DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursuile IELTS DE BAŞARILI olun

DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu

DENİZLİ IELTS HAZIRLIK KURSU PLATFORMU

 

DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu

 

1 – DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu ( Birebir Özel DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu

2 – DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu ( 4 Öğrenci ile  DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu 

 

DENİZLİ IELTS HAZIRLIK KURSU (AKADEMİK VE GENEL EĞİTİM)

DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursumuz size IELTS sınavının yapısını ve tüm bileşenler için inceleme stratejilerini tanıtacaktır. IELTS sınavı sırasında sizi nelerin beklediğini öğrenin ve uygulama ve tekrar yoluyla daha iyi sonuçlar elde edin. Resmi alıştırma testi materyalleriyle çalışın ve bir eğitmenden geri bildirim alın. DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursu, yaygın hataların kaynaklarını belirlemenize yardımcı olacak ve sınav gününde bunları tekrarlamaktan kaçınmak için size gerekli becerileri kazandıracaktır.

DERS TANIMI

Dinleme : Her bir dinleme bölümünün biçimini ve temasını ve her bir öğenin adayların dinleme becerilerini ve anlamalarını test etmek için nasıl tasarlandığını analiz etmeyi öğreneceksiniz. Kapsamlı zamanlı uygulama yoluyla her öğe için uygun bilgi türünü belirleme tekniklerini geliştirme fırsatına sahip olacaksınız.
Okuma : Soruları yanıtlamak için gözden geçirme ve tarama stratejilerini uygulamayı öğreneceksiniz. Kağıt üzerinde test tasarlama “hilelerini” keşfetmenize yardımcı olacağız.
Yazma : Belirli bir konudan iyi organize edilmiş bir yazı parçası geliştirme sürecine aşina olacaksınız. Ürün odaklı bir görüş yerine süreç odaklı yazma görüşüne odaklanılacaktır. Derslerimizi, konuyu/soruyu analiz etmenize, bilgi aramanıza (fikirler, örnekler, deneyimler ve gerçekler), yazınızı tutarlı ve tutarlı bir şekilde düzenlemenize ve puanlama kriterlerini anlamanıza yardımcı olacak şekilde uyarlayacağız.
Konuşma : Konuşma sınavında başarılı olmak için gereken özgüveni kazanmanıza yardımcı olacağız. Telaffuz ve tonlama akıcılığınızı ve doğruluğunuzu gözden geçirecek ve güncelleyeceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ifade etmek için kelime dağarcığını, cümle yapılarını ve uygun geçiş sinyallerini veya bağlayıcıları izlemek için hızınızı nasıl ayarlayacağınızı öğreneceksiniz.

IELTS Hazırlığı

IETLS hazırlığına yaklaşmanın birçok yolu vardır ve her öğrencinin durumu farklıdır. Mevcut becerilerinize ve hangi IELTS sonuçlarını hedeflediğinize bağlı olarak, zaman kaybetmeden doğru türde IELTS pratiği almak için çalışma yöntemlerinizi seçebilirsiniz.

Birçok IELTS alıştırma stratejisi, herhangi bir İngilizce sınavına hazırlanmak için kullanacağınız stratejilerle aynıdır. İngilizcenizi geliştirmek için yaptığınız her şey, eğer somut iyileştirmeler yaparsanız, sizi IELTS‘e de hazırlayacaktır. IELTS okuma, konuşma, dinleme ve yazmayı test ettiğinden, önce hangi becerilere odaklanacağınızı belirlemeniz gerekir. İngilizce akademik metinleri okumakta sorun yaşıyorsanız, kelime dağarcığınızı geliştirmeniz ve bu tür metinleri anlama pratiği yapmanız gerekir. İngilizce konuşmakta sorun yaşıyorsanız, o zaman bir konuşma partneri bulmanız gerekir. Hangi beceriye odaklanmaya karar verirseniz verin, IELTS sonucunuzda gerçek bir gelişme sağlamanın tek yolu düzenli pratik yapmaktır.

