DENİZLİ IELTS Özel Ders DENİZLİ  merkezinde IELTS Özel Ders DENİZLİ birimlerindeki IELTS Özel Ders

DENİZLİ IELTS Özel Ders

DENİZLİ IELTS ÖZEL DERS ve AYRINTILARI

DENİZLİ IELTS ÖZEL DERS ÇALIŞMALARI İLE IELTS SINAVINDA KESİN BAŞARI

 

1 – DENİZLİ IELTS Özel Ders ( Bire bir IELTS Özel Ders )
2 – DENİZLİ IELTS Özel Ders ( 4 öğrenciden kurulan gruplarla IELTS Özel Ders )

Hedeflediğiniz IELTS puanına ulaşmakta zorlanıyor musunuz?

DENİZLİ IELTS Özel Ders için Yalnız değilsiniz. Ancak, doğru yerdesiniz! IELTS Akademik Eğitim Denizli IELTS Özel Ders merkezinde Birebir IELTS Özel Ders birimlerindeki Kişisel IELTS Özel Ders her yıl binlerce öğrencinin hedeflediği IELTS grup puanlarına ulaşmasına yardımcı olur.

İster benzersiz Temel IELTS Özel Ders merkezinde Akademik IELTS Özel Ders birimlerindeki Bireysel IELTS Özel Ders ile   temel becerileri öğrenin, ister işaretleme hizmetimizden kişisel geri bildirim alın, ister sınıfta IELTS uzmanlarımızdan biriyle sınıfta öğrenin, IELTS  derslerimizin sizi mümkün olan en kısa sürede gerekli IELTS bant puanına yükseltmesi garanti edilir.

DENİZLİ IELTS Özel Ders İle Ne sunuyoruz?

YAZI

Yazmak, çoğu öğrencinin IELTS yazma yolculuğundaki en büyük zorluktur, ancak olmak zorunda değildir. Aylarca, hatta yıllarca korkunç bir 6,5’a takılıp kalanlar da dahil olmak üzere,IELTS eğitimi ile  öğrencilerimiz her hafta hedef puanlarına ulaşıyor.

Sır? Yüksek kaliteli öğretim! Tek “sihir”, karmaşık akademik becerileri anlaşılması kolay bir şekilde sunan derslerdir. IELTS Akademik Eğitimdeki  yazma paketlerimiz artık tüm IELTS video kitaplığına erişimi içeriyor. Ayrıca, en yüksek IELTS puanları hedefliyorsanız, Ana IELTS Özel Ders ana merkezinde IELTS öğretilerindeki IELTS Özel eğitimi  ile başarı şansınızı en üst düzeye çıkarmak için Kişisel IELTS Özel Ders merkezinde IELTS Kursu birimlerindeki IELTS Kursunda kişisel problem alanlarınız hakkında geri bildirim almak için işaretleme ekleyebilirsiniz.

KONUŞMA

Yeni IELTS Akademik Eğitimdeki, IELTS Speaking Özel Ders programlarımız IELTS konuşma sınavının her  bölümünde becerilerinizi ve öz güveninizi geliştirmek için tasarlanmıştır. Gruplara IELTS Özel Ders ana merkezinde IELTS  sınıflardaki  IELTS Özel hazırlıkta Yerli öğretmenlerimizle canlı derslerde, Grup IELTS Özel Dersle yüksek puan almanın anahtarı olan belirli tekniklerin kilidini açacaksınız.

Master IELTS Özel Ders merkezinde Özel IELTS Kursu birimlerindeki Birebir IELTS Kursunda 15 günlük yoğun kursumuz, konuya özel kelime dağarcığı ve faydalı cümle yapılarından, başka kelimelerle ifade etmeye ve telaffuza (ve çok, çok daha fazlasına!) kadar her şeyi kapsar. Ayrıca, konuşma uzmanlarımızla bireysel olarak çalışmak istiyorsanız, Kişiye Özel IELTS Özel Ders merkezinde Kişiye Özgü  Konuşma IELTS Özel Ders birimlerindeki IELTS te hedef puanınızda %100 doğru yolda olduğunuzdan emin olmak için deneme konuşma testleri veya bire bir IELTS Özel dersler ekleyebilirsiniz.

OKUMA r 

Her tür IELTS okuma görevi için doğru “yöntemi” biliyor, ancak yine de doğru cevabı bulamıyor musunuz? IELTS Deneme sınavından sonra deneme sınavına giriyorsun ama kendini geliştiremiyor musun? Doğru, Yanlış, Verilmedi soruları kafanız mı karıştı yoksa nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Peki, Bireysel IELTS Özel Ders merkezinde Kişisel IELTS Kursu birimlerindeki sürekli IELTS Kursunda okuma paketlerimizden biriyle DENİZLİ Kişisel IELTS Özel Derste becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardım etmemize izin verin. İster sadece 15 günlük Yoğun Okuma Kursumuza kaydolun, ister bire bir ders eklemeye karar verin, söz veriyorum, sizin için okuma zahmetini ortadan kaldıracağız!

DİNLEME

Tüm IELTS dinleme kurslarımız gibi, IELTS Listening Özel Ders merkezinde IELTS Kursu birimlerindeki IELTS hazırlık yeni dinleme paketlerimizi de becerilerinizi geliştirebilmeniz için testi parçalara ayıracak şekilde tasarladık. Yüz yüze IELTS Özel Derste  Öğrencilerimizin çoğunun burada son derece yüksek puanlara (genellikle 7.0 veya 8.0) ihtiyacı olduğu için,Kişisel IELTS Özel Ders temel birimlerde Bireysel Özel  IELTS Kursu öğretilerinde uygulanan IELTS dersi ile  her tür soruyu daha önce hiç görülmemiş bir derinlikte ele alıyoruz. Örneğin, ÜÇ tür harita görevi olduğunu biliyor muydunuz?!

5 günlük Yoğun Dinleme Kursumuzla ilerlemenizi hızlandırabilir veya daha fazla hedefe yönelik yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Birebir IELTS özel ders ekleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir