DENİZLİ IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri....

DENİZLİ IELTS Dersleri

DENİZLİ IELTS DERSLERİ PROGRAMI

DENİZLİ  IELTS Dersleri Program İçeriği

1 – DENİZLİ  Ielts Dersleri ( Bireysel – Özel Ielts Dersleri )
2 – DENİZLİ  Ielts Dersleri ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts Dersleri )

1 – DENİZLİ IELTS Dersleri ( Bireysel – Özel Ielts Dersleri ) :

IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri programlarında bire bir  olarak özel yer alan aday öğrenciler , IELTS derslerinin işlendiği ve IELTS dersleri programlarının uygulanacağı gün ve saatleri günlük yaşamlarında her hangi bir değişiklik yapmadan IELTS Dersleri merkezinde serbestçe seçebilirler. IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen IELTS Derslerinde  ve IELTS dersleri öğretilerinde bireysel özel  IELTS dersleri programlarına dahil olan aday öğrencilere sınavda başarılı olabilmeleri için kaç IELTS dersleri verilmesi gerektiği, aday öğrenciye IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarındaki  IELTS derslerinde yapılan seviye sınav sonuçlarına ve IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri programlarında öğrencinin testte  elde etmek istediği puana göre ayarlanır .

2 – DENİZLİ IELTS Dersleri ( 4 kişilik gruplarla  Ielts Dersleri ) : 

IELTS dersleri için verilen seminerlerdeki IELTS dersleri hazırlanan kampüslerde kurulan ve IELTS dersleri birimlerimizde uygulanan  IELTS dersleri seminerlerinde grup şeklinde uygulanan IELTS dersleri programlarına katılan aday öğrencilere IELTS derslerinde seviye sınavı yapılarak IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri  merkezindeki IELTS dersleri öğretilerinde aynı seviyede yada mümkün olduğu kadar denk seviyede olan aday öğrencilerden IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri öğretilerinde homojen gruplar kurulur. Bu grupların IELTS derslerinde sayısı 4 kişi ile sınırlandırılır. Nedeni, IELTS dersleri  verilen gruplardaki en ideal sayının dört olmasından kaynaklanır. Ayrıca dört sayısı IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri programlarında gruplardaki aday öğrencilere oldukça önemli artılar sağlar. Örneğin,IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri programlarında grup IELTS derslerinde görev yapan IELTS hocaları  sayı az olduğundan her öğrenci ile IELTS derslerinde bire bir alakadar  olur. IELTS Derslerinde diğer bir avantaj ise,  IELTS derslerinde öğrenciler kalabalık gruplarda yapamadıkları ” soru sorma ” eylemini rahatlıkla gerçekleştirebilir ve IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri programlarında  anlamadıkları konularla ilgili olarak sorular sorabilir.

DENİZLİ IELTS DERSLERİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK


IELTS dersleri temel birimlerimizde Gerek ielts academic sınavı ve gerekse general training sınavı hazırlık IELTS derslerinde , senelerce   konusunda  IELTS dersleri vermiş ve konuda çok tecrübesi olan gerçek IELTS dersleri hocaları yer alır.

DENİZLİ IELTS SINAV HAZIRLIK PROGRAMI

  • Reading Dersleri : IELTS okuma parçasında yer alan bütün soru çeşitlerine IELTS derslerinde teker teker değinilir ve her biri için ayrı, ayrı aday öğrenciler IELTS Derslerinde soruların nasıl cevaplandırılacağı konusunda bilgilendirilir.
  • Writing Dersleri : IELTS sınavının yazım bölümünde yer alan 2 yazım türü konusunda aday öğrencilere IELTS dersleri verilir ve bazı essay yazılımları kalıp şeklinde aday öğrencilere IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri programlarında aktarılır.
  • Listening Dersleri : IELTS sınavının dinleme bölümünde yer alan dinleme parçalarının nasıl dinlenilmesi gerektiği ve parçaları dinlerken neler yapılması ve IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında düzenlenen ve IELTS dersleri programlarında ne tür bir dinleme stratejisi uygulanması gerektiği husunda IELTS derslerinde aday öğrencilere özel çalışmalar yaptırılır.
  • Speaking Dersleri : Aday öğrencilere gerçek bir  sınavda olduğu gibi IELTS derslerinde ortam yaratılır ve aday öğrenciler IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri   yaratılan bu gerçeğe yakın ortamda, gerçek sınavlardan alınma konuşma bölümleri ile IELTS dersleri etkinliklerinde IELTS dersleri verilen merkezdeki IELTS dersleri departmanlarında sanki sınavdaymış gibi çalıştırılır.

.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir