DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu – İbrahim Şahin,( 05324772541) Ielts Akademik Eğitim, Ielts Kursu

DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu ile başarı yakın.DENİZLİ IELTS HAZIRLIK KURSU PLATFORMU

DENİZLİ IELTS HAZIRLIK KURSU PLATFORMUNDA IELTS HAZIRLIK

DENİZLİ IELTS HAZIRLIK KURSU İLE EN İYİ IELTS SEVİYENİZE ULAŞIN

 IELTS Hazırlık kursumuzun merkezinde  IELTS Hazırlık kursumuz, ihtiyaç duyduğunuz tarihe kadar ihtiyacınız olan IELTS seviyesini almanız için IELTS Hazırlık kursumuzun merkezinde ki eğitimlerde   IELTS Hazırlık kursu programı, tasarlamıştır. IELTS Hazırlık kurslarında IELTS hazırlığı, üniversiteye giriş için belirli bir IELTS seviyesine ihtiyaç duyan öğrenciler için idealdir ve tüm   IELTS Hazırlık kursları okullarında mevcuttur.

 

DENİZLİ İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM  IELTS HAZIRLIK KURSLARI

İngilizce Akademik Eğitim   IELTS Hazırlık kursu, IELTS Akademik Sınavına girmek isteyen öğrenciler içindir. Bu IELTS Hazırlık kursları, orta seviye ve üzerindeki öğrenciler için tasarlanmıştır ve IELTS Sınavına hazırlanırken IELTS Hazırlık kursları ile  İngilizce becerilerinizi geliştirmeyi ve sınav tekniğinizi geliştirmeyi amaçlar.

Hedefinize ulaşmak için hangi IELTS seviyesine ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve  IELTS Hazırlık kursumuzun merkezinde  IELTS Hazırlık kursumuz, ile hedefinize ulaşmak için hangi becerileri, teknikleri ve sınav alanlarını geliştirmeniz gerektiğini belirlemek için öğretmeninizin sizinle birlikte çalışacağı, hedefe dayalı bir kurs yapısını izleyeceksiniz.

Her hafta,IELTS Hazırlık kurslarında  derslerinizin bir parçası olarak, sınavın geliştirmeniz gereken alanlarına odaklanarak IELTS geçmiş ödevlerini çalışacaksınız.İngilizce Akademik Eğitim ‘deki eğitiminiz boyunca öğretmeniniz ve akademik ekip ilerlemenizi izleyecek ve size geri bildirimde bulunacaktır.

Ayda bir kez, doğru yolda olduğunuzdan emin olmak için becerilerinizi, ilerlemenizi ve sınava hazır olup olmadığınızı tartışmak için IELTS Hazırlık kurslarında bir akademik yönetici ile IELTS Hazırlık kursumuzun merkezinde  IELTS Hazırlık kursunda bir rapor ve bire bir oturum alacaksınız.

 

DENİZLİ IELTS HAZIRLIK KURSU GERÇEKLERİ

UYGUN
Tüm İngilizce Akademik  Okulları
BAŞLANGIÇ ​​TARİHİ
Her pazartesi
ASGARİ SEVİYE
Orta düzey
YAŞ
16+
MAKSİMUM SINIF BOYUTU
4
SINAV ÜCRETİ
£170 – £195
ŞİMDİ IELTS HAZIRLIĞI ÇALIŞIN!

KURS ÖZELLİKLERİ
DERS ÇIKTILARI

DENİZLİ IELTS HAZIRLIK KURSU HEDEFLERİ

İstediğiniz IELTS seviyesini belirleyin ve elde edin
Hedef odaklı ve yüksek odaklı hazırlık programı
Sınavda başarılı olmak için gerekli becerileri geliştirmek
Sınavda puanınızı en üst düzeye çıkarmak için stratejiler geliştirin

NEDEN IELTS HAZIRLIĞI ÇALIŞMALI?

IELTS sınavı (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) size dünya çapında 10.000’den fazla eğitim ve öğretim sağlayıcısı tarafından tanınan bir İngilizce Seviyesi verir. Bir IELTS seviyesine ulaşmak, İngilizce yeterlilik seviyenizi gösterir ve İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim veya profesyonel fırsatlara erişmenize yardımcı olur.

İngilizce Akademik Eğitim   IELTS Hazırlık kursları, İngilizce konuşulan bir ülkede üniversiteye gitme konusunda ciddi olan öğrenciler veya İngilizce kullanarak çalışmak isteyen herkes için harika bir seçimdir. IELTS seviyesi, CV’nize harika bir katkı sağlar ve çok sayıda eğitim ve mesleki fırsatın kilidini açar.

 

NASIL İLERLEYECEKSİNİZ

Tüm öğrencilerin kendi hızlarında ilerlediklerini anlıyoruz ve IELTS sınavınıza kendi hızınızda hazırlanmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacaklarını biliyoruz.

Bir IELTS seviyesinde yükselmek yaklaşık 12 hafta sürer, ancak her öğrenci farklıdır ve ne kadar hızlı ilerlediğiniz birçok faktöre bağlıdır. Yeni başlayan biri genellikle ileri düzeydeki bir öğrenciden çok daha hızlı ilerleme kaydeder ve elbette motivasyon, kendi kendine çalışma taahhüdü ve İngilizce’nin sınıf dışında kullanılmasının hepsinin etkisi vardır.

 

programı
Haftalık Sınıf İçi Saat Saati
Haftalık Ders Sayısı
Her Kursu Tamamlamak İçin Hafta Sayısı
Yoğun
19
25
12
Süper Yoğun
23
30
12
Süper Yoğun Plus (Londra)
27
35
12
Öğrenciler kendi hızlarında ilerleyecektir. Tüm ev ödevlerine ve kendi kendine çalışma önerilerine en az %80 oranında devam  İngilizce Akademik Eğitimde SINAV HAZIRLIĞI
Tüm İngilizce okullarımız, IELTS Hazırlığı‘nı, ihtiyacınız olan IELTS seviyesini almanız için tasarlanmış bir şekilde öğretir. Daha fazlasını öğrenmek için özel okul sayfalarımızı ziyaret edin.