Denizli IELTS Özel Ders

DENİZLİ IELTS Özel Ders programları siszide IELTS sınAVINDA BAŞARIYA TAŞIR.Denizli IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Denizli IELTS ÖZEL DERS PROGRAMININ İÇERİĞİ

1 –  Denizli IELTS Özel Ders ( Birebir  IELTS Özel Ders )
2 –  Denizli IELTS Özel Ders ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders )

Denizli IELTS Ders Bilgileri:

Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki Denizli IELTS Özel Ders bölümlerimizde hazırlanan Birebir IELTS  özel ders programları ile IELTS Akademik veya Genel Eğitim sınavına hazırlık.
Özel IELTS Özel Dersi, öğrencilerin 7+ bant puanı elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlar.
IELTS Hazırlık Özel Derste IELTS kitapları, materyalleri ve kaynakları ÜCRETSİZ olarak sağlanır.
Tüm IELTS dersleri özeldir ve 1:1’dir.
Orijinal  IELTS Özel Ders temel eğitim merkezimizdeki Temel IELTS Özel Ders bölümlerimizde organize edilen Kişiye Özgü IELTS  özel ders programları ile  ödev verilir, kontrol edilir ve düzeltilir.

Denizli IELTS Özel Ders Detayı:

Akademik veya Genel Eğitim Yazma: Hem Task 1 hem de Task 2 için faydalı IELTS kelimeleri, yapısı, stratejisi ve ipuçlarını öğrenin.
Akademik Görev 1: Çizgi grafikler, çubuk grafikler, pasta grafikler, tablolar, haritalar, süreç diyagramları ve iki/üç diyagram kombinasyonu. Bunların hepsini detaylı bir şekilde öğretiyorum.
Genel Eğitim Görev 1: Resmi olmayan, yarı resmi ve resmi yazı stillerini kullanarak IELTS Writing Özel Dersle farklı türde mektupların nasıl yazılacağını öğrenin.
Akademik veya Genel Eğitim Yazma Görevi 2: Makale yapısı, paragraflar, fikirlerinizi destekleme, güçlü girişler ve sonuçlar, cümleleri ve paragrafları birbirine bağlamak için sözcükler ve konuyla ilgili sözcükler hakkında bilgi edinin.
Akademik veya Genel Eğitim Okuması: Bilgileri hızlı ve doğru bir şekilde bulmak, gerçek uygulama testleri yapmak, soruları ve cevapları görmek ve önemli ipuçları almak için etkili bir IELTS stratejisi öğrenin.
Dinleme: CD’ler ve çevrimiçi materyallerle gerçek uygulama testleri yapın ve ayrıca dinleme puanınızı yükseltmek için önemli ipuçları alın. Dinleme testinin hem IELTS Akademik hem de IELTS Genel Eğitim testi için aynı olduğunu lütfen unutmayın.
Konuşma: Zamanlanmış koşullar altında birçok gerçek IELTS alıştırma testi yapın ve birçok konuşma konusu için fikirlerinizi/görüşlerinizi geliştirin. Ayrıca akıcılığınızı geliştirin, daha az gramer ve telaffuz hatası yapın ve faydalı ipuçları alın. Lütfen IELTS konuşma testinin hem Akademik hem de Genel Eğitim testi için aynı olduğunu unutmayın.

Denizli IELTS Dersleri:

Ders Süresi
Maliyet (Yüz Yüze)
Maliyet (Skype ile Çevrimiçi)
1 saat (60 dakika)
200 TL
£250 TL
1.5 saat (90 dakika)
150 TL
150 TL
2 saat (120 dakika)
300 TL
250 TL
Bir Kişiye Özgü IELTS Özel Ders  rezervasyonu yapmak veya daha fazla bilgi edinmek için bana telefon edin/mesaj atın veya bir e-posta gönderin. Alternatif olarak, iletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsin

Denizli IELTS Özel Ders

Denizli Kendi kişisel eğitmeninizle bire bir çalışın

IELTS sınavının belirli bir alanına odaklanmak, IELTS Özel Ders programınıza uyacak şekilde belirli zamanlarda çalışmak veya bir hafta boyunca yoğun bir öğrenme sürecinden geçmek istiyorsanız, deneyimli bir öğretmenle özel IELTS dersleri size yardımcı olabilir. IELTS ÖĞRETMENİ ile Özel Ders ile IELTS hedef puanınızı hızlı bir şekilde vurursunuz.

Denizli Neden Özel IELTS derslerini seçmelisiniz?

Denizli Master IELTS Özel Dersle Esnek ve rahat öğrenme ortamı

  • IELTS sınavının hangi yönüne odaklanmak istiyorsanız ona göre hazırlanmış IELTS yüz yüze Özel dersler; okuma, yazma, konuşma veya dinleme
  • Kendi hızınızda öğrenin; sınıfta sıkılmayacaksınız ya da geride kalmayacaksınız
  • Esnek bir zaman çizelgesi, derslerin kişisel programınıza göre düzenlenebileceği anlamına gelir
  • Birebir ve Toplu IELTS Özel ders, bölümlerimizde düzenlenen IELTS Özel ders,programı yalnızca IELTS sınavına hazırlanmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda Hızlı IELTS Özel Dersle genel İngilizcenizi ve dil bilginizi geliştirecek önlemleri alır.