veya yüksek çözünürlüklü görüntülü arama yoluyla eğitimli bir IELTS Sınav Uzmanı ile yapılacaktır.

Sonuçlarınız, test tarihinden itibaren 13 takvim günü sonra hazır olacaktır.

 

Mevcut testler
Test türü
Ücret
Rezervasyon bağlantısı
IELTS Akademik

Kağıt tabanlı
85 KWD
Şimdi ayırtın
bilgisayar teslimi
KWD 88
Şimdi ayırtın
IELTS Genel Eğitimi

Kağıt tabanlı
85 KWD
Şimdi ayırtın
bilgisayar teslimi
KWD 88
Şimdi ayırtın
UKVI ve Yaşam Becerileri

UKVI için IELTS
KWD 78
Şimdi ayırtın
Yaşam becerileri
KWD 60
Şimdi ayırtın

Testinizi ayırtmak için yapmanız gerekenler:

Elinizde geçerli bir kimlik-pasaport veya Türk kimlik kartınız olduğundan emin olun. Bilgisayar Tabanlı IELTS Sınav gününde kayıt için kullandığınız pasaport veya Kimlik Kartının aynısını ibraz etmeniz gerekeceğini lütfen unutmayın. Farklı, geçersiz veya süresi dolmuş pasaport veya  kimlik kartı kabul edilmeyecek ve sınava girmenize izin verilmeyecektir. Lütfen 18 yaşın altındaki adayların bir sınav yerine başvurmak için bir ebeveyn veya vasi tarafından yazılı izin vermeleri gerektiğini unutmayın.’
Bilgisayar Tabanlı IELTS test formatı, soru türleri ve test sonuçları hakkında
Bilgisayar Tabanlı IELTS eğitim merkezimizdeki Bilgisayar Tabanlı IELTS dersinde önemli bilgiler içeren adaylar için Bilgilerimizi indirin ve okuyun  . Lütfen IELTS‘in 16 yaşından küçük sınav katılımcıları için önerilmediğini unutmayın.

IELTS sınavını iptal etme

IELTS sınavınızı sınav tarihinden beş hafta öncesine kadar iptal ederseniz, sınav ücretinin %25’i kadar bir yönetim ücreti düşülerek geri ödeme alırsınız.

Geri ödemelerin işlenmesinin dört ile altı hafta sürebileceğini lütfen unutmayın.

IELTS Sınavı Transfer ve Geri Ödeme Formu