Boğaziçi Ielts Özel Ders İstanbul

BOĞAZİÇİ IELTS ÖZEL DERS  İSTANBUL PROGRAMI  

Boğaziçi Ielts Özel Ders İstanbul Program İçeriği

1 –  Boğaziçi Ielts özel ders İstanbul ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Boğaziçi Ielts özel ders İstanbul ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Boğaziçi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) :   Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul platformunda kurulmuş Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul panellerinde hazırlanan Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul programlarında bire bir Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul dersi almak üzere yer alan aday öğrencilere , programların yapılacağı gün ve saatleri belirleme hakkı verilir. Bu konuda öncelik tanınır.Bu şekilde aday öğrenci günlük yaşamında her hangi bir değişiklik yapmaksızın  IELTS özel ders İstanbul programlarında eğitim alabilir. Sınavda almak zorunda olduğu ” score ” ve yapılan  seviye sınavından elde edilen sonuçlar,aday öğrenciye  Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul programında verilmesi gereken IELTS ders sayısının belirlenmesinde yol gösterir. Bu donelere bakılarak aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği tayin edilir.

2 –  Boğaziçi Ielts özel ders İstanbul ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) : Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul ana birimlerindeki Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul seminerleri içeriğinde yer verilen Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul seminerlerinde, aday öğrenciler bire bir verilen IELTS özel ders programlarının kalitesinde ve standardında , 4 kişilik gruplarda yer alarak ders alabilirler.

Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul ana merkezindeki Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul platformunda oluşturulan Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul öğretilerinde, grupların ,bireysel IELTS özel ders kalite ve standardında olabilmesi için ,grubu oluşturan aday öğrenci sayısı bilinçli bir şekilde 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Bu şekilde grup IELTS özel ders  programlarını uygulayan  eğitmenlerine ,aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilme imkanı sağlanmıştır.

 

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

♥ Uluslar arası seviye sınavı olan bu sınavda , akademik kelime bilgisinin fazlalığı başarıda önemli rol oynar.Bu nedenle, Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul ana birimlerindeki Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul departmanlarında aday öğrencilere , özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilerek çalışmaları istenir ve yapılan bu çalışmalar çok yakından izlenir.Çalışmayanlar uyarılır.

 

Boğaziçi Ders Programı İçeriği


IELTS Writing Özel Ders :
Essay yazılımı aday öğrencilere,her tür essayin kendine özgü olan yazılım kalıpları verilerek çözülür.

IELTS Reading Özel Ders : Okuma parçalarının çözümünde , aday öğrencilere hangi soru türünde paragrafın neresine bakılması ve yanıtın neresinde aranması gerektiği verilir.

IELTS Listening Özel Ders : Dinleme modülünde,parça dinlenirken nelere dikkat edilmesi ve konuşmacılardan kimin dinlenmesi ve nasıl dinlenmesi gerektiği aday öğrencilere verilir.

IELTS Speaking Özel Ders : Konuşma bölümünde gerçek sınavlar üzerinden aday öğrenciler çalıştırılarak, examiner ın nasıl etkileneceği ve ne şekilde bir konuşma yapılırsa iyi not olunacağı verilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir