DENİZLİ IELTS sınavına hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları.

DENİZLİ IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

DENİZLİ IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSU PROGRAMLARI

DENİZLİ IELTS Sınavına Hazırlık Kursu Programlarının İçeriği

1 – DENİZLİ IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( Birebir Özel IELTS sınavına Hazırlık Kursu )
2 – DENİZLİ IELTS Sınavına Hazırlık Kursu ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla IELTS sınavına Hazırlık Kursu )

DENİZLİ IELTS sınavına hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki DENİZLİ IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan  IELTS sınavına Özel hazırlık kursu ile öğrencilerin hazırlandığı Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi’, çoğu üniversite ve büyük şirketler, özellikle Avustralya, İngiltere ve Yeni Zelanda’da resmi olarak kabul edilen standart bir sınavdır.  Test Cambridge Üniversitesi, British Council ve IDP Education Australia tarafından gerçekleştirilir. Bu IELTS sınavına Özel hazırlık kursunda, anadili İngilizce olan bir öğretmen sizi Temel IELTS sınavına hazırlık kursunda sınavın dört kategorisinin her biri için hazırlayacaktır. IELTS sınavına Teke Tek hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan IELTS sınavına Bireysel hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına Birebir hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan  IELTS sınavına Yoğun hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına  Hızlandırılmış hazırlık kursu ile  okuma ve dinleme anlayışınızı geliştirecek, ayrıca Bireysel  IELTS sınavına hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan  IELTS Yazma sınavına hazırlık kursunda geçmiş sınav soruları ile IELTS Dinleme sınavına hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS Konuşma sınavına hazırlık kursu programları kapsamında IELTS Okuma sınavına hazırlık kursunda uygulanan  IELTS sınavına Toplu ve Birebir Özel hazırlık kursu ile konuşma ve yazma becerilerinizi de geliştireceksiniz. IELTS sınavına Aktif hazırlık kursunda İnteraktif alıştırmalar sizi IELTS sınavına Kaliteli hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında DENİZLİ Birebir IELTS sınavına hazırlık kursunda uygulanan Üst Seviye  IELTS sınavına hazırlık kursu ile testinize hazırlayacaktır.

DENİZLİ IELTS sınavına hazırlık kursunda ne öğreneceğim?

Temel IELTS sınavına hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan  İleri IELTS sınavına hazırlık kursu , partikülün zayıf yönlerini tanımaya ve yeniden düzenlemeye odaklanmaktadır. Belirli konular katılımcının mevcut dil becerilerine bağlı olarak IELTS sınavına Direk  hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan  Birebir IELTS sınavına hazırlık kursu ile tekrarlanacaktır.
IELTS sınavına Master hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan  IELTS sınavına Ana hazırlık kursu ile zaman organizasyonu için ipuçları öğrenilecek.
IELTS sınavına Temel hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan  İleri IELTS sınavına hazırlık kursu ile puanınızı artırma stratejileri
IELTS sınavının bireysel bölümlerinin gerçek örnekler kullanılması
IELTS sınavına hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan IELTS sınavına hazırlık kursu ile mevcut beceriler hakkında IELTS sınavına Düzenli  hazırlık kursunda doğrudan geri bildirim
IELTS sınavına Genel hazırlık kursunda  Ücretsiz yazma ve konuşma için bireysel ipuçları

IELTS Sınavı nedir?

Temel IELTS sınavına hazırlık kursu verilen  merkezimizdeki IELTS sınavına hazırlık kursu programları kapsamında uygulanan Master  IELTS sınavına hazırlık kursu ile öğrencilerin hazırlandığı Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi, (  IELTS  ) kişinin İngilizce seviyesini test etmek için kullanılan uluslararası bir testtir. Test kağıt üzerinde ve ayrıca bir sınav görevlisi ile yaklaşık 15 dakika boyunca kısa, kişisel bir konuşma ile yapılır.

2 saat 45 dakika
yazılı test
dünya çapında standartlaştırılmış
Dünya İngilizcesi (AE, BE ve diğer lehçeler)
ek materyaller olmadan (ör. sözlük)

İngiliz İngilizcesi Amerikan İngilizcesi ile de test edildiğinden, bu test esas olarak Avustralya, İngiltere ve Yeni Zelanda’da kabul edilmektedir. Bu, IELTS’in Cambridge Üniversitesi, British Council ve IDP Education Australia tarafından yürütülmesi sayesinde  güçlenmiştir.

 IELTS Testin okuma, dinleme ve yazılı bölümleri aynı gün yapılır. Sözlü sınav daha sonra yazılı sınavdan bir hafta sonra yapılabilir.

IELTS sınavına ne için ihtiyacım var?

IELTS sınavı, tüm dünyada tanınan sertifikalı bir testtir. Bu testin yardımıyla mevcut İngilizce dil seviyenizi kanıtlayabilirsiniz. IELTS Testi genellikle uluslararası üniversitelerden veya çalışanlardan dil sertifikası olarak istenir. Bu testin sadece 2 yıl geçerli olduğunu lütfen unutmayın!

İki farklı seçenek vardır: Akademik ve Genel eğitim.

Akademik IELTS çoğunlukla İngilizce konuşulan bir ülkede bir üniversitede veya Türkiye’deki bir ileri eğitim kurumunda okumak isteyen öğrenciler tarafından alınır.

Genel IELTS, çoğunlukla  göç amacıyla İngilizce dil becerilerini kanıtlamak isteyenler tarafından IELTS Sınavına Hazırlık Kursunda alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir