DENİZLİ IELTS Akademik Kurs

IELTS Akademik KursDENİZLİ IELTS AKADEMİK KURS VERİLERİ

DENİZLİ IELTS AKADEMİK KURS AYRINTISI

1 – DENİZLİ IELTS Akademik Kurs ( Birebir IELTS Akademik Kurs )
2 – DENİZLİ IELTS Akademik Kurs ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Yapılan IELTS Akademik Kurs )

 

1 – DENİZLİ IELTS Akademik Kurs ( Birebir IELTS Akademik Kurs ) : DENİZLİ IELTS Akademik Kurs eğitim merkezimizdeki Denizli IELTS Akademik Kurs birimlerimizde üretilen IELTS Akademik Kurs programları ile IELTS sınavına hazırlık dersi isteyen öğrencilere özel IELTS Akademik Kurs öğretileri aracılığı ile IELTS Akademik Kursta dersler verilir.

2 – DENİZLİ IELTS Akademik Kurs ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Yapılan IELTS Akademik Kurs ) : IELTS Akademik Kurs eğitim merkezimizdeki IELTS Akademik Kurs birimlerimizde üretilen IELTS Akademik Kurs programları 4 öğrenciden oluşturulan gruplara bire bire  IELTS Akademik Kursta özel ders alan IELTS öğrencilerine IELTS Akademik Kurs eğitim merkezimizdeki IELTS Akademik Kurs bölümlerinde  üretilen IELTS Akademik Kurs öğretileri  ile uygulanan kalite ve özende uygulanır.

NOT : kurumsal IELTS Akademik Kursta her iki tarzda da ders alan öğrencilere diğer kurumların uyguladığı SENET imzalatma işlemi bizde yoktur. Ayrıca IELTS Akademik Kurs sürecinde öğrenciler  bu sınavın en önemli unsurlarından  biri olan akademik kelimeler konusunda ilk IELTS Akademik Kurs ana merkezimizdeki IELTS Akademik Kurs birimlerimizde hazırlanan ve uygulanan IELTS Akademik Kurs seminerleri ile özel alıştırmalarla IELTS Akademik Kursta desteklenerek bildikleri akademik kelime sayısının artmasına  katkı sağlanır.

Sınavın soru çözüm teknikleri ve taktikleri hakkında da Temel  IELTS Akademik Kurs merkezindeki  özel IELTS Akademik Kursta kendilerine çok açık ve net bilgiler verilerek IELTS sınavında başarılı olmaları için gereken önlemler alınır.

KATEGORİLER

Dinleme
Okuma
yazı
Konuşuyorum
Akademik Kurs
IELTS Akademik – Ön Hazırlık

Bu Kurs AKADEMİK IELTS Sınavına girenler içindir.

140 ülke tarafından onaylanan, dünya çapında tanınan bir sınav sistemi olan IELTS, eğitim yolculuğunuzu ve kariyerinizi hayal edilemez şekillerde şekillendirebilir. Ön DENİZLİ IELTS akademik hazırlık kursumuz, hemşirelik, tıp, finans, mühendislik, eğitim ve sosyal sektör, inşaat, hukuk, havacılık ve turizm gibi sektörlerden IELTS adaylarını İngilizce dilindeki yeterliliklerini keskinleştirme konusunda eğitmektedir. Bu IELTS Akademik kursun sonunda, süitimizden eninde sonunda okumak istediğiniz 2-3 temel IELTS Akademik Kurs kısa listeye alabilmeniz gerekir.

 

07saat 44dk Toplam Uzunluk

Başlangıç ​​seviyesi
Bu Kursu Paylaş
Ön izleme
%60 İndirim
Dinleme
Okuma
Konuşma
yazı yazma
2 Videolu Ders
1 Alıştırma Testi
1 Deneme Testi
Kurs Geçerliliği: 3 Ay
Şimdi al

DENİZLİ IELTS Akademik Kursta NE ÖĞRENECEKSİNİZ

IELTS Test prosedürleri ve puanlama formatı hakkında.
IELTS yazma ve konuşma için zorunlu olan gramer dersleri hakkında.
IELTS sınavına gerçekten hazırlanmadan önce uygulayabileceğiniz stratejiler hakkında.

DENİZLİ IELTS Akademik Kurs ne sunuyor?

IELTS Testinin yapısı ve düzeni hakkında size kısa bir fikir vermek için video dersleri.
IELTS Sınavına hazırlanmaya başlamak için dil bilgisi dersleri.
Modüllerin her biri için Uygulama Testleri.

Bu  DENİZLİ IELTS Akademik Kurs aşağıdakiler için en iyisidir:

Bu IELTS Akademik Kurs Akademik IELTS Sınavına girenler içindir. İngilizce dilinde bir üniversitede/kolejde okumak isteyenler içindir.
Aynı zamanda tıp uzmanları ve IELTS akademik sınav puanını talep eden diğer özel meslekler için de geçerlidir.
IELTS Sınav formatı ve modül türleri hakkında farkındalık kazanmak isteyen adaylar.
Kendilerini IELTS Sınavına hazırlamak isteyen sınav katılımcıları