IELTS uygulama testleri

Bir IELTS deneme sınavına girmek size genel olarak mevcut IELTS puanınızı ve ayrıca test edilen dört becerinin her birinde bir puan verecektir. Puan dökümü size hangi beceriler üzerinde çalışmanız gerektiği konusunda bir fikir verecektir ve genel puanınız size ne kadar çalışmanız gerektiğini söyleyecektir.

Pek çok öğrenci, herhangi bir hazırlık yapmadan önce bir IELTS deneme sınavına girerek başlar, ardından sonuçlarını aldıklarında hangi hazırlığı yapmaları gerektiğine karar verebilirler. Resmi olarak puanlanmış IELTS deneme sınavlarını Cambridge English’ten satın alabilirsiniz. Bunlar size IELTS soru türleri ve sınav yapısı hakkında bir fikir verir. Bunu yaparsanız, Akademik veya Genel Eğitim olsun, alacağınız IELTS türüne karşılık gelen IELTS deneme sınavını satın aldığınızdan emin olun.

Hangi IELTS deneme sınavını seçerseniz seçin, sınava mümkün olan en iyi koşullarda girmeniz önemlidir. Her şeyi bir oturuşta bitirmek için yeterince zaman ayırın, dikkatinizin dağılmayacağı bir yere oturun ve sözlük veya başka araçlar kullanarak kopya çekmeyin. IELTS deneme sınavlarının, sınav gününde karşılaşacağınız gerçek IELTS kadar stresli olmadığını unutmayın. İdeal olarak, gerçek IELTS‘e sonuçlarınızda biraz farkla girmek istersiniz, çünkü muhtemelen pratik yaparken aldığınız kadar iyi puan alamayacaksınız.

DENİZLİ IELTS Hazırlık Kursları

Vizeniz veya üniversite başvurunuz için belirli bir puana ihtiyacınız varsa, IELTS hazırlık kursları da vardır. Bunlar, kendi başınıza çalışmaktan (veya hiç çalışmamaktan) daha pahalıdır, ancak IELTS puanınızı yükseltmede çok daha etkilidirler. Pek çok öğrenci IELTS‘e kendi başlarına hazırlanmaya başlar, belki bir kitapla veya çevrimiçi araştırma yaparak, sonra gerçek IELTS’e girerler ve bunun ne kadar zor olduğunu öğrenirler. DENİZLİ IELTS hazırlık kursu, sınava hazırlık durumunuzda büyük bir fark yaratabilir.

İyi bir IELTS hazırlık kursu, farklı soru türlerine nasıl yaklaşılacağı, zaman kaybetmemek için nasıl hızlanacağı, makalelerinizi nasıl yapılandıracağınız ve dinleme bölümlerinde nasıl not alacağınız hakkında sınava özel ayrıntılı tavsiyeler içerecektir. Hazırlık kursları genellikle gerçek puanlamalı bir veya daha fazla zamanlı IELTS uygulama sınavını da içerir. DENİZLİ IELTS hazırlık kurslarındaki öğretmenler, sınavla ilgili çok fazla deneyime sahiptir ve her öğrencinin puanını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olabilir.

Birçok IELTS hazırlık kursu türü mevcuttur. Üç ana tür, çevrimiçi DENİZLİ  IELTS hazırlık kursları, evinizin yakınındaki bir okulda IELTS hazırlık kursları ve yurt dışında IELTS hazırlık kurslarıdır. Çoğu IELTS hazırlık kursunun 2 veya 3 ay sürdüğünü unutmayın. Çok daha kısa bir kurs, IELTS puanınızı yükseltmede etkili olmayacaktır. Vizeniz veya üniversite başvurunuz için belirli bir IELTS puanına ihtiyacınız varsa buna göre planlayın.

EF size nasıl yardımcı olabilir?

EF, yıl boyunca farklı zamanlarda başlayan çeşitli yerlerde yoğun IELTS hazırlık kursları düzenlemektedir. Bir DENİZLİ IELTS hazırlık kursu, sağlam bir genel İngilizce eğitiminin yanı sıra size çok sayıda IELTS pratiği sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir