DENİZLİ Ielts Kursu

DENİZLİ IELTS Kursu

DENİZLİ IELTS KURSU HAKKINDA

DENİZLİ IELTS Kursu Program İçeriği

1 – DENİZLİ Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – DENİZLİ  Ielts Kursu ( 4 kişi Grup  Ielts Kursu )

1 – DENİZLİ Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu ): 

DENİZLİ IELTS Kursu için DENİZLİ Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında IELTS Kursunda hazırlanan Ielts Kursu uygulamalarında,temel hazırlanış mantığı ile her durumda öğrenci ve onun çıkarları düşünülerek IELTS Kursunda hazırlanan, içeriğinde ki tüm verileri IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan Ielts Kursu uygulamalarında,öğrenci yararına sunan, çözüm tekniklerinden başlayarak her bölüm için yapılan açıklamalarla öğrencilere IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan Ielts Kursu uygulamalarında sınavda yapacakları şeyler hakkında öneriler sunan, içeriğinde ki öğrenciye moral veren açıklamaları ile onları rahatlatan ve IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan Ielts Kursu uygulamalarında, sınava dingin bir vaziyette çalışmalarına neden olan en çağdaş öğretim sistemleri ile yüklenen IELTS Kursu programlarının   eşliğinde birebir özel  IELTS Kursu alabilir ve IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan Ielts Kursu uygulamalarında hedefi IELTS Kursu ile 12 den vurabilirsiniz.

2 – DENİZLİ  Ielts Kursu ( 4 kişi Grup  Ielts Kursu ): 

IELTS Kursu hakkında Ielts Kursu verilen birimlerimizdeki IELTS Kursu departmanlarında ve Ielts Kursu panellerinde,toplu kurslara  katılmak  ve IELTS Kursu ile öğretim görmek isteyen öğrencilere her şeyi ile başarılı olmaları için hazırlanan, IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan Ielts Kursu uygulamalarındaki özel bilgilerle IELTS Kursun ile öğrenciyi başarıya götüren, grupta yer alan her öğrenciye birebir ulaşan,IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan Ielts Kursu uygulamalarında, içerdiği sistemlerle öğrenciye IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan  Ielts Kursu uygulamalarında,çok kaliteli öğretim sunan  IELTS Kursu programlarının uzman hocalar tarafından IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan  Ielts Kursu uygulamalarında,uygulanması  başarılı olmaları için kaçırılmaz bir fırsattır.

DENİZLİ IELTS KURSLARIMIZ:

AÇILACAK VE AÇILAN KURSLAR İÇİN LÜTFEN 0 572 74 14 veya 0 212 572 00 34 NUMARAYI ARAYINIZ.

KURUMUMUZDA IELTS KURSLARI İKİ  ŞEKİLDE OLARAK UYGULANMAKTADIR.

MODUL 1: IELTS SINAVI A GRUBU
Bu IELTS Kursu IELTS SINAVI A GRUBU Upper -Intermediate ve üstü öğrenciler için açılmakta ve doğrudan IELTS sınavında başarılı olmayı hedeflemektedir. Toplam 80 saattir.

Bu IELTS Kursu programları IELTS SINAVI A GRUBU 2 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLAR HALİNDE DE AÇILMAKTADIR VE BU GRUPLARIN DERS GÜN VE SAATLERİ GRUP ÜYELERİNİN TALEPLERİNE GÖRE AYARLANMAKTADIR. 
IELTS SINAVI A GRUBU programının  IELTS Kursu içeriğini, sınav strateji ve teknikleri üzerinde yapılacak yoğun çalışma oluşturmaktadır.  IELTS Kursu ile bu yoğun çalışmanın hedefi, öğrencinin IELTS Kursunda 4 ana sınav bölümünde başarılı olmasını sağlamaktır. IELTS Kursunda Bunu gerçekleştirebilmek için sınıf içinde birebir  IELTS Kursu ÖZELLİKLERİNDE çok  alıştırma yapılmaktadır.

Bu programın en az 30 saatini Task 1 ve Task 2 içeriğinde ACADEMIC WRITING oluşturmaktadır.
A GRUBU IELTS KURSU kısa süre içinde IELTS sınavına girecek upper-Intermediate ve üstü öğrenciler için uygundur.

MODÜL 2: IELTS SINAVI B GRUBU
Bu B GRUBU IELTS KURSU Intermediate Dil düzeyinini tamamlamış öğrenciler içindir. Toplam 130 saattir.
GRUPLAR EN ÇOK 4 ÖĞRENCİDEN OLUŞMAKTADIR.

IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan  Ielts Kursu uygulamalarındaki bu IELTS programı, öncelikle öğrencilere IELTS formatında İngilizce Akademik eğitim  olarak IELTS Kursu  ile Upper-intermediate dil becerilerini kazandırmayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan  Ielts Kursu uygulamalarındaki, IELTS Kursu programının ilk 50 saati bu amaca hizmet etmektedir. Bilindiği üzere IELTS sınavından 9 üzerinden 6,5 alabilmek upper-intermediate programının IELTS Kursunda tam olarak kazandırılmasına bağlıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir